lomiri-system-settings-security-privacy - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Camera
hr: Kamera

en: Location
hr: Lokacija

en: Cancel
hr: Odustani

en: Unset
hr: Ukloni

en: Change
hr: Promijeni

en: Set
hr: Postavi

en: Security & Privacy
hr: Sigurnost i privatnost

en: Security
hr: Sigurnost

en: On
hr: Uključeno

en: Off
hr: Isključeno

en: Encryption
hr: Enkripcija

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Passphrase
hr: Zaporka

en: Never
hr: Nikada

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
hr[0]: Nakon %1 minute
hr[1]: Nakon %1 minute
hr[2]: Nakon %1 minuta

en: Authentication token manipulation error
hr: Manipulacijska greška tokena ovjere
