lomiri-system-settings-security-privacy - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: App permissions
lt: Programėlės leidimai

en: Apps that you have granted access to:
lt: Programėlės, kurioms suteikėte prieigą prie:

en: Camera
lt: Kamera

en: Location
lt: Vieta

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Online Accounts…
lt: Internetinės paskyros…

en: Let the device detect your location:
lt: Leisti įrenginiui aptikti jūsų buvimo vietą:

en: Using GPS only (less accurate)
lt: Naudojant tik GPS (mažesnis tikslumas)

en: Using GPS
lt: Naudojant GPS

en: Lock security
lt: Užrakto saugumas

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Change
lt: Keisti

en: Set
lt: Nustatyti

en: Unlock the device using:
lt: Atrakinti įrenginį naudojant:

en: Swipe (no security)
lt: Perbraukimą (jokio saugumo)

en: Fingerprint
lt: Piršto atspaudą

en: Security & Privacy
lt: Sauga ir privatumas

en: Security
lt: Saugumas

en: Locking and unlocking
lt: Užrakinimas ir atrakinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Encryption
lt: Šifravimas

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
lt: Šifravimas apsaugo nuo prieigos prie telefono duomenų tuomet, kai telefonas yra prijungtas prie kompiuterio ir kito įrenginio.

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Passphrase
lt: Slaptafrazę

en: Never
lt: Niekada

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
lt[0]: Po %1 sekundės
lt[1]: Po %1 sekundžių
lt[2]: Po %1 sekundžių

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
lt[0]: Po %1 minutės
lt[1]: Po %1 minučių
lt[2]: Po %1 minučių

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
lt[0]: Neteisingas PIN kodas. Liko %1 bandymas.
lt[1]: Neteisingas PIN kodas. Liko %1 bandymai.
lt[2]: Neteisingas PIN kodas. Liko %1 bandymų.

en: Current PIN:
lt: Dabartinis PIN kodas:

en: Choose new PIN:
lt: Pasirinkite naują PIN kodą:

en: Confirm new PIN:
lt: Patvirtinkite naują PIN kodą:

en: PINs don't match. Try again.
lt: PIN kodai nesutampa. Bandykite dar kartą.

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Unlock…
lt: Atrakinti…

en: Incorrect passphrase. Try again.
lt: Neteisinga slaptafrazė. Bandykite dar kartą.

en: Could not set security mode
lt: Nepavyko nustatyti saugumo veiksenos
