lomiri-system-settings-security-privacy - en to km translation catalogue (49 entries)

en: Camera
km: ម៉ាស៊ីន​ថ​ត

en: Apps that have requested access to your camera
km: កម្មវិធី​ដែល​ស្នើ​ចូល​ប្រើ​ម៉ាស៊ីន​ថត​របស់​អ្នក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
km: ប្រើជីភីអេស ដើម្បី​រកមើល​ទីតាំង​របស់​អ្នក។ នៅ​ពេល​បិទ ជីភីអេស​បិទ​ដើម្បី​សន្សំ​ថ្ម។

en: Lock security
km: ចាក់សោ​សុវត្ថិភាព

en: Change passphrase…
km: ប្ដូរ​ឃ្លា​សម្ងាត់...

en: Switch to swipe
km: ប្ដូរ​ដើម្បី​ត្រូវ​អូស

en: Switch to passphrase
km: ប្ដូរ​ទៅ​ឃ្លា​សម្ងាត់

en: Existing passphrase
km: ឃ្លា​សម្ងាត់​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: Choose passphrase
km: ជ្រើស​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Confirm passphrase
km: បញ្ជាក់​ឃ្លា​សម្ងាត់

en: Those passphrases don't match. Try again.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ទាំង​នោះ​មិន​ដូច​គ្នា។ ព្យាយាម​ម្ដងទៀត។

en: Cancel
km: បោះ​បង់

en: Unset
km: មិន​កំណត់

en: Change
km: ប្ដូរ

en: Set
km: កំណត់

en: Swipe (no security)
km: អូស (គ្មាន​សុវត្ថិភាព)

en: Security & Privacy
km: សុវត្ថិភាព និង​​ភាព​ឯកជន

en: Security
km: សន្តិសុខ

en: SIM PIN
km: លេខ​កូដ PIN ស៊ីម

en: On
km: បើក

en: Off
km: បិទ

en: Encryption
km: ការ​ដាក់​លេខ​កូដ

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
km: ការ​ដាក់​លេខ​កូដ​គឺ​ការពារ​ពី​ការ​ចូល​ប្រើ​ទិន្នន័យ​ទូរស័ព្ទ ពេល​បាន​តភ្ជាប់​ទៅ PC ឬ​ឧបករណ៍​ផ្សេង។

en: Privacy
km: ភាព​ឯកជន

en: Stats on welcome screen
km: ស្ថានភាព​លើ​អេក្រង់​ស្វាគមន៍

en: Messages on welcome screen
km: សារ​លើអេក្រង់​ស្វាគមន៍

en: Passphrase
km: ឃ្លាសម្ងាត់

en: Lock when idle
km: ចាក់​សោ​ពេល​នៅទំនេរ

en: Sleep when idle
km: ដេក​ពេល​នៅទំនេរ

en: Never
km: កុំ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
km[0]: បន្ទាប់​ពី %1 នាទី

en: Sleep locks immediately
km: ចាក់​សោ​ដេក​ភ្លាម​ៗ

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
km: មុខងារ និង​កម្មវិធី​ផ្សេង​នឹង​ប្រាប់​អ្នក​ឲ្យ​ដោះ​សោ។

en: Change SIM PIN
km: ប្ដូរ​លេខ​កូដ PIN ស៊ីម

en: Current PIN:
km: លេខ​កូដ PIN បច្ចុប្បន្ន៖

en: Choose new PIN:
km: ជ្រើស​កូដ PIN ថ្មី៖

en: Confirm new PIN:
km: បញ្ជាក់​លេខ​កូដ PIN ថ្មី៖

en: PINs don't match. Try again.
km: លេខ​កូដ PIN មិន​ផ្គូផ្គង។ ព្យាយាម​ម្ដងទៀត។

en: Enter SIM PIN
km: បញ្ចូល​លេខ​កូដ PIN ស៊ីម

en: Enter Previous SIM PIN
km: បញ្ចូល​លេខ​កូដ PIN ស៊ីម​ពីមុន

en: Lock
km: ចាក់សោ

en: Unlock
km: ដោះ​សោ

en: Change PIN…
km: ប្ដូរ​លេខ​កូដ PIN…

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
km: ការ​បញ្ចូល​លេខ​កូដ PIN ខុស​ជា​បន្ត​បន្ទាប់ អាច​នឹង​ចាក់សោ​ស៊ីម​ជា​រៀង​រហូត

en: Incorrect passphrase. Try again.
km: ឃ្លា​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ។ ព្យាយាម​ម្ដងទៀត។

en: Could not set security mode
km: មិន​អាច​កំណត់​របៀប​សុវត្ថិភាព

en: Could not set security display hint
km: មិន​អាច​កំណត់​តម្រុយ​ការ​បង្ហាញ​សុវត្ថិភាព

en: Authentication token manipulation error
km: កំហុស​រៀបចំ​ថូខឹន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ
