lomiri-system-settings-security-privacy - en to cs translation catalogue (109 entries)

en: App permissions
cs: Oprávnění aplikace

en: Apps that you have granted access to:
cs: Aplikace, kterým jste udělili přístup k:

en: Camera
cs: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
cs: Aplikace, které si vyžádaly přístup ke kameře

en: Location
cs: Poloha

en: Apps that have requested access to your location
cs: Aplikace, které požadovaly přístup k vaší poloze

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Apps that have requested access to your microphone
cs: Aplikace, které požadovaly přístup k mikrofonu

en: Apps may also request access to online accounts.
cs: Aplikace mohou také požadovat přístup k online účtům.

en: Online Accounts…
cs: Online účty…

en: Let the device detect your location:
cs: Umožnit zařízení zjistit vaši polohu:

en: Using GPS only (less accurate)
cs: S využitím pouze GPS (méně přesné)

en: Using GPS
cs: S použitím GPS

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
cs: S využitím GPS, anonymní Wi-fi a informacích o mobilní síti.<br> Výběrem této možnosti přijímáte <a href='%1'> podmínky společnosti Nokia HERE </a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
cs: S využitím GPS a anonymizovaných informacích o Wi-Fi. <br> Výběrem této možnosti přijímáte <a href='%1'> podmínky společnosti Nokia HERE </a>.

en: Not at all
cs: Vůbec ne

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
cs: Používá GPS ke zjištění vaší přibližné polohy. Při vypnutí se GPS vypne, aby se šetřilo energií v akumulátoru.

en: Uses Wi-Fi and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
cs: Používá Wi-Fi a GPS ke zjištění vaší přibližné polohy. Vypnutí zjišťování polohy šetří energií v akumulátoru.

en: Uses Wi-Fi (currently off) and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
cs: Používá Wi-Fi (nyní vypnuta) a GPS ke zjištění vaší přibližné polohy. Je-li zjištění polohy vypnuto, šetří se energií v akumulátoru.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
cs: Používá Wi-Fi, mobilní síť a GPS ke zjištění vaší přibližné polohy. Je-li zjištění polohy vypnuto, šetří se baterie.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
cs: Používá Wi-Fi, mobilní síť (mobilní připojení není dostupné) a GPS ke zjištění vaší přibližné polohy. Je-li zjištění polohy vypnuto, šetří se baterie.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
cs: Používá Wi-Fi (nyní vypnuta), mobilní síť a GPS ke zjištění vaší přibližné polohy. Je-li zjištění polohy vypnuto, šetří se baterie.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
cs: Používá Wi-Fi (nyní vypnuta), mobilní síť (mobilní připojení není dostupné) a GPS ke zjištění vaší přibližné polohy. Je-li zjištění polohy vypnuto, šetří se baterie.

en: Let apps access this location:
cs: Povolit aplikacím přístup k této poloze:

en: None requested
cs: Žádná požadována

en: Lock security
cs: Bezpečnostní zámek

en: Change passcode…
cs: Změnit přístupový kód…

en: Change passphrase…
cs: Změnit přístupové heslo…

en: Switch to swipe
cs: Přepnout na ovládání posunem

en: Switch to passcode
cs: Přepnout na číselné heslo

en: Switch to passphrase
cs: Přepnout na přístupové heslo

en: Existing passcode
cs: Existující číselné heslo

en: Existing passphrase
cs: Existující přístupové heslo

en: Choose passcode
cs: Vyberte přístupový kód

en: Choose passphrase
cs: Vyberte přístupové heslo

en: Confirm passcode
cs: Potvrďte číselné heslo

en: Confirm passphrase
cs: Potvrďte přístupové heslo

en: Those passcodes don't match. Try again.
cs: Zadání přístupových kódů se neshodují. Zkuste to znovu.

en: Those passphrases don't match. Try again.
cs: Zadání přístupových kódů se neshodují. Zkuste to znovu.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Unset
cs: Nenastaveno

en: Change
cs: Změnit

en: Set
cs: Vybrat

en: Unlock the device using:
cs: Odemknout zařízení pomocí:

en: Swipe (no security)
cs: Přejetím prstem (žádné zabezpečení)

en: Passcode...
cs: Přístupový kód…

en: Passphrase...
cs: Přístupové heslo…

en: Biometrics:
cs: Biometrie:

en: Fingerprint
cs: Čtečka otisku prstu

en: No fingerprints set
cs: Nejsou nastaveny žádné otisky prstů

en: Fingerprint can only be used with passcode or password unlock method
cs: Otisk prstu lze použít pouze s přístupovým kódem nebo metodou odemykání heslem

en: Fingerprint ID
cs: ID otisku prstu

en: Security & Privacy
cs: Zabezpečení a soukromí

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Locking and unlocking
cs: Zamknutí a odemknutí

en: SIM PIN
cs: PIN kód SIM karty

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Encryption
cs: Šifrování

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
cs: Šifrování chrání před zneužitím dat, pokud je telefon připojen k počítači nebo jinému zařízení.

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Stats on welcome screen
cs: Statistiky na uvítací obrazovce

en: Messages on welcome screen
cs: Zprávy na uvítací obrazovce

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
cs: Žádný

en: Passcode
cs: Přístupový kód

en: Passphrase
cs: Přístupové heslo

en: Lock when idle
cs: Uzamknout při nečinnosti

en: Sleep when idle
cs: Uspat při nečinnosti

en: Never
cs: Nikdy

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
cs[0]: Po %1 sekundě
cs[1]: Po %1 sekundách
cs[2]: Po %1 sekundách

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
cs[0]: Po %1 minutě
cs[1]: Po %1 minutách
cs[2]: Po %1 minutách

en: Sleep locks immediately
cs: Okamžitý zámek spánku

en: When locked:
cs: Při zamčení:

en: Allow Launcher
cs: Povolit spouštěč

en: Allow quick settings
cs: Povolit rychlé nastavení

en: Hide notifications content
cs: Skrýt obsah upozornění

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
cs: Zapnout bezpečnostní zámek omezeného přístupu pokud je zařízení uzamčeno.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
cs: Ostatní aplikace a funkce budou povoleny po odemčení.

en: Digits passcode
cs: Číselný přístupový kód

en: Back
cs: Zpět

en: edit
cs: upravit

en: Default keyboard input
cs: Výchozí zadávání z klávesnice

en: Keyboard prompt
cs: Výzva klávesnice

en: Circle pattern
cs: Kruhový vzor

en: Click or swipe on digits to unlock
cs: Kliknutím nebo přejetím prstem po číslicích odemknete

en: Select pin code prompt:
cs: Zvolte výzvu k zadání kódu PIN:

en: Change SIM PIN
cs: Změnit PIN kód SIM karty

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
cs[0]: Chybný PIN. Zbývá %1 pokus.
cs[1]: Chybný PIN. Zbývají %1 pokusy.
cs[2]: Chybný PIN. Zbývá %1 pokusů.

en: No more attempts allowed
cs: Nejsou povoleny žádné další pokusy

en: Current PIN:
cs: Současný PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
cs[0]: %1 povolený pokus.
cs[1]: %1 povolené pokusy.
cs[2]: %1 povolených pokusů.

en: Choose new PIN:
cs: Zvolte nový PIN:

en: Confirm new PIN:
cs: Potvrďte nový PIN:

en: PINs don't match. Try again.
cs: Zadání nového PIN kódu nesouhlasí. Zkuste to znovu.

en: Enter SIM PIN
cs: Zadejte PIN kód SIM karty

en: Enter Previous SIM PIN
cs: Zadejte předchozí PIN kód SIM karty

en: Lock
cs: Zamknout

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Unlocked
cs: Odemknuto

en: Change PIN…
cs: Změnit PIN…

en: Locked
cs: Uzamknuto

en: Unlock…
cs: Odemknout…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
cs: Je-li nastaven PIN kód pro SIM kartu, je potřeba jej zadat při každém restartování nebo výměně SIM karty.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
cs: Opakované zadání nesprávného PIN kódu může natrvalo zablokovat SIM kartu.

en: Incorrect passcode. Try again.
cs: Nesprávný přístupový kód. Zkuste to znovu.

en: Incorrect passphrase. Try again.
cs: Nesprávné přístupové heslo. Zkuste to znovu.

en: Could not set security mode
cs: Nelze nastavit režim zabezpečení

en: Could not set security display hint
cs: Nedaří se nastavit nápovědu k zabezpečené obrazovce

en: Authentication token manipulation error
cs: Chyba při manipulaci s tokenem ověření
