lomiri-system-settings-security-privacy - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Camera
vi: Máy ảnh

en: Lock security
vi: Khoá bảo mật

en: Cancel
vi: Huỷ bỏ

en: Set
vi: Cài đặt

en: Lock when idle
vi: Khoá khi không sử dụng

en: Sleep when idle
vi: Ngủ khi không sử dụng

en: Never
vi: Không bao giờ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
vi[0]: Sau %1 giây

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
vi[0]: Sau %1 phút
