lomiri-system-settings-security-privacy - en to tr translation catalogue (87 entries)

en: App permissions
tr: Uygulama izinleri

en: Apps that you have granted access to:
tr: Erişim iznini verdiğiniz uygulamalar:

en: Camera
tr: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
tr: Kameranıza erişim isteyen uygulamalar

en: Location
tr: Konum

en: Apps that have requested access to your location
tr: Konumunuza erişim isteğinde bulunan uygulamalar

en: Microphone
tr: Mikrofon

en: Apps that have requested access to your microphone
tr: Mikrofonunuza erişim isteğinde bulunan uygulamalar

en: Apps may also request access to online accounts.
tr: Uygulamalar, çevrimiçi hesaplara erişim de isteyebilir.

en: Online Accounts…
tr: Çevrimiçi Hesaplar…

en: Let the device detect your location:
tr: Cihazın bulunduğunuz yeri almasına izin verin:

en: Using GPS only (less accurate)
tr: Sadece GPS kullan (düşük doğruluk)

en: Using GPS
tr: GPS Kullan

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
tr: GPS ile ayrıca Wi-Fi ve hücresel şebeke bilgilerini kullanma.<br>Bu seçeneği belirlediğinizde <a href='%1'>Nokia HERE kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
tr: GPS ile birlikte Wi-Fi bilgisi kullanma.<br>But seçeneği kullanarak <a href='%1'>Nokia HERE kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz</a>.

en: Not at all
tr: Hepsi değil

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
tr: Tahmini konumunuzu algılamak için GPS kullanır. Kapalıyken, enerji tasarrufu için GPS'i de kapatır.

en: Let apps access this location:
tr: Konuma erişime izin ver:

en: None requested
tr: Hiçbir şey talep edilmedi

en: Lock security
tr: Kilitleme güvenliği

en: Change passcode…
tr: Parolayı değiştir…

en: Change passphrase…
tr: Parolayı değiştir…

en: Switch to swipe
tr: Kaydırmaya geç

en: Switch to passcode
tr: Parolaya geç

en: Switch to passphrase
tr: Parolaya geç

en: Existing passcode
tr: Mevcut parola

en: Existing passphrase
tr: Şu anki parola

en: Choose passcode
tr: Parola seç

en: Choose passphrase
tr: Parolayı seç

en: Confirm passcode
tr: Parolayı doğrula

en: Confirm passphrase
tr: Parolayı onayla

en: Those passcodes don't match. Try again.
tr: Parolalar eşleşmiyor. Yeniden deneyin.

en: Those passphrases don't match. Try again.
tr: Parolalar uyuşmuyor. Tekrar deneyin.

en: Cancel
tr: İptal

en: Unset
tr: Ayarı kaldır

en: Change
tr: Değiştir

en: Set
tr: Ayarla

en: Unlock the device using:
tr: Telefon kilitleme yöntemi:

en: Swipe (no security)
tr: Kaydırma (güvenlik önlemi yok)

en: Fingerprint
tr: Parmak izi

en: Fingerprint ID
tr: Parmak izi Kimliği

en: Security & Privacy
tr: Güvenlik ve Gizlilik

en: Security
tr: Güvenlik

en: Locking and unlocking
tr: Kilitleme ve açma

en: SIM PIN
tr: SIM PIN'i

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Encryption
tr: Şifreleme

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
tr: Şifreleme, telefon bir PC veya diğer aygıta bağlandığında telefona erişime karşı güvenlik sağlar.

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: Stats on welcome screen
tr: Karşılama ekranındaki bilgiler

en: Messages on welcome screen
tr: Karşılama ekranındaki iletiler

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
tr: Hiçbiri

en: Passcode
tr: Parola

en: Passphrase
tr: Parola

en: Lock when idle
tr: Boşta ise kilitle

en: Sleep when idle
tr: Boşta ise uykuya al

en: Never
tr: Asla

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
tr[0]: %1 dakika sonra
tr[1]: %1 dakika sonra

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
tr[0]: %1 dakika sonra
tr[1]: %1  dakika sonra

en: Sleep locks immediately
tr: Uyku anında kilitler

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
tr: Cihaz kilitlendiğinde erişimi kısıtlamak için kilit güvenlik özelliğini açın.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
tr: Diğer uygulama ve işlevler kilit açmanızı isteyecek.

en: Change SIM PIN
tr: SIM PIN'ini değiştir

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
tr[0]: Hatalı PIN. %1 deneme kaldı.
tr[1]: Yanlış PIN. %1 deneme kaldı.

en: No more attempts allowed
tr: Başka denemeye izin verilmiyor

en: Current PIN:
tr: Geçerli PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
tr[0]: %1 deneme izni var.
tr[1]: %1 denemeye izin veriliyor.

en: Choose new PIN:
tr: Yeni PIN seçin:

en: Confirm new PIN:
tr: Yeni PIN'i doğrulayın:

en: PINs don't match. Try again.
tr: PIN'ler eşleşmiyor. Yeniden deneyin.

en: Enter SIM PIN
tr: SIM PIN'ini girin

en: Enter Previous SIM PIN
tr: Önceki SIM PIN'ini Girin

en: Lock
tr: Kilitle

en: Unlock
tr: Kilidi Aç

en: Unlocked
tr: Kilitsiz

en: Change PIN…
tr: PIN'i değiştir…

en: Locked
tr: Kilitli

en: Unlock…
tr: Kilidini aç…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
tr: Bir SIM PIN'i ayarlı ise, telefonu yeniden başlattıktan veya SIM'i değiştirdikten sonra hücre hizmetlerine erişmek için tekrar girilmelidir.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
tr: PIN kodunu tekrar tekrar hatalı girerek SIM kartı kalıcı olarak kilitleyebilir.

en: Nokia HERE
tr: Nokia HERE Haritalar

en: Incorrect passcode. Try again.
tr: Yanlış şifre. Tekrar deneyin.

en: Incorrect passphrase. Try again.
tr: Yanlış parola. Tekrar deneyin.

en: Could not set security mode
tr: Güvenlik modu ayarlanamadı

en: Could not set security display hint
tr: Güvenlik ekranı ipucu ayarlanamadı

en: Authentication token manipulation error
tr: Kimlik doğrulama özelliği işleme hatası
