lomiri-system-settings-security-privacy - en to ug translation catalogue (60 entries)

en: Camera
ug: كامېرا

en: Apps that have requested access to your camera
ug: كامېرانى زىيارەت قىلىشنى تەلەپ قىلغان ئەپلەر:

en: Location
ug: ئورنى

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
ug: GPS نى ئىشلىتىپ ئورنىڭىزنى ئېنىقلاڭ. ئۆچۈرۈلگەندە، GPS ئېتىلىپ توك تېجەيدۇ.

en: Lock security
ug: قۇلۇپلاش بىخەتەرلىكى

en: Change passcode…
ug: ئىم ئۆزگەرتىش…

en: Change passphrase…
ug: ئىم جۈملىسى ئۆزگەرتىش…

en: Switch to swipe
ug: سىيرىپ ئالماشتۇرۇش

en: Switch to passcode
ug: ئىم ئالماشتۇرۇش

en: Switch to passphrase
ug: ئىم جۈملىسىگە ئالماشتۇر

en: Existing passcode
ug: نۆۋەتتىكى ئىم

en: Existing passphrase
ug: نۆۋەتتىكى ئىم جۈملىسى

en: Choose passcode
ug: ئىم تاللاڭ

en: Choose passphrase
ug: ئىم جۈملىسى تاللاڭ

en: Confirm passcode
ug: ئىمنى جەزملەڭ

en: Confirm passphrase
ug: ئىم جۈملىسىنى جەزملەڭ

en: Those passcodes don't match. Try again.
ug: ئىم ماسلاشمىدى.قايتا سىناڭ

en: Those passphrases don't match. Try again.
ug: ئىم جۈملىسى ماسلاشمىدى، قايتا سىناڭ

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Unset
ug: بېكىتىلمىگەن

en: Change
ug: ئۆزگەرت

en: Set
ug: بەلگىلە

en: Swipe (no security)
ug: سىيرىش(بىخەتەرلىكى يوق)

en: Security & Privacy
ug: بىخەتەرلىك ۋە شەخسىيەت

en: Security
ug: بىخەتەرلىك

en: SIM PIN
ug: SIM نىڭ ئىمى(PIN)  نومۇرى

en: On
ug: ئوچۇق

en: Off
ug: تاقا

en: Encryption
ug: شىفىرلاش

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
ug: شىفىرلىغاندا، تېلېفوننى كومپيۇتېر ياكى باشقا ئۈسكۈنىلەرگە چاتقاندا ئىچىدىكى سانلىق-مەلۇماتلارنى قوغداپ قالغىلى بولىدۇ.

en: Privacy
ug: شەخسىيەت

en: Stats on welcome screen
ug: مەرھابا ئېكرانىنىڭ ھالەتلىرى

en: Messages on welcome screen
ug: مەرھابا ئېكرانىدىكى ئۇچۇرلار

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
ug: يوق

en: Passcode
ug: ئىم

en: Passphrase
ug: ئىم جۈملىسى

en: Lock when idle
ug: بوش ۋاقىتتا قۇلۇپلىسۇن

en: Sleep when idle
ug: بوش ۋاقىتتا ئۈچەككە كىرسۇن

en: Never
ug: بىر قېتىممۇ يېڭىلانمىغان

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
ug[0]: %1 مىنۇتتىن كېيىن

en: Sleep locks immediately
ug: دەرھال ئۈچەككە كىرسۇن

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
ug: باشقا ئەپلەر ۋە فۇنكسىيىلەر قۇلۇپسىزلاشنى تەلەپ قىلىپ كۆرسەتمە كۆرسىتىدۇ.

en: Change SIM PIN
ug: SIM نىڭ ئىمى(PIN) نى ئۆزگەرتىش

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
ug[0]: PIN كودى توغرا ئەمەس. يەنە %1 قېتىملىق پۇرسىتىڭىز قالدى.

en: Current PIN:
ug: نۆۋەتتىكى PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
ug[0]: پۇرسەت سانى %1.

en: Choose new PIN:
ug: يېڭى PIN كودى:

en: Confirm new PIN:
ug: يېڭى PIN كودى(قايتا):

en: PINs don't match. Try again.
ug: PIN ماسلاشمىدى.قايتا سىناڭ

en: Enter SIM PIN
ug: SIM نىڭ ئىمى(PIN) نى كىرگۈزۈڭ

en: Enter Previous SIM PIN
ug: SIM نىڭ بۇرۇنقى ئىمى(PIN) نى كىرگۈزۈڭ

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Unlock
ug: قۇلۇپسىزلا

en: Change PIN…
ug: PIN ئۆزگەرتىش…

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
ug: سىم كارتىسىنىڭ PIN كودى ئۇدا بىر قانچە قېتىم خاتا كىرگۈزۈلسە، SIM كارتىسى مەڭگۈلۈك قۇلۇپلىنىپ قالىدۇ.

en: Incorrect passcode. Try again.
ug: ئىم ماس كەلمىدى، قايتا سىناڭ.

en: Incorrect passphrase. Try again.
ug: ئىم جۈملىسى خاتا، قايتا سىناڭ

en: Could not set security mode
ug: بىخەتەرلىك ھالىتىنى تەڭشىگىلى بولمىدى

en: Could not set security display hint
ug: بىخەتەرلىك كۆرسەتمىسىنى تەڭشىگىلى بولمىدى

en: Authentication token manipulation error
ug: تەمتەك دەلىللەش مەشغۇلات خاتالىقى
