lomiri-system-settings-security-privacy - en to pl translation catalogue (104 entries)

en: App permissions
pl: Zezwolenia aplikacji

en: Apps that you have granted access to:
pl: Aplikacje, które otrzymały zezwolenie na dostęp do:

en: Camera
pl: Aparat

en: Apps that have requested access to your camera
pl: Aplikacje, które poprosiły o dostęp do aparatu

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Apps that have requested access to your location
pl: Aplikacje, które poprosiły o dostęp do Twojej lokalizacji

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Apps that have requested access to your microphone
pl: Aplikacje, które poprosiły o dostęp do mikrofonu

en: Apps may also request access to online accounts.
pl: Aplikacje mogą również prosić o dostęp do kont online.

en: Online Accounts…
pl: Konta online…

en: Let the device detect your location:
pl: Niech urządzenie wykryje Twoją lokalizację:

en: Using GPS only (less accurate)
pl: Używaj tylko GPS (mniejsza dokładność)

en: Using GPS
pl: Używaj GPS

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
pl: Używanie GPS, anonimowych informacji o sieci Wi-Fi, oraz sieci komórkowej. <br>Zaznaczając tą opcję akceptujesz <a href='%1'>regulamin Nokia HERE</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
pl: Używanie GPS, anonimowych informacji o sieci Wi-Fi, oraz sieci komórkowej. <br>Zaznaczając tą opcję akceptujesz <a href='%1'>regulamin Nokia HERE</a>.

en: Not at all
pl: Ani trochę

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
pl: Używa GPS do określenia przybliżonej lokalizacji. Gdy jest nieaktywne, GPS jest wyłączany aby oszczędzać baterię.

en: Uses Wi-Fi and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
pl: Używa Wi-Fi oraz GPS do określenia przybliżonej lokalizacji. Wyłączenie wykrywania lokalizacji oszczędza baterię.

en: Uses Wi-Fi (currently off) and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
pl: Używa Wi-Fi (obecnie wyłączone) oraz GPS do określenia przybliżonej lokalizacji. Wyłączenie wykrywania lokalizacji oszczędza baterię.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
pl: Używa Wi-Fi, lokalizacji z przekaźników GSM oraz GPS do określenia przybliżonej lokalizacji. Wyłączenie wykrywania lokalizacji oszczędza baterię.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
pl: Używa Wi-Fi, lokalizacji z przekaźników GSM (obecnie brak łączności) oraz GPS do określenia przybliżonej lokalizacji. Wyłączenie wykrywania lokalizacji oszczędza baterię.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
pl: Używa Wi-Fi (obecnie wyłączone), lokalizacje przekaźników GSM oraz GPS do określenia przybliżonej lokalizacji. Wyłączenie wykrywania lokalizacji oszczędza baterię.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
pl: Używa Wi-Fi (obecnie wyłączone), lokalizacji z przekaźników GSM (obecnie brak łączności) oraz GPS do określenia przybliżonej lokalizacji. Wyłączenie wykrywania lokalizacji oszczędza baterię.

en: Let apps access this location:
pl: Zezwól aplikacjom na dostęp do lokalizacji:

en: None requested
pl: Żadne żądania

en: Lock security
pl: Blokada

en: Change passcode…
pl: Zmień kod…

en: Change passphrase…
pl: Zmień hasło…

en: Switch to swipe
pl: Zmień na przesunięcie

en: Switch to passcode
pl: Zmień na zabezpieczenie kodem

en: Switch to passphrase
pl: Zmień na hasło

en: Existing passcode
pl: Obecny kod

en: Existing passphrase
pl: Aktualne hasło

en: Choose passcode
pl: Wprowadź kod

en: Choose passphrase
pl: Wprowadź hasło

en: Confirm passcode
pl: Potwierdź kod

en: Confirm passphrase
pl: Potwierdź hasło

en: Those passcodes don't match. Try again.
pl: Kody nie zgadzają się. Spróbuj ponownie.

en: Those passphrases don't match. Try again.
pl: Hasła nie zgadzają się. Spróbuj ponownie.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Unset
pl: Nie ustawiono

en: Change
pl: Zmień

en: Set
pl: Ustaw

en: Unlock the device using:
pl: Odblokuj telefon używając:

en: Swipe (no security)
pl: Przeciągnięcie (brak zabezpieczeń)

en: Passcode...
pl: Kod dostępu...

en: Passphrase...
pl: Fraza szyfrująca...

en: Biometrics:
pl: Dane biometryczne:

en: Fingerprint
pl: Odcisk palca

en: No fingerprints set
pl: Nie ustawiono odcisków palca

en: Fingerprint can only be used with passcode or password unlock method
pl: Odcisku palca można używać wyłącznie w przypadku metody odblokowania za pomocą hasła

en: Fingerprint ID
pl: Identyfikator odcisku palca

en: Security & Privacy
pl: Prywatność i zabezpieczenia

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Locking and unlocking
pl: Blokada i odblokowywanie

en: SIM PIN
pl: PIN karty SIM

en: On
pl: Włączone

en: Off
pl: Wyłączone

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
pl: Szyfrowanie chroni przed dostępem do danych telefonu, gdy jest on podłączony do komputera lub innego urządzenia.

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Stats on welcome screen
pl: Statystyki na ekranie powitalnym

en: Messages on welcome screen
pl: Wiadomości na ekranie powitalnym

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
pl: Brak

en: Passcode
pl: Kod

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Lock when idle
pl: Zablokuj gdy bezczynny

en: Sleep when idle
pl: Uśpij gdy bezczynny

en: Never
pl: Nigdy

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
pl[0]: Po %1 sekundzie
pl[1]: Po %1 sekundach
pl[2]: Po %1 sekundach

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
pl[0]: Po %1 minucie
pl[1]: Po %1 minutach
pl[2]: Po %1 minutach

en: Sleep locks immediately
pl: Natychmiastowa blokada podczas uśpienia

en: When locked:
pl: Kiedy zablokowany:

en: Hide notifications content
pl: Ukryj treść powiadomień

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
pl: Uruchom blokadę bezpieczeństwa, by ograniczyć dostęp do urządzenia.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
pl: Pozostałe aplikacje i funkcje będą prosiły o odblokowanie.

en: Digits passcode
pl: Kod składający się z cyfr

en: Back
pl: Wstecz

en: edit
pl: edytuj

en: Default keyboard input
pl: Domyślne wejście klawiatury

en: Circle pattern
pl: Wzór w kółka

en: Change SIM PIN
pl: Zmień PIN karty SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
pl[0]: Niepoprawny PIN. Pozostała %1 próba.
pl[1]: Niepoprawny PIN. Pozostały %1 próby.
pl[2]: Niepoprawny PIN. Pozostało %1 prób.

en: No more attempts allowed
pl: Nie więcej prób

en: Current PIN:
pl: Aktualny PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
pl[0]: Dozwolona %1 próba.
pl[1]: Dozwolone %1 próby.
pl[2]: Dozwolonych %1 prób.

en: Choose new PIN:
pl: Wybierz nowy PIN:

en: Confirm new PIN:
pl: Potwierdź nowy PIN:

en: PINs don't match. Try again.
pl: Kody PIN różnią się. Spróbuj jeszcze raz.

en: Enter SIM PIN
pl: Podaj PIN karty SIM

en: Enter Previous SIM PIN
pl: Podaj poprzedni PIN karty SIM

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Change PIN…
pl: Zmień PIN…

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Unlock…
pl: Odblokuj…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
pl: Gdy ustawiony jest kod PIN SIM, musi on zostać wprowadzony w celu uzyskania dostępu do usług komórkowych po ponownym uruchomieniu urządzenia lub konieczności wymiany karty SIM.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
pl: Wpisywanie niepoprawnego kodu PIN może zablokować na stałe kartę SIM.

en: Incorrect passcode. Try again.
pl: Niepoprawny kod. Spróbuj ponownie.

en: Incorrect passphrase. Try again.
pl: Błędne hasło. Spróbuj ponownie.

en: Could not set security mode
pl: Nie można ustawić trybu zabezpieczeń

en: Could not set security display hint
pl: Nie może ustawić zabezpieczeń wyświetlania podpowiedzi

en: Authentication token manipulation error
pl: Błąd modyfikacji tokenu uwierzytelniania
