lomiri-system-settings-security-privacy - en to sl translation catalogue (60 entries)

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Apps that have requested access to your camera
sl: Programi, kateri so zahtevali dostop do vašega fotoaparata

en: Location
sl: Položaj

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
sl: Uporabi GPS za odkritje Vaše grobega položaja. Kadar je ugasnjen, se GPS izklopi za varčevanje energije.

en: Lock security
sl: Varnost zaklepa

en: Change passcode…
sl: Spremeni geslo ...

en: Change passphrase…
sl: Spremeni šifrirno reklo ...

en: Switch to swipe
sl: Preklopi na poteg

en: Switch to passcode
sl: Preklopi na geslo

en: Switch to passphrase
sl: Preklopi na šifrirno reklo

en: Existing passcode
sl: Obstoječe geslo

en: Existing passphrase
sl: Obstoječe šifrirno reklo

en: Choose passcode
sl: Izberite geslo

en: Choose passphrase
sl: Izberi šifrirno reklo

en: Confirm passcode
sl: Potrdite geslo

en: Confirm passphrase
sl: Potrdite šifrirno reklo

en: Those passcodes don't match. Try again.
sl: Ti gesli se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Those passphrases don't match. Try again.
sl: Ti šifrirni rekli se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Unset
sl: Prekliči nastavitev

en: Change
sl: Spremeni

en: Set
sl: Nastavi

en: Swipe (no security)
sl: potegom (brez varnosti)

en: Security & Privacy
sl: Varnost in zasebnost

en: Security
sl: Varnost

en: SIM PIN
sl: Geslo PIN kartice SIM

en: On
sl: Omogočeno

en: Off
sl: Onemogočeno

en: Encryption
sl: Šifriranje

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
sl: Šifriranje ščiti pred dostopom podatkov na telefonu, ko je telefon povezan z računalnikom ali drugo napravo.

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Stats on welcome screen
sl: Statistika na pozdravnem zaslonu

en: Messages on welcome screen
sl: Sporočila na pozdravnem zaslonu

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
sl: Brez

en: Passcode
sl: Geslo

en: Passphrase
sl: šifrirnim reklom

en: Lock when idle
sl: Zakleni med nedejavnostjo

en: Sleep when idle
sl: V pripravljenost med nedejavnostjo

en: Never
sl: Nikoli

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
sl[0]: Po %1 minutah
sl[1]: Po %1 minuti
sl[2]: Po %1 minutah
sl[3]: Po %1 minutah

en: Sleep locks immediately
sl: Način pripravljenosti zaklene takoj

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
sl: Drugi programi in funkcije vas bodo pozvale k odklepu.

en: Change SIM PIN
sl: Spremeni PIN kartice SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
sl[0]: Nepravilen PIN. Ostaja še %1 poskusov.
sl[1]: Nepravilen PIN. Ostaja še %1 poskus.
sl[2]: Nepravilen PIN. Ostajata še %1 poskusa.
sl[3]: Nepravilen PIN. Ostajajo še %1 poskusi.

en: Current PIN:
sl: Trenutni PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
sl[0]: Dovoljenih je %1 poskusov.
sl[1]: Dovoljen je %1 poskus.
sl[2]: Dovoljena sta %1 poskusa.
sl[3]: Dovoljeni so %1 poskusi.

en: Choose new PIN:
sl: Izberite nov PIN:

en: Confirm new PIN:
sl: Potrdite novi PIN:

en: PINs don't match. Try again.
sl: PIN-a se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Enter SIM PIN
sl: Vnesite PIN kartice SIM

en: Enter Previous SIM PIN
sl: Vnesite predhodni PIN kartice SIM

en: Lock
sl: Zakleni

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Change PIN…
sl: Spremeni PIN ...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
sl: Vnos večkrat nepravilnega PIN-a lahko trajno zaklene SIM.

en: Incorrect passcode. Try again.
sl: Nepravilno geslo. Poskusite znova.

en: Incorrect passphrase. Try again.
sl: Napačna šifrirna fraza. Poskusite znova.

en: Could not set security mode
sl: Ni mogoče nastavitvi načina varnosti

en: Could not set security display hint
sl: Ni mogoče nastaviti varnostnega prikaza namiga

en: Authentication token manipulation error
sl: Napaka ravnanja z overitvenim žetonom
