lomiri-system-settings-security-privacy - en to sr translation catalogue (52 entries)

en: Camera
sr: Камера

en: Apps that have requested access to your camera
sr: Програми који су тражили приступ вашој камери

en: Location
sr: Положај

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
sr: Користи GPS-а за проналажење вашег приближног положаја. Када је искључено, батерија ће дуже трајати због искљученог GPS-а.

en: Lock security
sr: Безбедност закључавања

en: Change passphrase…
sr: Промени лозинку...

en: Switch to swipe
sr: Пређи на превлачење

en: Switch to passphrase
sr: Пређи на лозинку

en: Existing passphrase
sr: Постојећа лозинка

en: Choose passphrase
sr: Изаберите лозинку

en: Confirm passphrase
sr: Потврдите лозинку

en: Those passphrases don't match. Try again.
sr: Лозинке се не слажу. Покушајте поново.

en: Cancel
sr: Откажи

en: Unset
sr: Искључи

en: Change
sr: Промени

en: Set
sr: Постави

en: Swipe (no security)
sr: Превлачења (незаштићено)

en: Security & Privacy
sr: Безбедност и приватност

en: Security
sr: Безбедност

en: SIM PIN
sr: ПИН за СИМ картицу

en: On
sr: Упаљено

en: Off
sr: Угашено

en: Encryption
sr: Шифровање

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
sr: Шифровање штити од приступа подацима телефона када је телефон повезан на рачунар или неки други уређај.

en: Privacy
sr: Приватност

en: Stats on welcome screen
sr: Бројке као добродошлица

en: Messages on welcome screen
sr: Поруке као добродошлица

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
sr: Ниједна

en: Passphrase
sr: Лозинка

en: Lock when idle
sr: Закључај када мирује

en: Sleep when idle
sr: Успавај када мирује

en: Never
sr: Никада

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
sr[0]: После %1 минута
sr[1]: После %1 минута
sr[2]: После %1 минута

en: Sleep locks immediately
sr: Успавање одмах и закључава

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
sr: Остали програми и могућности ће тражити да откључате.

en: Change SIM PIN
sr: Промени ПИН за СИМ картицу

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
sr[0]: Нетачан ПИН. Преостао %1 покушај.
sr[1]: Нетачан ПИН. Преостало %1 покушаја.
sr[2]: Нетачан ПИН. Преостало %1 покушаја.

en: Current PIN:
sr: Текући ПИН:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
sr[0]: Дозвољен %1 покушај.
sr[1]: Дозвољена %1 покушаја.
sr[2]: Дозвољено %1 покушаја.

en: Choose new PIN:
sr: Изаберите нови ПИН:

en: Confirm new PIN:
sr: Потврдите нови ПИН:

en: PINs don't match. Try again.
sr: ПИН-ови се не слажу. Покушајте поново.

en: Enter SIM PIN
sr: Унесите ПИН за СИМ картицу

en: Enter Previous SIM PIN
sr: Унесите претходни ПИН код

en: Lock
sr: Закључај

en: Unlock
sr: Откључај

en: Change PIN…
sr: Промени ПИН...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
sr: Унос нетачног ПИН-а више пута може трајно закључати СИМ картицу.

en: Incorrect passphrase. Try again.
sr: Нетачна лозинка. Покушајте поново.

en: Could not set security mode
sr: Не може да постави врсту безбедности

en: Could not set security display hint
sr: Не може да постави назнаку безбедности за екран

en: Authentication token manipulation error
sr: Грешка управљања симболом потврђивања идентитета
