lomiri-system-settings-security-privacy - en to eu translation catalogue (61 entries)

en: Camera
eu: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
eu: Kamerara sarbidea eskatu duten aplikazioak

en: Location
eu: Kokapena

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
eu: GPSa darabil zure gutxi gorabeherako kokapena detektatzeko. Itzaltzean, GPSa ere itzaltzen da, bateria aurrezteko.

en: Lock security
eu: Blokeo-segurtasuna

en: Change passcode…
eu: Aldatu pasakodea…

en: Change passphrase…
eu: Aldatu pasaesaldia...

en: Switch to swipe
eu: Aldatu hatza pasatzera

en: Switch to passcode
eu: Aldatu pasakodera

en: Switch to passphrase
eu: Aldatu pasaesaldira

en: Existing passcode
eu: Uneko pasakodea

en: Existing passphrase
eu: Uneko pasaesaldia

en: Choose passcode
eu: Aukeratu pasakodea

en: Choose passphrase
eu: Aukeratu pasaesaldia

en: Confirm passcode
eu: Berretsi pasakodea

en: Confirm passphrase
eu: Berretsi pasaesaldia

en: Those passcodes don't match. Try again.
eu: Pasakode horiek ez datoz bat. Saiatu berriro.

en: Those passphrases don't match. Try again.
eu: Pasaesaldiak ez datoz bat. Saiatu berriro.

en: Cancel
eu: Utzi

en: Unset
eu: Desezarri

en: Change
eu: Aldatu

en: Set
eu: Ezarri

en: Swipe (no security)
eu: Hatza pasatu (segurtasunik gabe)

en: Security & Privacy
eu: Segurtasuna eta pribatutasuna

en: Security
eu: Segurtasuna

en: SIM PIN
eu: SIMaren PINa

en: On
eu: Gaituta

en: Off
eu: Desgaituta

en: Encryption
eu: Zifratzea

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
eu: Zifratzeak telefonoko datuak atzitzea ekiditen du, telefonoa ordenagailu edo bestelako gailu batera konektatuta dagoenean.

en: Privacy
eu: Pribatutasuna

en: Stats on welcome screen
eu: Estatistikak ongietorri-pantailan

en: Messages on welcome screen
eu: Mezuak ongietorri-pantailan

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
eu: Bat ere ez

en: Passcode
eu: Pasakodea

en: Passphrase
eu: Pasaesaldia

en: Lock when idle
eu: Blokeatu inaktibo egotean

en: Sleep when idle
eu: Eseki inaktibo egotean

en: Never
eu: Inoiz ere ez

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
eu[0]: Segundu %1en ondoren
eu[1]: %1 segunduren ondoren

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
eu[0]: Minutu %1en ondoren
eu[1]: %1 minuturen ondoren

en: Sleep locks immediately
eu: Esekitzean blokeatu berehala

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
eu: Beste aplikazio eta funtzioek desblokeatzeko eskatuko dute.

en: Change SIM PIN
eu: Aldatu SIM PINa

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
eu[0]: Okerreko PINa. Saiakera %1 gehiago duzu.
eu[1]: Okerreko PINa. %1 saiakera gehiago dituzu.

en: Current PIN:
eu: Uneko PINa:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
eu[0]: Saiakera %1 onartzen da.
eu[1]: %1 saiakera onartzen dira.

en: Choose new PIN:
eu: Aukeratu PIN berria:

en: Confirm new PIN:
eu: Berretsi PIN berria:

en: PINs don't match. Try again.
eu: PINak ez datoz bat. Saiatu berriz.

en: Enter SIM PIN
eu: Sartu SIM PINa

en: Enter Previous SIM PIN
eu: Sartu aurreko SIM PINa

en: Lock
eu: Blokeatu

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Change PIN…
eu: Aldatu PINa...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
eu: Behin eta berriz okerreko PINa sartuz gero SIMa behin betiko blokea daiteke.

en: Incorrect passcode. Try again.
eu: Pasakodea okerra da. Saiatu berriro.

en: Incorrect passphrase. Try again.
eu: Okerreko pasaesaldia. Saiatu berriz.

en: Could not set security mode
eu: Ezin izan da segurtasun-modua ezarri

en: Could not set security display hint
eu: Ezin izan da segurtasun-pantailaren argibidea ezarri

en: Authentication token manipulation error
eu: Autentifikazio-tokenaren manipulazio-errorea
