lomiri-system-settings - en to az translation catalogue (141 entries)

en: System Settings
az: Sistem Tənzimləmələri

en: Developer Mode
az: Tərtibatçı Rejimi

en: Lock security
az: Kilid qoruması

en: Serial
az: Seriya nömrəsi

en: None
az: Heç biri

en: Storage
az: Yaddaş

en: Software:
az: Proqram:

en: OS
az: ƏS

en: Last updated
az: Son yenilənmə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Check for updates
az: Yenilənmələri yoxla

en: Legal:
az: Qanuni:

en: Software licenses
az: Proqram lisenziyaları

en: Developer mode
az: Tərtibatçı rejimi

en: Videos
az: Videolar

en: Audio
az: Səs

en: Pictures
az: Şəkillər

en: Other files
az: Digər fayllar

en: Used by apps
az: Tətbiqetmələr tərəfindən istifadə olunur

en: Total storage
az: Ümumi yaddaş

en: Free space
az: Boş sahə

en: By name
az: Ada görə

en: By size
az: Ölçüyə görə

en: N/A
az: Mövcud deyil

en: Unknown title
az: Naməlum başlıq

en: Cancel
az: İmtina

en: No images selected
az: Heç bir şəkil seçilməyib

en: Remove %1 image | Remove %1 images
az[0]: %1 şəkili sil
az[1]: %1 şəkili sil

en: Add an image…
az: Şəkil əlavə et...

en: Remove images…
az: Şəkilləri sil...

en: Custom
az: Şəxsi

en: Preview
az: Ön baxış

en: Set
az: Quraşdır

en: OK
az: Oldu

en: Battery
az: Batareya

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
az[0]: %1 saniyə əvvəl
az[1]: %1 saniyə əvvəl

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
az[0]: %1 dəqiqə əvvəl
az[1]: %1 dəqiqə əvvəl

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
az[0]: %1 saat əvvəl
az[1]: %1 saat əvvəl

en: Charge level
az: Batareyanın dolma səviyyəsi

en: Yesterday
az: Dünən

en: Today
az: Bu gün

en: Charging now
az: Batareya dolur

en: Last full charge
az: Sonuncu batareyanın tam doldurulması

en: Fully charged
az: Batareya tam dolduruldu

en: Ways to reduce battery use:
az: Batareya istifadəsinin azaltma yolları:

en: Lock when idle
az: Gözləmə rejimində kilidlə

en: Sleep when idle
az: Gözləmə rejimində yuxuya get

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
az[0]: %1 dəqiqə sonra
az[1]: %1 dəqiqə sonra

en: Confirm PIN
az: PIN-i təsdiqlə

en: Connected
az: Bağlanıldı

en: Connecting…
az: Bağlanılır...

en: Disconnecting…
az: Bağlantı kəsilir...

en: Disconnected
az: Bağlantı kəsildi

en: Unknown
az: Naməlum

en: Computer
az: Kompüter

en: Phone
az: Telefon

en: Network
az: Şəbəkə

en: Headphones
az: Qulaqcıqlar

en: Other Audio
az: Başqa Səs

en: Keyboard
az: Klaviatura

en: Tablet
az: Planşet

en: Mouse
az: Siçan

en: Printer
az: Çap qurğusu

en: Camera
az: Kamera

en: Other
az: Digər

en: Excellent
az: Əla

en: Good
az: Yaxşı

en: Fair
az: Orta

en: Poor
az: Pis

en: Name
az: Ad

en: Type
az: Növ

en: Status
az: Vəziyyət

en: Signal Strength
az: Siqnalın Gücü

en: Connect automatically when detected:
az: Təyin olunanda avtomatik olaraq bağlan:

en: Disconnect
az: Bağlantını kəs

en: Connect
az: Bağlan

en: Forget this device
az: Bu cihazı unut

en: Discoverable
az: Kəşf oluna bilən

en: Not discoverable
az: Kəşf oluna bilməyən

en: Connect another device:
az: Başqa qurğuya bağlan:

en: Connect a device:
az: Qurğuya bağlan:

en: None detected
az: Heç nə təyin olunmadı

en: PIN for '%1'
az: '%1' üçün PIN

en: Pair
az: Cüt

en: Brightness
az: Parlaqlıq

en: Show password
az: Şifrәni göstәr

en: Change
az: Dəyişdir

en: Display language
az: Sistem dili

en: Back
az: Geri

en: Confirm
az: Təsdiqlə

en: Keyboard layouts
az: Klaviatura düzülüşü

en: Current layouts:
az: Hazırkı düzülüş:

en: All layouts available:
az: Bütün mövcud düzülüşlər:

en: Language & Text
az: Dil və Mətn

en: Display language…
az: Seçilmiş dil...

en: Spell checking
az: Orfoqrafiyanın yoxlanılması

en: Auto correction
az: Avtomatik düzəltmə

en: Word suggestions
az: Söz təklifi

en: Auto capitalization
az: Avtomatik böyük hərf

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
az: Hər cümlənin ilk hərfini böyütmək üçün Shift-i aktiv edin.

en: Auto punctuation
az: Avtomatik durğu işarələrinin qoyulması

en: Keyboard sound
az: Klaviatura səsi

en: Current spelling languages:
az: Cari səs yoxlamaları:

en: All languages available:
az: Bütün mövcud dillər:

en: Notifications
az: Bildirişlər

en: Sound
az: Səs

en: Location
az: Mövqe

en: Erase & Reset Everything
az: Hər şeyi sil və sıfırla

en: Reset Launcher
az: Başladıcını Sıfırla

en: Reset all system settings…
az: Bütün sistem tənzimləmələrini sıfırla...

en: Reset all system settings
az: Bütün sistem tənzimləmələrini sıfırla

en: Silent Mode
az: Səssiz Rejim

en: Phone calls:
az: Telefon zəngləri:

en: Ringtone
az: Zəng musiqisi

en: Vibrate in Silent Mode
az: Səssiz Rejimdə Vibrasiya

en: Messages:
az: Mesajlar:

en: Vibrate with message sound
az: Mesaj səsi ilə vibrasiya

en: Other sounds:
az: Digər səslər:

en: Lock sound
az: Kilid səsi

en: Time zone
az: Saat qurşağı

en: Set the time zone:
az: Saat qurşağını quraşdır:

en: Automatically
az: Avtomatik

en: Manually
az: Əllə

en: Enter your current location.
az: Hazırkı yerləşmənizi daxil edin.

en: No matching place
az: Uzlaşan yer yoxdu

en: Time and Date
az: Vaxt vә Tarix

en: Time zone:
az: Saat qurşağı:

en: Set the time and date:
az: Tarix və saatı quraşdır:

en: Set time & date
az: Tarix və vaxtı tənzimlə

en: Time
az: Vaxt

en: Date
az: Tarix

en: Network details
az: Şəbəkə təfərrüatları

en: Last connected
az: Son bağlantı

en: Password
az: Şifrə

en: Network name
az: Şəbəkə adı

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: WPA & WPA2 Personal
az: WPA & WPA2 Şəxsi

en: Previous networks
az: Əvvəlki şəbəkələr

en: Search
az: Axtar

en: Personal
az: Şəxsi

en: System
az: Sistem
