lomiri-system-settings-security-privacy - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Camera
hy: Տեսախցիկ

en: Location
hy: Տեղադրություն

en: Lock security
hy: Կողպեքի ռեժիմի անվտանգություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Change
hy: Փոխել

en: Set
hy: Ընտրել

en: Lock when idle
hy: Միացնել կողպեքի ռեժիմը սպասման ռեժիմի ժամանակ

en: Sleep when idle
hy: Քնել սպասման ռեժիմում

en: Never
hy: Երբեք

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
hy[0]: %1 վարկյան հետո
hy[1]: %1 վարկյան հետո

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
hy[0]: %1 րոպե հետո
hy[1]: %1 րոպե հետո

en: Lock
hy: Կողպել
