lomiri-system-settings-security-privacy - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Camera
my: ကင်မရာ

en: Location
my: တည်နေရာ

en: Set
my: သတ်မှတ်

en: Security & Privacy
my: လုံခြုံရေးနှင့်ကိုယ်ရေးကိုယ်တာ

en: Lock when idle
my: အားလပ်နေချိန်တွင်သော့ခတ်ထားမည်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
my[0]: %1မိနစ်ကြာပြီးနောက်
