lomiri-system-settings-security-privacy - en to he translation catalogue (86 entries)

en: App permissions
he: הרשאות אפליקציה

en: Apps that you have granted access to:
he: יישומים שהענקת להן גישה:

en: Camera
he: מצלמה

en: Apps that have requested access to your camera
he: יישומים שביקשו לגשת למצלמה שלך

en: Location
he: מיקום

en: Apps that have requested access to your location
he: יישומים שביקשו גישה למיקום שלך

en: Microphone
he: מִיקרוֹפוֹן

en: Apps that have requested access to your microphone
he: יישומים שביקשו גישה למיקרופון שלך

en: Apps may also request access to online accounts.
he: יישומים עשויות גם לבקש גישה לחשבונות מקוונים.

en: Online Accounts…
he: חשבונות מקוונים…

en: Let the device detect your location:
he: תן למכשיר לזהות את המיקום שלך:

en: Using GPS only (less accurate)
he: שימוש רק ב GPS ( פחות מדויק )

en: Using GPS
he: שימוש ב GPS

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
he: שימוש ב- GPS, Wi-Fi אנונימי ומידע ברשת הסלולרית. <br>על ידי בחירה באפשרות זו אתה מקבל את <a href='%1'>התנאים וההגבלות שלNokia HERE </a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
he: שימוש ב- GPS ובמידע Wi-Fi אנונימי. <br>על ידי בחירה באפשרות זו אתה מאשר את <a href='%1'>התנאים וההגבלות של Nokia HERE </a>.

en: Not at all
he: כלל לא

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
he: שימוש ב־GPS/התקן איכון כדי לזהות את מיקומך בקירוב. כאשר אפשרות זו כבויה, האיכון יכבה כדי לחסוך בסוללה.

en: Let apps access this location:
he: תן לאפליקציות לגשת למיקום זה:

en: None requested
he: אף אחד לא ביקש

en: Lock security
he: אבטחת נעילה

en: Change passcode…
he: שינוי קוד צופן…

en: Change passphrase…
he: החלפת מילת הצופן…

en: Switch to swipe
he: מעבר לגלישה

en: Switch to passcode
he: שינוי לקוד צופן

en: Switch to passphrase
he: מעבר למילת צופן

en: Existing passcode
he: יציאה מקוד צופן

en: Existing passphrase
he: מילת צופן קיימת

en: Choose passcode
he: בחירת קוד צופן

en: Choose passphrase
he: בחירת מילת צופן

en: Confirm passcode
he: אישור קוד צופן

en: Confirm passphrase
he: אישור מילת הצופן

en: Those passcodes don't match. Try again.
he: קודי הצופן לא תואמים. אנא נסו שנית.

en: Those passphrases don't match. Try again.
he: מילות צופן אלה אינן תואמות. נא לנסות שוב.

en: Cancel
he: ביטול

en: Unset
he: ביטול ההגדרה

en: Change
he: שינוי

en: Set
he: הגדר

en: Unlock the device using:
he: שחרור נעילת המכשיר באמצעות:

en: Swipe (no security)
he: גלישה (ללא אבטחה)

en: Fingerprint
he: טביעת אצבע

en: Fingerprint ID
he: זיהוי ע"י טביעת אצבע

en: Security & Privacy
he: אבטחה ופרטיות

en: Security
he: אבטחה

en: Locking and unlocking
he: נעילה ושחרור

en: SIM PIN
he: קוד ה־SIM

en: On
he: מופעל

en: Off
he: כבוי

en: Encryption
he: הצפנה

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
he: הצפנה מגנה מפני גישה לנתוני הטלפון כאשר הטלפון מחובר למחשב אישי או למכשיר אחר.

en: Privacy
he: פרטיות

en: Stats on welcome screen
he: סטטיסטיקה במסך הפתיחה

en: Messages on welcome screen
he: הודעות במסך הפתיחה

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
he: ללא

en: Passcode
he: קוד צופן

en: Passphrase
he: מילת צופן

en: Lock when idle
he: לנעול בהעדר פעילות

en: Sleep when idle
he: מצב שינה בהעדר פעילות

en: Never
he: לעולם לא

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
he[0]: לאחר שניה %1
he[1]: לאחר %1 שניות
he[2]: לאחר %1 שניות
he[3]: לאחר %1 שניות

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
he[0]: לאחר דקה %1
he[1]: לאחר %1 דקות
he[2]: לאחר %1 דקות
he[3]: לאחר %1 דקות

en: Sleep locks immediately
he: נעילה עם מצב שינה

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
he: הפעל את אבטחת הנעילה כדי להגביל את הגישה כאשר המכשיר נעול.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
he: יישומים ופונקציות אחרים יבקשו ממך לבטל את הנעילה.

en: Change SIM PIN
he: שנה את ה- PIN של ה- SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
he[0]: קוד PIN שגוי. נותר %1 ניסיון.
he[1]: קוד PIN שגוי. נותר %1 ניסיונות.
he[2]: קוד PIN שגוי. נותר %1 ניסיונות.
he[3]: קוד PIN שגוי. נותר %1 ניסיונות.

en: No more attempts allowed
he: אין אפשרות לנסות יותר

en: Current PIN:
he: PIN נוכחי:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
he[0]: מותר %1 ניסיון.
he[1]: מותר %1 ניסיונות.
he[2]: מותר %1 ניסיונות.
he[3]: מותר %1 ניסיונות.

en: Choose new PIN:
he: בחר PIN חדש:

en: Confirm new PIN:
he: אשר PIN חדש:

en: PINs don't match. Try again.
he: קוד ה- PIN אינו תואם. נסה שוב.

en: Enter SIM PIN
he: הזן PIN של ה- SIM

en: Enter Previous SIM PIN
he: הזן את קוד הPIN הקודם של הSIM

en: Lock
he: נעילה

en: Unlock
he: שחרור

en: Unlocked
he: לא נעול

en: Change PIN…
he: שנה קוד PIN …

en: Locked
he: נעול

en: Unlock…
he: לבטל נעילה…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
he: כאשר מוגדר PIN של ה- SIM, יש להזין אותו כדי לגשת לשירותי הסלולר לאחר הפעלת המכשיר מחדש או החלפת ה- SIM.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
he: הזנת PIN שגויה שוב ושוב עשויה לנעול את ה- SIM לצמיתות.

en: Incorrect passcode. Try again.
he: קוד שגוי. נסה שוב.

en: Incorrect passphrase. Try again.
he: ביטוי סיסמה שגוי. נסה שוב.

en: Could not set security mode
he: לא ניתן היה להגדיר את מצב האבטחה

en: Could not set security display hint
he: לא ניתן היה להגדיר רמז לתצוגת אבטחה

en: Authentication token manipulation error
he: שגיאת מניפולציה של אסימון אימות
