lomiri-system-settings-security-privacy - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Camera
ka: კამერა

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Confirm passcode
ka: დაადასტურეთ კოდი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Change
ka: ცვლილება

en: Set
ka: დაყენება

en: Fingerprint ID
ka: ანაბეჭდის ID

en: On
ka: ჩართული

en: Off
ka: გამორთ

en: Passphrase
ka: კოდური ფრაზა

en: Never
ka: არასოდეს

en: Unlock
ka: განბლოკვა
