lomiri-system-settings-security-privacy - en to hu translation catalogue (102 entries)

en: App permissions
hu: Alkalmazás engedélyek

en: Apps that you have granted access to:
hu: Alkalmazások amelyek hozzáférést kaptak a következőkhöz:

en: Camera
hu: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
hu: Alkalmazások amelyek hozzáférhetnek a kamerához

en: Location
hu: Helyszín

en: Apps that have requested access to your location
hu: Alkalmazások, melyek hozzáférést kértek a helyadatokhoz

en: Microphone
hu: Mikrofon

en: Apps that have requested access to your microphone
hu: Alkalmazások, melyek hozzáférést kértek a mikrofonhoz

en: Apps may also request access to online accounts.
hu: Alkalmazások hozzáférést kérhetnek online fiókokhoz is.

en: Online Accounts…
hu: Online fiókok…

en: Let the device detect your location:
hu: Készülék hozzáférhet a helyadatokhoz:

en: Using GPS only (less accurate)
hu: Csak GPS-t használva (kevésbé pontos)

en: Using GPS
hu: GPS-t használva

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
hu: GPS, anonim Wi-Fi és mobil hálózati információt használva. <br>Ezt az opciót kiválasztva elfogadja a <a href='%1'>Nokia HERE általános szerződési feltételeit</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
hu: GPS és anonim Wi-Fi információt használva. <br>Ezt az opciót kiválasztva elfogadja a <a href='%1'>Nokia HERE általános szerződési feltételeit</a>.

en: Not at all
hu: Sehogy

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
hu: A GPS-t használja a helyzetének durva meghatározásához. Ha ki van kapcsolva, kikapcsolja a GPS-t az akkumulátor kímélése érdekében.

en: Uses Wi-Fi and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
hu: Wi-Fi és GPS használata a hely durva meghatározásához. A hely meghatározás kikapcsolása kíméli az akkumulátort.

en: Uses Wi-Fi (currently off) and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
hu: Wi-Fi (jelenleg ki van kapcsolva) és GPS használata a hely durva meghatározásához. A hely meghatározás kikapcsolása kíméli az akkumulátort.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
hu: Wi-Fi, mobil tornyok helyzetének és GPS használata a hely durva meghatározásához. A hely meghatározás kikapcsolása kíméli az akkumulátort.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
hu: Wi-Fi, mobil tornyok helyzetének (jelenleg nem elérhető a mobil hálózat) és GPS használata a hely durva meghatározásához. A hely meghatározás kikapcsolása kíméli az akkumulátort.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
hu: Wi-Fi (jelenleg ki van kapcsolva), mobil tornyok helyzetének és GPS használata a hely durva meghatározásához. A hely meghatározás kikapcsolása kíméli az akkumulátort.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
hu: Wi-Fi (jelenleg ki van kapcsolva), mobil tornyok helyzetének (jelenleg nem elérhető a mobil hálózat) és GPS használata a hely durva meghatározásához. A hely meghatározás kikapcsolása kíméli az akkumulátort.

en: Let apps access this location:
hu: Alkalmazások hozzáférhessenek a helyadatokhoz:

en: None requested
hu: Nem található

en: Lock security
hu: Képernyőzárolás

en: Change passcode…
hu: Jelkód megváltoztatása

en: Change passphrase…
hu: Jelmondat módosítása

en: Switch to swipe
hu: Csúsztatásra váltás

en: Switch to passcode
hu: Jelkódra váltás

en: Switch to passphrase
hu: Jelmondatra váltás

en: Existing passcode
hu: Jelenlegi jelkód

en: Existing passphrase
hu: Korábbi jelmondat

en: Choose passcode
hu: Válasszon jelkódot

en: Choose passphrase
hu: Válasszon jelmondatot

en: Confirm passcode
hu: Jelkód megerősítése

en: Confirm passphrase
hu: Jelmondat megerősítése

en: Those passcodes don't match. Try again.
hu: A jelkódok nem egyeznek, próbálja újra.

en: Those passphrases don't match. Try again.
hu: A jelmondatok nem egyeznek. Próbálja újra!

en: Cancel
hu: Mégse

en: Unset
hu: Elfelejt

en: Change
hu: Módosítás

en: Set
hu: Beállít

en: Unlock the device using:
hu: Telefon feloldása az alábbi módon:

en: Swipe (no security)
hu: Csúsztatás (nincs zárolás)

en: Passcode...
hu: Jelkód...

en: Passphrase...
hu: Jelmondat...

en: Biometrics:
hu: Biometrikus:

en: Fingerprint
hu: Ujjlenyomat

en: No fingerprints set
hu: Nincs beállított ujjlenyomat

en: Fingerprint can only be used with passcode or password unlock method
hu: Az ujjlenyomatot csak egy jelkóddal vagy jelmondattal lehet használni

en: Fingerprint ID
hu: Ujjlenyomat azonosító

en: Security & Privacy
hu: Biztonság és adatvédelem

en: Security
hu: Biztonság

en: Locking and unlocking
hu: Zárolás és feloldás

en: SIM PIN
hu: SIM PIN kód

en: On
hu: Bekapcsolva

en: Off
hu: Kikapcsolva

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
hu: A titkosítás védi a telefonja adatait, ha az egy másik telefonhoz, számítógéphez vagy egyéb eszközhöz van csatlakoztatva.

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Stats on welcome screen
hu: Üdvözlőképernyő statisztikák

en: Messages on welcome screen
hu: Üzenetek az üdvözlő képernyőn

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
hu: Nincs

en: Passcode
hu: Jelkód

en: Passphrase
hu: Jelmondat

en: Lock when idle
hu: Zárolás, ha inaktív

en: Sleep when idle
hu: Altatás, ha inaktív

en: Never
hu: Soha

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
hu[0]: %1 másodperc után
hu[1]: %1 másodperc után

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
hu[0]: %1 perc után
hu[1]: %1 perc után

en: Sleep locks immediately
hu: Altatáskor azonnali zárolás

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
hu: Kapcsolja be a képernyőzárolást, a lezárt telefonhoz való hozzáférés korlátozásához.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
hu: Más alkalmazások és funkciók engedélyt fognak kérni a feloldáshoz.

en: Digits passcode
hu: Számjegyes jelkódhoz

en: Back
hu: Vissza

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default keyboard input
hu: Alapértelmezett billentyűzet bevitel

en: Click or swipe on digits to unlock
hu: Kattintson vagy csúsztasson a számjegyekre a feloldáshoz

en: Change SIM PIN
hu: SIM PIN kód megváltoztatása

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
hu[0]: Helytelen PIN. %1 próbálkozás maradt.
hu[1]: Helytelen PIN. %1 próbálkozás maradt.

en: No more attempts allowed
hu: Nem engedélyezett több próbálkozás

en: Current PIN:
hu: Jelenlegi PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
hu[0]: %1 próbálkozás engedélyezett
hu[1]: %1 próbálkozás engedélyezett

en: Choose new PIN:
hu: Új PIN megadása:

en: Confirm new PIN:
hu: ÚJ PIN megerősítése:

en: PINs don't match. Try again.
hu: Nem egyeznek. Próbálja újra.

en: Enter SIM PIN
hu: Adja meg a SIM PIN kódját

en: Enter Previous SIM PIN
hu: A korábbi SIM PIN kód:

en: Lock
hu: Lezárás

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Unlocked
hu: Feloldva

en: Change PIN…
hu: PIN megváltoztatása

en: Locked
hu: Lezárva

en: Unlock…
hu: Feloldás…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
hu: Mikor a SIM kártyán PIN kód van beállítva, azt be kell írni, hogy hozzáférhessen a mobil hálózatokhoz a készülék újraindítása vagy a SIM kártya cseréjét követően.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
hu: A PIN kód többszöri helytelen megadása a SIM végleges zárolásához vezethet.

en: Incorrect passcode. Try again.
hu: Helytelen jelkód, próbálja újra.

en: Incorrect passphrase. Try again.
hu: Helytelen jelmondat. Próbálja újra.

en: Could not set security mode
hu: Nem sikerült a biztonságos mód beállítása

en: Could not set security display hint
hu: Nem sikerült beállítani a megjelenítendő biztonsági emlékeztetőt

en: Authentication token manipulation error
hu: Hitelesítő tokenkezelés hiba
