lomiri-system-settings-security-privacy - en to sk translation catalogue (86 entries)

en: App permissions
sk: Oprávnenia aplikácií

en: Apps that you have granted access to:
sk: Aplikácie,  ktorým ste pridelili prístup:

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Apps that have requested access to your camera
sk: Aplikácie, ktoré žiadajú pristup k fotoaparátu

en: Location
sk: Poloha

en: Apps that have requested access to your location
sk: Aplikácie, ktoré žiadajú pristup k vašej polohe

en: Microphone
sk: Mikrofón

en: Apps that have requested access to your microphone
sk: Aplikácie, ktoré žiadajú pristup k mikrofónu

en: Apps may also request access to online accounts.
sk: Aplikácie môžu tiež požadovať prístup k online účtom.

en: Online Accounts…
sk: Online účty…

en: Let the device detect your location:
sk: Dovoliť zariadeniu zistiť Vašu polohu:

en: Using GPS only (less accurate)
sk: Použit iba GPS (menej presné)

en: Using GPS
sk: Použiť GPS

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
sk: Použiť GPS, anonymné Wi-Fi a info z mobilnej siete. <br> Výberom tejto možnosti prijímate <a href='%1'> podmienky spoločnosti Nokia HERE</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
sk: Použiť GPS a anonymné Wi-Fi. <br> Výberom yejto možnosti prijímate <a href='%1'> podmienky spoločnosti Nokia HERE</a>.

en: Not at all
sk: Vôbec nie

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
sk: Používa GPS pre približné určenie vašej polohy. Ak vypnuté, vypne GPS, aby šetril batériu.

en: Let apps access this location:
sk: Povoliť aplikáciam prístup k tejto polohe:

en: None requested
sk: Žiadna požadovaná

en: Lock security
sk: Bezpečnostný zámok

en: Change passcode…
sk: Zmeniť číselný kód…

en: Change passphrase…
sk: Zmeniť heslo…

en: Switch to swipe
sk: Prepnúť na ovládanie posunom

en: Switch to passcode
sk: Prepnúť na číselné heslo

en: Switch to passphrase
sk: Prepnúť na heslo

en: Existing passcode
sk: Aktuálny číselný kód

en: Existing passphrase
sk: Aktuálne heslo

en: Choose passcode
sk: Zvoľte číselný kód

en: Choose passphrase
sk: Zvoľte heslo

en: Confirm passcode
sk: Potvrďte číselný kód

en: Confirm passphrase
sk: Potvrďte heslo

en: Those passcodes don't match. Try again.
sk: Číselné kódy sú rozličné. Skúste ešte raz.

en: Those passphrases don't match. Try again.
sk: Heslá sú rozlišné. Skúste ešte raz.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Unset
sk: Nenastavené

en: Change
sk: Zmeniť

en: Set
sk: Vybrať

en: Unlock the device using:
sk: Odomkmúť zariadenie pomocou:

en: Swipe (no security)
sk: Potiahnutie (žiadne zabezpečenie)

en: Fingerprint
sk: Snímač otlačku prstu

en: Fingerprint ID
sk: ID odtlačku prsta

en: Security & Privacy
sk: Bezpečnosť a súkromie

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Locking and unlocking
sk: Zamknutie a odomknutie

en: SIM PIN
sk: PIN karty SIM

en: On
sk: Zapnuté

en: Off
sk: Vypnuté

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
sk: Šifrovanie chráni proti neoprávnenému pristupu k údajom zariadenia, keď je pripojené k počítaču alebo inému zariadeniu.

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Stats on welcome screen
sk: Štatistiky na uvítacej obrazovke

en: Messages on welcome screen
sk: Správy na uvítacej obrazovke

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
sk: Žiadne

en: Passcode
sk: Číselný kód

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Lock when idle
sk: Uzamknúť pri nečinnosti

en: Sleep when idle
sk: Uspať pri nečinnosti

en: Never
sk: Nikdy

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
sk[0]: Po sekunde
sk[1]: Za %1 sekundy
sk[2]: Po %1 sekundách

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
sk[0]: Po %1 minute
sk[1]: Za %1 minuty
sk[2]: Po %1 minútach

en: Sleep locks immediately
sk: Okamžité zamknutie pri spánku

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
sk: Zapnúť bezpečnostný zámok na obmedzenie prístupu, keď je zariadenie zamknuté.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
sk: Ostatné aplikácie a funkcie budú povolené po odomknutí.

en: Change SIM PIN
sk: Zmeniť PIN na SIM karte

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
sk[0]: Nesprávny PIN. Zostáva ešte posledný pokus.
sk[1]: Nesprávny PIN. Zostávajú %1 pokusy.
sk[2]: Nesprávny PIN. Zostáva %1 pokusov.

en: No more attempts allowed
sk: Žiadne ďalšie pokusy nie sú dovolené

en: Current PIN:
sk: Aktuálny PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
sk[0]: Jeden dovolený pokus.
sk[1]: %1 dovolené pokusy.
sk[2]: %1 dovolených pokusov.

en: Choose new PIN:
sk: Zvoľte nový PIN:

en: Confirm new PIN:
sk: Potvrďte nový PIN:

en: PINs don't match. Try again.
sk: PIN kódy sú rozličné. Skúste znova.

en: Enter SIM PIN
sk: Zadajte PIN pre SIM kartu

en: Enter Previous SIM PIN
sk: Vložte predchádzajúci PIN SIM karty

en: Lock
sk: Zamknúť

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unlocked
sk: Odomknuté

en: Change PIN…
sk: Zmeniť PIN…

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Unlock…
sk: Odomknúť…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
sk: Ak je PIN na karte SIM nastavený, je nevyhnutné ho zadať pre prístup k mobilnej sieť po reštarte zariadenia alebo výmene SIM karty.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
sk: Opakované zadanie nesprávneho PIN kódu môže SIM kartu zamknúť natrvalo.

en: Incorrect passcode. Try again.
sk: Nesprávny číselný kód. Skúste to znova.

en: Incorrect passphrase. Try again.
sk: Nesprávne prístupové heslo. Skúste to znova.

en: Could not set security mode
sk: Nemožno nastaviť režim zabezpečenia

en: Could not set security display hint
sk: Nemožno nastaviť nápovedu

en: Authentication token manipulation error
sk: Chyba pri overovaní
