lomiri-system-settings - en to af translation catalogue (14 entries)

en: System Settings
af: Stelsel Instellings

en: Developer Mode
af: Ontwikkelaar Wyse

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
af: U benodig 'n wagkode of wagwoord stel om Ontwikkelaar Wyse te gebruik.

en: Sorry, this license could not be displayed.
af: Jammer, die lisensie kon nie vertoon word nie.

en: None
af: Geen

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Never
af: Nooit

en: Software licenses
af: Sagteware lisensie

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Yesterday
af: Gister

en: Today
af: Vandag

en: Location
af: Ligging

en: Delete
af: Verwyder

en: Save
af: Stoor
