lomiri-system-settings-security-privacy - en to lo translation catalogue (22 entries)

en: Camera
lo: ກ້ອງ

en: Location
lo: ສະຖານທີ່

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
lo: ນໍາໃຊ້ GPS ເພື່ອກວດຫາສະຖານທີ່ຂອງເຈົ້າ. ໃນເວລາປິດ, GPS ປິດນໍາຊ່ວຍປະຢັດໄຟ.

en: Lock security
lo: ຄວາມປອດໄຟລ໋ອກ

en: Change passphrase…
lo: ປ່ຽນຄໍາສັບສະຫັດພານ...

en: Switch to swipe
lo: ສະໄວ້ເພື່ອປ່ຽນ

en: Switch to passphrase
lo: ປ່ຽນໄປຫາຄໍາສັບລະຫັດ

en: Existing passphrase
lo: ຄໍາສັບຫາສະຫັດມີເເລ້ວ

en: Choose passphrase
lo: ເລືອກຄໍາສັບລະຫັດ

en: Confirm passphrase
lo: ຢັ້ງຢືນຄໍາສັບລະຫັດ

en: Those passphrases don't match. Try again.
lo: ຄໍາສັບລະຫັດເລົ່ານັ້ນເເມ່ນບໍາຖຶກກັນ. ລອງອີກເທື່ອ

en: Unset
lo: ລົບລ້າງ

en: Set
lo: ກໍານົດ

en: Swipe (no security)
lo: ສະໄວ້ (ບໍ່ມີປ້ອງກັນ)

en: Security & Privacy
lo: ຄວາມປອດໄຟ ເເລະ ສ່ວນຕົວ

en: SIM PIN
lo: ຊີມ PIN

en: Stats on welcome screen
lo: ສະຖິຕິ

en: Passphrase
lo: ຄໍາສັບລະຫັດ

en: Lock when idle
lo: ລ໋ອກໃນເວລາບໍ່ໃຊ້ງານ

en: Sleep when idle
lo: ນອນໃນເວລາບໍ່ໃຊ້ງານ

en: Never
lo: ບໍ່ເຄີຍ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
lo[0]: ຫຼັງຈາກ %1 ນາທີ
