lomiri-system-settings-security-privacy - en to fa translation catalogue (61 entries)

en: Camera
fa: دوربین

en: Apps that have requested access to your camera
fa: اپ‌هایی که درخواست دسترسی به دوربنتان را دادند:

en: Location
fa: موقعیت

en: 0
fa: ۰

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
fa: برای تشخیص موقعیتتان از جی‌پی‌اس استفاده می‌کند. هنگام خاموشی، جی‌پی‌اس نیز برای حفظ باتری خاموش می شود.

en: Lock security
fa: امنیت قفل

en: Change passcode…
fa: تعویض رمزعبور…

en: Change passphrase…
fa: تعویض عبارت عبور…

en: Switch to swipe
fa: تعویض به لغزش

en: Switch to passcode
fa: تغییر به عبارت‌عبور

en: Switch to passphrase
fa: تعویض به عبارت عبور

en: Existing passcode
fa: عبارت‌عبور کنونی

en: Existing passphrase
fa: عبارت عبور موجود

en: Choose passcode
fa: گزینش عبارت‌عبور

en: Choose passphrase
fa: گزینش عبارت عبور

en: Confirm passcode
fa: تأیید عبارت‌عبور

en: Confirm passphrase
fa: تأیید عبارت عبور

en: Those passcodes don't match. Try again.
fa: عبارت‌عبورها تطابق نداشتند. دوباره تلاش کنید.

en: Those passphrases don't match. Try again.
fa: عبارت‌های عبور مطابقت نداشتند. دوباره تلاش کنید.

en: Cancel
fa: انصراف

en: Unset
fa: صفر کردن

en: Change
fa: تغییر

en: Set
fa: تنظیم

en: Swipe (no security)
fa: لغزش (بدون امنیت)

en: Security & Privacy
fa: محرمانگی و امنیت

en: Security
fa: امنیت

en: SIM PIN
fa: PIN سیم‌کارت

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Encryption
fa: رمزگذاری

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
fa: رمزگذاری در برابر دست‌رسی به داده‌های تلفن هنگام اتّصال به رایانه یا دستگاه دیگر محافظت می‌کند.

en: Privacy
fa: محرمانگی

en: Stats on welcome screen
fa: آمار در صفحه‌ی خوش‌آمدید

en: Messages on welcome screen
fa: پیام‌های روی صفحه‌ی خوش‌آمدید

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
fa: هيچ‌کدام

en: Passcode
fa: رمزعبور

en: Passphrase
fa: عبارت عبور

en: Lock when idle
fa: قفل کردن هنگام بی‌کاری

en: Sleep when idle
fa: خوابیدن هنگام بی‌کاری

en: Never
fa: هرگز

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
fa[0]: بعد از %1 دقیقه

en: Sleep locks immediately
fa: خوابیدن بلافاصله قفل کند

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
fa: اپ‌ها و توابع دیگر از شما می‌خواهند قفل را باز کنید.

en: Change SIM PIN
fa: تغییر PIN سیم‌کارت

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
fa[0]: PIN نادرست. %1 تلاش باقی مانده.

en: Current PIN:
fa: PIN کنونی:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
fa[0]: %1 تلاش مجاز.

en: Choose new PIN:
fa: انتخاب PIN جدید:

en: Confirm new PIN:
fa: تأیید PIN جدید:

en: PINs don't match. Try again.
fa: PINها تطابق نداشتند. دوباره تلاش کنید.

en: Enter SIM PIN
fa: PIN سیم‌کارت را وارد کنید

en: Enter Previous SIM PIN
fa: PIN پیشین سیم‌کارت را وارد کنید

en: Lock
fa: قفل

en: Unlock
fa: بازگشایی

en: Change PIN…
fa: عوض کردن PIN

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
fa: وارد کردن چندباره‌ی یک PIN نادرست ممکن است سیم‌کارت را به صورت دائمی قفل کند.

en: Incorrect passcode. Try again.
fa: رمزعبور نادرست است. دوباره تلاش کنید.

en: Incorrect passphrase. Try again.
fa: عبارت‌عبور نادرست است. دوباره تلاش کنید.

en: Could not set security mode
fa: نمی‌توان حالت امنیتی را تنظیم کرد

en: Could not set security display hint
fa: نمی‌توان راهنمای نمایشی امنیتی را تنظیم کرد

en: Authentication token manipulation error
fa: خطا در دست‌کاری توکن تأییدیه
