lomiri-system-settings-security-privacy - en to uk translation catalogue (109 entries)

en: App permissions
uk: Дозволи програм

en: Apps that you have granted access to:
uk: Програми, яким Ви надали доступ до:

en: Camera
uk: Відеокамера

en: Apps that have requested access to your camera
uk: Програми, які запитали про доступ до камери

en: Location
uk: Місце перебування

en: Apps that have requested access to your location
uk: Програми, які запитали про доступ до Вашого розташування

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: Apps that have requested access to your microphone
uk: Програми, які запитали про доступ до мікрофона

en: Apps may also request access to online accounts.
uk: Програми можуть також запитувати доступ до онлайн-акаунтів.

en: Online Accounts…
uk: Онлайн-акаунти…

en: Let the device detect your location:
uk: Дозвольте пристрою визначити ваше місцезнаходження:

en: Using GPS only (less accurate)
uk: Використання тільки GPS (менш точний)

en: Using GPS
uk: Використання GPS

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
uk: Використовувати GPS, анонімної інформації Wi-Fi та мобільної мережі.<br>Вибираючи цей параметр, ви приймаєте <a href='%1'>Умови використання Nokia HERE</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
uk: Використовувати GPS і анонімної інформації Wi-Fi.<br>Вибираючи цей параметр, ви приймаєте <a href='%1'>Умови використання Nokia HERE</a>.

en: Not at all
uk: Зовсім ні

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
uk: Використовує дані GPS для приблизного визначення Вашого місця перебування. Якщо вимкнено, GPS також буде вимкнено для заощадження акумулятора.

en: Uses Wi-Fi and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
uk: Використовує дані Wi-Fi та GPS для приблизного визначення Вашого місця перебування. Вимкнення визначення заощаджує акумулятор.

en: Uses Wi-Fi (currently off) and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
uk: Використовує дані Wi-Fi (зараз вимкнено) та GPS для приблизного визначення Вашого місця перебування. Вимкнення визначення заощаджує акумулятор.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
uk: Використовує дані Wi-Fi, мобільного зв’язку та GPS для приблизного визначення Вашого місця перебування. Вимкнення визначення заощаджує акумулятор.

en: Uses Wi-Fi, cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
uk: Використовує дані Wi-Fi, мобільного зв’язку (зараз недоступний) та GPS для приблизного визначення Вашого місця перебування. Вимкнення визначення заощаджує акумулятор.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations, and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
uk: Використовує дані Wi-Fi (зараз вимкнено), мобільного зв’язку та GPS для приблизного визначення Вашого місця перебування. Вимкнення визначення заощаджує акумулятор.

en: Uses Wi-Fi (currently off), cell tower locations (no current cellular connection), and GPS to detect your rough location. Turning off location detection saves battery.
uk: Використовує дані Wi-Fi (зараз вимкнено), мобільного зв’язку (зараз недоступний) та GPS для приблизного визначення Вашого місця перебування. Вимкнення визначення заощаджує акумулятор.

en: Let apps access this location:
uk: Надати програмам доступ до розташування:

en: None requested
uk: Жодного запиту

en: Lock security
uk: Захист блокування

en: Change passcode…
uk: Змінити код-пароль…

en: Change passphrase…
uk: Змінити пароль…

en: Switch to swipe
uk: Перемкнутися на рух пальцем

en: Switch to passcode
uk: Перемкнутися на код-пароль

en: Switch to passphrase
uk: Перемкнутися на пароль

en: Existing passcode
uk: Наявний код-пароль

en: Existing passphrase
uk: Наявні паролі

en: Choose passcode
uk: Виберіть код

en: Choose passphrase
uk: Виберіть пароль

en: Confirm passcode
uk: Підтвердіть код

en: Confirm passphrase
uk: Підтвердіть пароль

en: Those passcodes don't match. Try again.
uk: Ці паролі не збігаються. Спробуй ще раз.

en: Those passphrases don't match. Try again.
uk: Ці паролі не збігаються один з одним. Повторіть спробу.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Unset
uk: Скасувати

en: Change
uk: Змінити

en: Set
uk: Встановити

en: Unlock the device using:
uk: Розблокуйте пристрій за допомогою:

en: Swipe (no security)
uk: Зсув (без захисту)

en: Passcode...
uk: PIN-код...

en: Passphrase...
uk: Пароль...

en: Biometrics:
uk: Біометрія:

en: Fingerprint
uk: Відбиток пальця

en: No fingerprints set
uk: Відбитки не встановлені

en: Fingerprint can only be used with passcode or password unlock method
uk: Відбитки можуть бути використані для розблокування лише з PIN-кодом або паролем

en: Fingerprint ID
uk: Ідентифікатор відбитка пальця

en: Security & Privacy
uk: Захист і конфіденційність

en: Security
uk: Безпека

en: Locking and unlocking
uk: Блокування та розблокування

en: SIM PIN
uk: Пінкод SIM

en: On
uk: Увімкн.

en: Off
uk: Вимкн.

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
uk: Шифрування захистить дані вашого телефону від небажаного доступу під час з’єднання з комп’ютером або іншим пристроєм.

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Stats on welcome screen
uk: Статистика на екрані вітання

en: Messages on welcome screen
uk: Повідомлення на екрані вітання

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
uk: Нічого

en: Passcode
uk: Код-пароль

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Lock when idle
uk: Блокування системи у режимі бездіяльності

en: Sleep when idle
uk: Присипляння у режимі бездіяльності

en: Never
uk: Ніколи

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
uk[0]: Через %1 секунду
uk[1]: Через %1 секунди
uk[2]: Через %1 секунд

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
uk[0]: за %1 хвилину
uk[1]: за %1 хвилини
uk[2]: за %1 хвилин

en: Sleep locks immediately
uk: Очікування негайно блокує

en: When locked:
uk: Після розблокування:

en: Allow Launcher
uk: Дозволити запускач

en: Allow quick settings
uk: Дозволити швидке налаштування

en: Hide notifications content
uk: Приховати зміст сповіщень

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
uk: Увімкніть захист блокування, щоб обмежити доступ, коли пристрій заблоковано.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
uk: Інші програми та функції запитають про розблокування.

en: Digits passcode
uk: Цифровий код

en: Back
uk: Назад

en: edit
uk: редагувати

en: Default keyboard input
uk: Стандартне введення з клавіатури

en: Keyboard prompt
uk: Підказка клавіатури

en: Circle pattern
uk: Круглий візерунок

en: Click or swipe on digits to unlock
uk: Для розблокування наберіть цифри або проведіть по них

en: Select pin code prompt:
uk: Виберіть підказку для пін-коду:

en: Change SIM PIN
uk: Зміна PIN-коду SIM-картки

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
uk[0]: Помилковий PIN-код. Лишилася %1 спроба.
uk[1]: Помилковий PIN-код. Лишилося %1 спроби.
uk[2]: Помилковий PIN-код. Лишилося %1 спроб.

en: No more attempts allowed
uk: Спроб більше не буде

en: Current PIN:
uk: Поточний PIN-код:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
uk[0]: Дозволено %1 спробу.
uk[1]: Дозволено %1 спроби.
uk[2]: Дозволено %1 спроб.

en: Choose new PIN:
uk: Виберіть новий PIN-код:

en: Confirm new PIN:
uk: Підтвердіть новий PIN-код:

en: PINs don't match. Try again.
uk: Значення PIN-кодів не збігаються. Повторіть спробу.

en: Enter SIM PIN
uk: Введіть PIN-код SIM-картки

en: Enter Previous SIM PIN
uk: Введіть попередній PIN-код SIM-картки

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Change PIN…
uk: Змінити PIN-код…

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Unlock…
uk: Розблокувати…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
uk: Якщо встановлено PIN-код SIM, його потрібно ввести для доступу до послуг мобільного зв’язку після перезавантаження пристрою або заміни SIM.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
uk: Неможливість введення правильного PIN-коду протягом декількох спроб може призвести до остаточного блокування SIM-картки.

en: Incorrect passcode. Try again.
uk: Неправильний пароль. Спробуйте ще раз.

en: Incorrect passphrase. Try again.
uk: Помилковий пароль. Повторіть спробу.

en: Could not set security mode
uk: Не вдалося встановити режим захисту

en: Could not set security display hint
uk: Не вдалося встановити підказку щодо захисту

en: Authentication token manipulation error
uk: Помилка маніпуляції лексемою розпізнавання
