lomiri-system-settings-security-privacy - en to nl translation catalogue (107 entries)

en: App permissions
nl: App-bevoegdheden

en: Apps that you have granted access to:
nl: Apps die toegang hebben gekregen tot:

en: Apps that have requested access to your camera
nl: Apps die toegang hebben gevraagd tot je camera

en: Location
nl: Locatie

en: Apps that have requested access to your location
nl: Apps die toegang hebben gevraagd tot je locatie

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Apps that have requested access to your microphone
nl: Apps die toegang hebben gevraagd tot je microfoon

en: Apps may also request access to online accounts.
nl: Apps kunnen ook toegang vragen tot je online-account(s).

en: Online Accounts…
nl: Online-accounts…

en: Let the device detect your location:
nl: Geef het apparaat toegang tot je locatie:

en: Using GPS only (less accurate)
nl: Via gps (minder nauwkeurig)

en: Using GPS
nl: Via gps

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
nl: Via gps, geanonimiseerde wifi- en mobiele netwerkinformatie.<br>Als je deze optie kiest, ga je akkoord met de <a href='%1'>algemene voorwaarden van Nokia HERE</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
nl: Via gps en geanonimiseerde wifi-informatie.<br>Als je deze optie kiest, ga je akkoord met de <a href='%1'>algemene voorwaarden van Nokia HERE</a>.

en: Not at all
nl: Niet gebruiken

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
nl: Gps wordt gebruikt om je locatie bij benadering te bepalen. Schakel gps uit om het accuverbruik te verminderen.

en: Uses Wi-Fi and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
nl: Gps en wifi worden gebruikt om je locatie bij benadering te bepalen. Schakel locatiebepaling uit om het accuverbruik te verminderen.

en: Uses Wi-Fi (currently off) and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
nl: Gps en wifi (momenteel uit) worden gebruikt om je locatie bij benadering te bepalen. Schakel locatiebepaling uit om het accuverbruik te verminderen.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
nl: Gps, wifi en mobiele zendmasten worden gebruikt om je locatie bij benadering te bepalen. Schakel locatiebepaling uit om het accuverbruik te verminderen.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
nl: Wifi, mobiele zendmasten (momenteel geen mobiele verbinding) en gps worden gebruikt om je locatie bij benadering te bepalen. Schakel locatiebepaling uit om het accuverbruik te verminderen.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
nl: Wifi (momenteel uit), mobiele zendmasten en gps worden gebruikt om je locatie bij benadering te bepalen. Schakel locatiebepaling uit om het accuverbruik te verminderen.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
nl: Wifi (momenteel uit), mobiele zendmasten (momenteel geen mobiele verbinding) en gps worden gebruikt om je locatie bij benadering te bepalen. Schakel locatiebepaling uit om het accuverbruik te verminderen.

en: Let apps access this location:
nl: Geef apps toegang tot deze locatie:

en: None requested
nl: Geen aanvragen

en: Lock security
nl: Ontgrendelbeveiliging

en: Change passcode…
nl: Toegangscode wijzigen…

en: Change passphrase…
nl: Wachtwoordzin wijzigen…

en: Switch to swipe
nl: Vegen om te ontgrendelen

en: Switch to passcode
nl: Toegangscode om te ontgrendelen

en: Switch to passphrase
nl: Wachtwoordzin om te ontgrendelen

en: Existing passcode
nl: Huidige toegangscode

en: Existing passphrase
nl: Huidige wachtwoordzin

en: Choose passcode
nl: Kies een toegangscode

en: Choose passphrase
nl: Kies een wachtwoordzin

en: Confirm passcode
nl: Toegangscode bevestigen

en: Confirm passphrase
nl: Wachtwoordzin bevestigen

en: Those passcodes don't match. Try again.
nl: De toegangscodes komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Those passphrases don't match. Try again.
nl: De wachtwoordzinnen komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Unset
nl: Niet ingesteld

en: Change
nl: Wijzigen

en: Set
nl: Instellen

en: Unlock the device using:
nl: Apparaat ontgrendelen middels:

en: Swipe (no security)
nl: Vegen (onbeveiligd)

en: Passcode...
nl: Toegangscode…

en: Passphrase...
nl: Wachtwoordzin…

en: Biometrics:
nl: Biometrie:

en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: No fingerprints set
nl: Er is geen vingerafdruk ingesteld

en: Fingerprint can only be used with passcode or password unlock method
nl: Vingerafdruk kan alleen worden gebruikt in combinatie met een wachtwoord of toegangscode

en: Fingerprint ID
nl: Vingerafdruk-id

en: Security & Privacy
nl: Beveiliging en privacy

en: Security
nl: Beveiliging

en: Locking and unlocking
nl: Vergrendelen en ontgrendelen

en: SIM PIN
nl: Simkaartpincode

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
nl: Versleuteling beschermt je telefoongegevens tegen ongewenste toegang als je telefoon verbonden is met een pc of ander apparaat.

en: Stats on welcome screen
nl: Statistieken op welkomstscherm

en: Messages on welcome screen
nl: Berichten op welkomstscherm

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
nl: Geen

en: Passcode
nl: Toegangscode

en: Passphrase
nl: Wachtwoordzin

en: Lock when idle
nl: Vergrendelen bij inactiviteit

en: Sleep when idle
nl: Slaapstand bij inactiviteit

en: Never
nl: Nooit

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
nl[0]: Na %1 seconde
nl[1]: Na %1 seconden

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
nl[0]: Na %1 minuut
nl[1]: Na %1 minuten

en: Sleep locks immediately
nl: Slaapstand vergrendelt meteen

en: When locked:
nl: Op vergrendelscherm:

en: Allow Launcher
nl: Starter tonen

en: Allow quick settings
nl: Snelle instellingen tonen

en: Hide notifications content
nl: Meldingsinhoud verbergen

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
nl: Schakel vergrendelbeveiliging in om toegang tot het apparaat te blokkeren als het vergrendeld is.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
nl: Andere apps en functies zullen je vragen om ontgrendeling.

en: Digits passcode
nl: Cĳfercode

en: Back
nl: Terug

en: edit
nl: Bewerken

en: Default keyboard input
nl: Standaard toetsenbordinvoer

en: Keyboard prompt
nl: Toetsenbord

en: Circle pattern
nl: Cirkelpatroon

en: Click or swipe on digits to unlock
nl: Druk op of veeg over de cĳfers om te ontgrendelen

en: Select pin code prompt:
nl: Kies een pincodemethode:

en: Change SIM PIN
nl: Simpincode wijzigen

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
nl[0]: Onjuiste pincode - nog %1 poging.
nl[1]: Onjuiste pincode - nog %1 pogingen.

en: No more attempts allowed
nl: Geen pogingen meer toegestaan

en: Current PIN:
nl: Huidige pincode:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
nl[0]: %1 poging toegestaan.
nl[1]: %1 pogingen toegestaan.

en: Choose new PIN:
nl: Voer een nieuwe pincode in:

en: Confirm new PIN:
nl: Bevestig de nieuwe pincode:

en: PINs don't match. Try again.
nl: De pincodes komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Enter SIM PIN
nl: Voer de simpincode in

en: Enter Previous SIM PIN
nl: Voer de oude simpincode in

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Unlocked
nl: Deblokkeren

en: Change PIN…
nl: Pincode wijzigen…

en: Locked
nl: Geblokkeerd

en: Unlock…
nl: Deblokkeren…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
nl: Als er een simpincode is ingesteld, moet deze telkens worden ingevoerd na het herstarten of verwisselen van de simkaart, om gebruik te kunnen maken van mobiele diensten.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
nl: Als u meermaals een onjuiste pincode invoert, kan de simkaart mogelijk definitief geblokkeerd worden.

en: Incorrect passcode. Try again.
nl: Onjuiste toegangscode. Probeer het opnieuw.

en: Incorrect passphrase. Try again.
nl: Onjuiste wachtwoordzin. Probeer het opnieuw.

en: Could not set security mode
nl: De beveiligingsmodus kan niet worden ingesteld

en: Could not set security display hint
nl: De beveiligingshint kan niet worden ingesteld

en: Authentication token manipulation error
nl: Fout tijdens manipulatie van authenticatiemiddel
