lomiri-system-settings-security-privacy - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Camera
lv: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
lv: Lietotnes kuras ir pieprasījušas pieeju jūsu kamerai

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
lv: Izmanto GPS, lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu. Kad izslēgts, GPS izslēdzas, lai taupītu bateriju.

en: Lock security
lv: Bloķēšanas drošība

en: Change passcode…
lv: Mainīt piekļuves kodu…

en: Change passphrase…
lv: Mainīt paroli…

en: Switch to swipe
lv: Pārslēgties uz vilkšanu

en: Switch to passcode
lv: Pārslēgties uz piekļuves kodu

en: Switch to passphrase
lv: Pārslēgties uz paroli

en: Existing passcode
lv: Esošais piekļuves kods

en: Existing passphrase
lv: Esošā parole

en: Choose passcode
lv: Izvēlieties piekļuves kodu

en: Choose passphrase
lv: Izvēlieties paroli

en: Confirm passcode
lv: Apstipriniet piekļuves kodu

en: Confirm passphrase
lv: Apstipriniet paroli

en: Those passcodes don't match. Try again.
lv: Piekļuves kodi nesakrīt. Mēģiniet vēlreiz.

en: Those passphrases don't match. Try again.
lv: Paroles nesakrīt. Mēģiniet vēlreiz.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Unset
lv: Atstatīt

en: Change
lv: Mainīt

en: Set
lv: Iestatīt

en: Swipe (no security)
lv: Vilkšana (nav drošības)

en: Security & Privacy
lv: Drošība un privātums

en: Security
lv: Drošība

en: On
lv: Ieslēgts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
lv: Šifrēšana aizsargā piekļuvi tālruņa datiem, kad tālrunis ir pievienots pie datora vai citas ierīces.

en: Privacy
lv: Privātums

en: Stats on welcome screen
lv: Statistika sākuma ekrānā

en: Messages on welcome screen
lv: Īsziņas uz sakuma ekrānu

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
lv: Nav

en: Passcode
lv: Piekļuves kods

en: Passphrase
lv: Parole

en: Lock when idle
lv: Bloķēt, kad neaktīvs

en: Sleep when idle
lv: Iesnausties, kad neaktīvs

en: Never
lv: Nekad

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
lv[0]: Pēc %1 minūtes
lv[1]: Pēc %1 minūtēm
lv[2]: Pēc %1 minūtēm

en: Sleep locks immediately
lv: Iesnaušanās nekavējoši bloķē

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
lv: Citas lietotnes un funkcijas jums prasīs atbloķēt.

en: Change SIM PIN
lv: Mainīt SIM PIN

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
lv[0]: Nepareizs PIN. Atliek %1 mēģinājums.
lv[1]: Nepareizs PIN. Atliek %1 mēģinājumi.
lv[2]: Nepareizs PIN. Atliek %1 mēģinājumu.

en: Current PIN:
lv: Pašreizējais PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
lv[0]: Atļauts %1 mēģinājums.
lv[1]: Atļauti %1 mēģinājumi.
lv[2]: Atļauti %1 mēģinājumi.

en: Choose new PIN:
lv: Izvelieties jaunu PIN:

en: Confirm new PIN:
lv: Apstipriniet jauno PIN:

en: PINs don't match. Try again.
lv: PIN nesakrīt. Mēģiniet vēlreiz.

en: Enter SIM PIN
lv: Ievadiet SIM PIN

en: Enter Previous SIM PIN
lv: Ievadiet iepriekšējo SIM PIN

en: Lock
lv: Bloķēt

en: Unlock
lv: Atbloķēt

en: Change PIN…
lv: Mainīt PIN…

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
lv: Atkārtoti nepareizi ievadot PIN, SIM var tik pavisam nobloķēta.

en: Incorrect passcode. Try again.
lv: Nepareizs piekļuves kods. Mēģiniet vēlreiz.

en: Incorrect passphrase. Try again.
lv: Nepareiza parole. Mēģiniet vēlreiz.

en: Could not set security mode
lv: Nevarēja iestatīt drošības režīmu

en: Could not set security display hint
lv: Nevarēja iestatīt drošības ekrāna padomu

en: Authentication token manipulation error
lv: Autentifikācijas marķiera manipulācijas kļūda
