lomiri-system-settings-security-privacy - en to ms translation catalogue (60 entries)

en: Camera
ms: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
ms: Apl yang meminta capaian kamera anda

en: Location
ms: Lokasi

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
ms: Guna GPS untuk kesan lokasi kasar anda. Bila mati, GPS dimatikan untuk jimatkan bateri.

en: Lock security
ms: Kunci keselamatan

en: Change passcode…
ms: Ubah kod laluan...

en: Change passphrase…
ms: Ubah frasa laluan...

en: Switch to swipe
ms: Tukar ke leret

en: Switch to passcode
ms: Tukar ke kod laluan

en: Switch to passphrase
ms: Tukar ke frasa laluan

en: Existing passcode
ms: Kod laluan sedia ada

en: Existing passphrase
ms: Keluar dari frasa laluan

en: Choose passcode
ms: Pilih kod laluan

en: Choose passphrase
ms: Pilih frasa laluan

en: Confirm passcode
ms: Sahkan kod laluan

en: Confirm passphrase
ms: Sahkan frasa laluan

en: Those passcodes don't match. Try again.
ms: Kod laluan tersebut tidak sepadan. Cuba lagi.

en: Those passphrases don't match. Try again.
ms: Frasa laluan tersebut tidak sepadan. Cuba lagi.

en: Cancel
ms: Batal

en: Unset
ms: Nyahtetap

en: Change
ms: Ubah

en: Set
ms: Tetapkan

en: Swipe (no security)
ms: Leret (tanpa keselamatan)

en: Security & Privacy
ms: Keselamatan & Persendirian

en: Security
ms: Keselamatan

en: SIM PIN
ms: PIN SIM

en: On
ms: Hidup

en: Off
ms: Mati

en: Encryption
ms: Penyulitan

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
ms: Penyulitan melindungi capaian data telefon bila telefon disambungkan dengan PC atau lain-lain peranti.

en: Privacy
ms: Kerahsiaan

en: Stats on welcome screen
ms: Stat ketika skrin aluan

en: Messages on welcome screen
ms: Mesej ketika skrin aluan

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
ms: Tiada

en: Passcode
ms: Kod laluan

en: Passphrase
ms: Frasa laluan

en: Lock when idle
ms: Kunci bila melahu

en: Sleep when idle
ms: Tidur bila melahu

en: Never
ms: Tidak Sesekali

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
ms[0]: Selepas %1 minit
ms[1]: Selepas %1 minit

en: Sleep locks immediately
ms: Tidur dikunci serta-merta

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
ms: Lain-lain apl dan fungsi akan maklumkan anda untuk dinyahkunci.

en: Change SIM PIN
ms: Ubah PIN SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
ms[0]: PIN salah. %1 percubaan berbaki.
ms[1]: PIN salah. %1 percubaan berbaki.

en: Current PIN:
ms: PIN semasa:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
ms[0]: %1 percubaan dibenarkan.
ms[1]: %1 percubaan dibenarkan.

en: Choose new PIN:
ms: Pilih PIN baharu:

en: Confirm new PIN:
ms: Sahkan PIN baharu:

en: PINs don't match. Try again.
ms: PIN tidak sepadan. Cuba lagi.

en: Enter SIM PIN
ms: Masukkan PIN SIM

en: Enter Previous SIM PIN
ms: Masukkan PIN SIM terdahulu

en: Lock
ms: Kunci

en: Unlock
ms: Buka

en: Change PIN…
ms: Ubah PIN…

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
ms: Memasukkan PIN yang salah berulang-kali akan mengunci SIM secara kekal.

en: Incorrect passcode. Try again.
ms: Kod frasa salah. Cuba lagi.

en: Incorrect passphrase. Try again.
ms: Frasa laluan salah. Cuba lagi.

en: Could not set security mode
ms: Tidak dapat tetapkan mod keselamatan

en: Could not set security display hint
ms: Tidak dapat tetapkan pembayang paparan keselamatan

en: Authentication token manipulation error
ms: Ralat manipulasi bagi token pengesahihan
