lomiri-system-settings-security-privacy - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Camera
ca: Càmera

en: Apps that have requested access to your camera
ca: Aplicacions que han sol·licitat accés a la càmera

en: Location
ca: Ubicació

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
ca: Usa el GPS per detectar la vostra ubicació aproximada. Quan està deshabilitat el GPS es desactiva per estalviar bateria.

en: Lock security
ca: Seguretat del bloqueig

en: Change passcode…
ca: Canvia el codi d'accés...

en: Change passphrase…
ca: Canvia la contrasenya...

en: Switch to swipe
ca: Canvia a lliscament amb el dit

en: Switch to passcode
ca: Canvia a codi d'accés

en: Switch to passphrase
ca: Canvia a contrasenya

en: Existing passcode
ca: Codi d'accés actual

en: Existing passphrase
ca: Contrasenya existent

en: Choose passcode
ca: Trieu el codi d'accés

en: Choose passphrase
ca: Escolliu una contrasenya

en: Confirm passcode
ca: Confirmeu el codi d'accés

en: Confirm passphrase
ca: Confirmeu la contrasenya

en: Those passcodes don't match. Try again.
ca: Els codis d'accés no coincideixen. Torneu-ho a intentar.

en: Those passphrases don't match. Try again.
ca: Les contrasenyes no coincideixen. Torneu-ho a intentar.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Unset
ca: Desconfigura-ho

en: Change
ca: Canvia-ho

en: Set
ca: Estableix

en: Swipe (no security)
ca: Lliscament del dit (sense seguretat)

en: Security & Privacy
ca: Seguretat i privadesa

en: Security
ca: Seguretat

en: SIM PIN
ca: PIN de la targeta SIM

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Encryption
ca: Xifratge

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
ca: El xifratge protegeix contra l'accés a les dades del telèfon quan el telèfon està connectat a un ordinador o a un altre dispositiu.

en: Privacy
ca: Privadesa

en: Stats on welcome screen
ca: Estadístiques a la pantalla de benvinguda

en: Messages on welcome screen
ca: Missatges a la pantalla de benvinguda

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
ca: Cap

en: Passcode
ca: Codi d'accés

en: Passphrase
ca: Contrasenya

en: Lock when idle
ca: Blocatge per inactivitat

en: Sleep when idle
ca: Para temporalment en inactivitat

en: Never
ca: Mai

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
ca[0]: Després d'%1 minut
ca[1]: Després de %1 minuts

en: Sleep locks immediately
ca: En parar-se temporalment es bloquejarà immediatament

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
ca: Altres aplicacions i funcions sol·licitaran el desbloqueig.

en: Change SIM PIN
ca: Canvia el PIN de la targeta SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
ca[0]: El codi PIN és incorrecte. Resta %1 intent.
ca[1]: El codi PIN és incorrecte. Resten %1 intents.

en: Current PIN:
ca: Codi PIN actual:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
ca[0]: Es permet %1 intent.
ca[1]: Es permeten %1 intents.

en: Choose new PIN:
ca: Trieu el codi PIN nou:

en: Confirm new PIN:
ca: Confirmeu el codi PIN nou:

en: PINs don't match. Try again.
ca: Els codis PIN no concorden. Torneu-ho a intentar.

en: Enter SIM PIN
ca: Introduïu el PIN de la targeta SIM

en: Enter Previous SIM PIN
ca: Introduïu el codi PIN anterior de la targeta SIM

en: Lock
ca: Bloca

en: Unlock
ca: Desbloca

en: Change PIN…
ca: Canvia el codi PIN...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
ca: Si introduïu un codi PIN incorrecte diverses vegades pot ser que bloquegeu la targeta SIM de manera permanent.

en: Incorrect passcode. Try again.
ca: El codi d'accés és incorrecte, torneu-ho a intentar.

en: Incorrect passphrase. Try again.
ca: La contrasenya és incorrecta. Torneu-ho a provar.

en: Could not set security mode
ca: No s'ha pogut establir el mode de seguretat

en: Could not set security display hint
ca: No s'ha pogut establir el consell en pantalla de la seguretat

en: Authentication token manipulation error
ca: Error de manipulació del testimoni d'autenticació
