lomiri-system-settings-security-privacy - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Location
th: ตำแหน่ง

en: Microphone
th: ไมโครโฟน

en: Online Accounts…
th: บัญชีออนไลน์…

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Change
th: เปลี่ยน

en: Set
th: ตั้งค่า

en: Fingerprint
th: ลายนิ้วมือ

en: Security & Privacy
th: ความเป็นส่วนตัวและความปลอดภัย

en: Security
th: ความปลอดภัย

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Encryption
th: การเข้ารหัส

en: Privacy
th: ความเป็นส่วนตัว

en: Lock when idle
th: ล็อกเมื่อไม่ใช้งาน

en: Never
th: ไม่เคย

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
th[0]: หลังจาก %1 วินาที

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
th[0]: หลังจาก %1 นาที

en: Unlock
th: ปลดล็อก
