lomiri-system-settings-security-privacy - en to ia translation catalogue (59 entries)

en: Camera
ia: Apparato photographic

en: Apps that have requested access to your camera
ia: Apps que ha requirite accesso a tu apparato photographic

en: Location
ia: Position

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
ia: Usar le GPS pro discoperir tu grosse ubication. Quando es disactivate, le GPS es stoppate pro sparniar le batteria.

en: Lock security
ia: Bloco de securitate

en: Change passcode…
ia: Cambiar codice-contrasigno…

en: Change passphrase…
ia: Cambiar phrase-contrasigno…

en: Switch to swipe
ia: Commutar a striar

en: Switch to passcode
ia: Commutar a codice-contrasigno

en: Switch to passphrase
ia: Commutar a phrase-contrasigno

en: Existing passcode
ia: Codice-contrasigno existente

en: Existing passphrase
ia: Phrase-contrasigno existente

en: Choose passcode
ia: Seliger codice-contrasigno

en: Choose passphrase
ia: Seliger phrase-contrasigno

en: Confirm passcode
ia: Confirmar codice-contrasigno

en: Confirm passphrase
ia: Confirmar phrase-contrasigno

en: Those passcodes don't match. Try again.
ia: Ille codice-contrasigno non concorda. Reprobar.

en: Those passphrases don't match. Try again.
ia: Ille phrase-contrasigno non concorda. Reprobar.

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Change
ia: Cambiar

en: Set
ia: Fixar

en: Swipe (no security)
ia: Stria (nulle securitate)

en: Security & Privacy
ia: Securitate & confidentialitate

en: Security
ia: Securitate

en: SIM PIN
ia: PIN del SIM

en: On
ia: Activate

en: Off
ia: Stoppate

en: Encryption
ia: Cryptation

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
ia: Le cryptation protege adverso le accesso al datos del telephono quando le telephono es connexe a un PC o a un altere dispositivo.

en: Privacy
ia: Intimitate

en: Stats on welcome screen
ia: Statistica sur le pagina de benvenita

en: Messages on welcome screen
ia: Messages sur le pagina de benvenita

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
ia: Nulle

en: Passcode
ia: Codice-contrasigno

en: Passphrase
ia: Phrase-contrasigno

en: Lock when idle
ia: Serrar quando disoccupate

en: Sleep when idle
ia: Hibernar quando disoccupate

en: Never
ia: Nunquam

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
ia[0]: Post %1 minuta
ia[1]: Post %1 minutas

en: Sleep locks immediately
ia: Le hibernation bloca immediatemente

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
ia: Altere applicationes e functiones incitara te a disblocar.

en: Change SIM PIN
ia: Cambiar le PIN del SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
ia[0]: PIN incorrecte. Resta %1 tentativa.
ia[1]: PIN incorrecte. Resta %1 tentativas.

en: Current PIN:
ia: PIN actual:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
ia[0]: %1 tentativa permittite.
ia[1]: %1 tentativas permittite.

en: Choose new PIN:
ia: Seliger un nove PIN:

en: Confirm new PIN:
ia: Confirmar le nove PIN

en: PINs don't match. Try again.
ia: Le PINs non concorda. Reprobar.

en: Enter SIM PIN
ia: Inserer le PIN del SIM

en: Enter Previous SIM PIN
ia: Inserer le PIN del SIM precedente

en: Lock
ia: Blocar

en: Unlock
ia: Liberar

en: Change PIN…
ia: Cambiar le PIN...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
ia: Inserer un PIN incorrecte plure vices pote blocar le SIM permanentemente.

en: Incorrect passcode. Try again.
ia: Codice-contrasigno incorrecte. Reprobar per favor.

en: Incorrect passphrase. Try again.
ia: Phrase-contrasigno incorrecte. Reprobar per favor.

en: Could not set security mode
ia: Non pote fixar le modo del securitate

en: Could not set security display hint
ia: Non pote fixar le consilio del monstra de securitate

en: Authentication token manipulation error
ia: Error de manipulation del token de authentication
