lomiri-system-settings-security-privacy - en to gd translation catalogue (59 entries)

en: Camera
gd: Camara

en: Apps that have requested access to your camera
gd: Aplacaidean a dh'iarr inntrigeadh dhan chamara agad

en: Location
gd: Ionad

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
gd: Cleachdaidh seo GPS airson d' ionad a dh'fhiosrachadh mu thuaiream. Ma bhios seo dheth, bidh GPS dheth gus dealan a chaomhnadh.

en: Lock security
gd: Glas tèarainteachd

en: Change passcode…
gd: Atharraich an còd-faire…

en: Change passphrase…
gd: Atharraich an abairt-fhaire…

en: Switch to swipe
gd: Cleachd grad-shlaighdeadh

en: Switch to passcode
gd: Gearr leum gu còd-faire

en: Switch to passphrase
gd: Cleachd abairt-fhaire

en: Existing passcode
gd: Còd-faire a tha ann

en: Existing passphrase
gd: An abairt-fhaire làithreach

en: Choose passcode
gd: Tagh còd-faire

en: Choose passphrase
gd: Tagh abairt-fhaire

en: Confirm passcode
gd: Dearbhaich an còd-faire

en: Confirm passphrase
gd: Dearbh an abairt-fhaire

en: Those passcodes don't match. Try again.
gd: Chan eil an dà chòd-faire co-ionnann. feuch ris a-rithist.

en: Those passphrases don't match. Try again.
gd: Chan eil an dà abairt-fhaire co-ionnann. Feuch ris a-rithist.

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: Unset
gd: Dì-shuidhich

en: Change
gd: Atharraich

en: Set
gd: Suidhich

en: Swipe (no security)
gd: Grad-shlaighdeadh (gun tèarainteachd)

en: Security & Privacy
gd: Tèarainteachd ⁊ prìobhaideachd

en: Security
gd: Tèarainteachd

en: On
gd: Air

en: Off
gd: Dheth

en: Encryption
gd: Crioptachadh

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
gd: Dìonaidh crioptachadh an aghaidh inntrigeadh do dhàta an fhòn nuair a bhios am fòn ceangailte ri PC no uidheam eile.

en: Privacy
gd: Prìobhaideachd

en: Stats on welcome screen
gd: Stats air sgrìn na fàilte

en: Messages on welcome screen
gd: Teachdaireachdan air sgrìn na fàilte

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
gd: Chan eil gin

en: Passcode
gd: Còd-faire

en: Passphrase
gd: Abairt-fhaire

en: Lock when idle
gd: Glais nuair a bhios e 'na thàmh

en: Sleep when idle
gd: Cuir 'na chadal nuair a bhios e 'na thàmh

en: Never
gd: Cha robh gin

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
gd[0]: An dèidh %1 mhionaid
gd[1]: An dèidh %1 mhionaid
gd[2]: An dèidh %1 mionaidean
gd[3]: An dèidh %1 mionaid

en: Sleep locks immediately
gd: Glaisidh am modh cadail e sa bhad

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
gd: Iarraidh aplacaidean 's feartan eile ort a' ghlas a thoirt dheth.

en: Change SIM PIN
gd: Atharraich PIN an t-SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
gd[0]: Seo PIN cearr. %1 oidhirp air a fàgail.
gd[1]: Seo PIN cearr. %1 oidhirp air a fàgail.
gd[2]: Seo PIN cearr. %1 oidhirpean air am fàgail.
gd[3]: Seo PIN cearr. %1 oidhirp air a fàgail.

en: Current PIN:
gd: PIN làithreach:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
gd[0]: Tha %1 oidhirp ceadaichte dhut.
gd[1]: Tha %1 oidhirp ceadaichte dhut.
gd[2]: Tha %1 oidhirpean ceadaichte dhut.
gd[3]: Tha %1 oidhirp ceadaichte dhut.

en: Choose new PIN:
gd: Tagh PIN ùr:

en: Confirm new PIN:
gd: Dearbhaich a' PIN ùr:

en: PINs don't match. Try again.
gd: Chan eil an dà chòd PIN co-ionnann. Feuch ris a-rithist.

en: Enter SIM PIN
gd: Cuir a-steach PIN an t-SIM

en: Enter Previous SIM PIN
gd: Cuir a-steach PIN roimhe an t-SIM

en: Lock
gd: Glais

en: Unlock
gd: Thoir a' ghlas dheth

en: Change PIN…
gd: Atharraich a' PIN…

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
gd: Ma chuireas tu PIN cearr a-steach iomadh turas, dh'fhaoidte gun tèid a' SIM a ghlasadh gu buan.

en: Incorrect passcode. Try again.
gd: Tha an còd-faire cearr. Feuch ris a-rithist.

en: Incorrect passphrase. Try again.
gd: Abairt-fhaire chearr. Feuch ris a-rithist.

en: Could not set security mode
gd: Cha b' urrainn dhuinn am modh tèarainteachd a shuidheachadh

en: Could not set security display hint
gd: Cha b' urrainn dhuinn gliocas na tèarainteachd a shuidheachadh

en: Authentication token manipulation error
gd: Mearachd le beantainn ri tòcan an dearbhaidh
