lomiri-system-settings - en to be translation catalogue (403 entries)

en: System Settings
be: Налады сістэмы

en: Preferences;Settings;
be: Налады;Параметры;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
be: Бягучы запыт немагчыма скасаваць (служба недаступная)

en: Can't pause current request (can't contact service)
be: Бягучы запыт немагчыма прыпыніць (служба недаступная)

en: Developer Mode
be: Рэжым распрацоўніка

en: In Developer Mode, anyone can access, change or delete anything on this device by connecting it to another device.
be: У рэжыме распрацоўніка любы можа атрымліваць доступ, змяняць ці выдаляць любыя даныя на прыладзе, калі падлучыць яе да іншай прылады.

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
be: Каб выкарыстоўваць рэжым распрацоўніка, вам неабходна стварыць код доступу ці парольную фразу.

en: Lock security
be: Абарона блакавання

en: Sorry, this license could not be displayed.
be: Выбачайце, але гэтую ліцэнзію немагчыма паказаць.

en: About
be: Звесткі

en: Serial
be: Серыйны нумар

en: None
be: Няма

en: Wi-Fi address
be: Адрас Wi-Fi

en: Bluetooth address
be: Адрас Bluetooth

en: Storage
be: Сховішча

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
be: Вольна %1

en: Software:
be: Апраграмаванне:

en: OS
be: АС

en: Last updated
be: Апошняе абнаўленне

en: Never
be: Ніколі

en: Check for updates
be: Праверыць на абнаўленні

en: Legal:
be: Прававая інфармацыя:

en: Software licenses
be: Ліцэнзіі апраграмавання

en: Regulatory info
be: Прававая інфармацыя

en: Developer mode
be: Рэжым распрацоўніка

en: Scanning
be: Сканаванне

en: Videos
be: Відэа

en: Audio
be: Аўдыё

en: Pictures
be: Выявы

en: Other files
be: Іншыя файлы

en: Used by apps
be: Выкарыстоўваецца праграмамі

en: Total storage
be: Агульны памер

en: Free space
be: Вольнае месца

en: By name
be: Па назве

en: By size
be: Па памеры

en: N/A
be: Няма

en: OS Build Details
be: Звесткі пра АС

en: OS build number
be: Нумар зборкі АС

en: UBports Image part
be: Частка вобраза UBports

en: Ubuntu build description
be: Апісанне зборкі Ubuntu

en: Device Image part
be: Частка вобраза прылады

en: Device build description
be: Апісанне зборкі прылады

en: Customization Image part
be: Наладка часткі вобраза

en: Unknown title
be: Невядомая назва

en: Cancel
be: Скасаваць

en: No images selected
be: Выяў не абрана

en: Remove %1 image | Remove %1 images
be[0]: Выдаліць %1 выяву
be[1]: Выдаліць %1 выявы
be[2]: Выдаліць %1 выяў

en: Add an image…
be: Дадаць выяву…

en: Remove images…
be: Выдаліць выявы…

en: Custom
be: Адвольныя

en: Preview
be: Прагляд

en: Set
be: Вызначыць

en: OK
be: Добра

en: Battery
be: Батарэя

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
be[0]: %1 секунду таму
be[1]: %1 секунды таму
be[2]: %1 секунд таму

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
be[0]: %1 хвіліну таму
be[1]: %1 хвіліны таму
be[2]: %1 хвілін таму

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
be[0]: %1 гадзіну таму
be[1]: %1 гадзіны таму
be[2]: %1 гадзін таму

en: Charge level
be: Узровень зараду

en: Yesterday
be: Учора

en: Today
be: Сёння

en: Charging now
be: Сілкаванне

en: Last full charge
be: Апошняе поўнае сілкаванне

en: Fully charged
be: Поўнасцю засілкавана

en: Ways to reduce battery use:
be: Спосабы памяншэння спажывання энергіі батарэі:

en: Display brightness
be: Яркасць дысплея

en: Lock when idle
be: Блакаванне пры бяздзейнасці

en: Sleep when idle
be: Пераход у сон пры бяздзенасці

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
be[0]: Праз %1 секунду
be[1]: Праз %1 секунды
be[2]: Праз %1 секунд

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
be[0]: Праз %1 хвіліну
be[1]: Праз %1 хвіліны
be[2]: Праз %1 хвілін

note: TRANSLATORS: “Wi-Fi used for hotspot” is hidden.
en: Wi-Fi used for hotspot
be: Wi-Fi выкарыстоўваецца для пункта доступу

en: Lock the device when it's not in use:
be: Блакаванне прылады, калі яна не выкарыстоўваецца:

en: Put the device to sleep when it is not in use:
be: Перавод прылады ў рэжым сну, калі яна не выкарыстоўваецца:

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 seconds | After %1 seconds
be[0]: Праз %1 секунду
be[1]: Праз %1 секунды
be[2]: Праз %1 секунд

en: Shorter times are more secure. Device won't lock during calls or video playback.
be: Чым меншы час, тым бяспечней. Прылада не будзе блакавацца падчас выклікаў альбо прайгравання відэа.

en: Device won’t sleep during calls or video playback.
be: Прылада не будзе пераходзіць у рэжым сну падчас выклікаў альбо прайгравання відэа.

en: Bluetooth Pairing Authorization Request
be: Запыт на аўтарызацыю для спалучэння па Bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device which requires authorization
en: The device %1 wants to pair with this device. Do you want to allow this?
be: %1 хоча спалучыцца з гэтай прыладай. Дазволіць?

en: Allow
be: Дазволіць

en: Refuse
be: Адмовіць

en: Bluetooth Pairing Request
be: Запыт на спалучэнне па Bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
be: Калі ласка, пацвердзіце, што код, які паказваецца на "%1", супадае з гэтым

en: Confirm PIN
be: Пацвердзіце PIN-код

en: Connected
be: Падлучана

en: Connecting…
be: Падлучэнне…

en: Disconnecting…
be: Адлучэнне…

en: Disconnected
be: Адлучана

en: Unknown
be: Невядома

en: Computer
be: Камп'ютар

en: Phone
be: Тэлефон

en: Modem
be: Мадэм

en: Network
be: Сетка

en: Headset
be: Гарнітура

en: Headphones
be: Навушнікі

en: Video
be: Відэа

en: Other Audio
be: Іншая аўдыяпрылада

en: Joypad
be: Джойсцік

en: Keyboard
be: Клавіятура

en: Tablet
be: Планшэт

en: Mouse
be: Мыш

en: Printer
be: Прынтар

en: Camera
be: Камера

en: Watch
be: Гадзіннік

en: Other
be: Іншае

en: Excellent
be: Выдатна

en: Good
be: Добра

en: Fair
be: Дапушчальна

en: Poor
be: Дрэнна

en: Name
be: Назва

en: Type
be: Тып

en: Status
be: Статус

en: Signal Strength
be: Магутнасць сігналу

en: Connect automatically when detected:
be: Аўтаматычнае падлучэнне пасля выяўлення:

en: Disconnect
be: Адлучыцца

en: Connect
be: Падлучыцца

en: Forget this device
be: Забыцца на гэтую прыладу

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please enter the following PIN on %1 and press “Enter” on the keyboard:
be: Калі ласка, увядзіце дадзены PIN-код на прыладзе "%1" і націсніце ўвод на клавіятуры:

en: Discoverable
be: Бачна пры пошуку

en: Not discoverable
be: Нябачна пры пошуку

en: Searching…
be: Пршук…

en: Connect another device:
be: Падлучыць іншую прыладу:

en: Connect a device:
be: Падлучыць прыладу:

en: None detected
be: Не выяўлена

en: PIN for '%1'
be: PIN-код для "%1"

en: Pair
be: Спалучэнне

en: Brightness & Display
be: Яркасць і дысплей

en: Brightness
be: Яркасць

en: Adjust automatically
be: Аўтаматычная падладка

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
be: Аўтаматычная падладка яркасці экрана ў залежнасці ад умоў асвятлення.

en: External display
be: Вонкавы дысплей

en: Wireless display
be: Бесправадны дысплей

en: Not connected
be: Не падлучана

en: Wireless Display
be: Бесправадны дысплей

en: No displays detected
be: Дысплеяў не выяўлена

en: Connected display:
be: Падлучаны дысплей:

en: Connecting
be: Злучэнне

en: Use another display:
be: Выкарыстоўваць іншы дысплей:

en: Choose a display:
be: Абярыце дысплей:

en: This device failed to connect to %1.
be: Не атрымалася падлучыцца да %1.

en: There was an unknown error connecting to %1.
be: Пры злучэнні з "%1" адбылася невядомая памылка.

en: Change Hotspot Setup
be: Змена налад пункта доступу

en: Set Up Hotspot
be: Наладка пункта доступу

en: Hotspot name
be: Назва пункта доступу

en: Choose a name
be: Абярыце назву

en: Show password
be: Паказаць пароль

en: Starting the hotspot will turn on Wi-Fi.
be: Калі ўключыць пункт доступу, то ўключыцца і Wi-Fi.

en: Change
be: Змяніць

en: Start
be: Пачаць

en: Hotspot
be: Пункт доступу

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
be: Калі пункт доступу ўключаны, то іншыя прылады могуць выкарыстоўваць ваш мабільны інтэрнэт па Wi-Fi. Можа спаганяцца дадатковая аплата.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
be: Іншыя прылады могуць выкарыстоўваць ваш мабільны інтэрнэт па Wi-Fi. Можа спаганяцца дадатковая аплата.

en: Change Password/Setup…
be: Змена пароля і налад…

en: Set Up Hotspot…
be: Наладка пункта доступу…

en: Wi-Fi is off
be: Wi-Fi адключаны

en: In order to create a hotspot, you need to turn Wi-Fi on.
be: Перш чым стварыць пункт доступу, неабходна ўключыць Wi-Fi.

en: Turn on Wi-Fi
be: Уключыць Wi-Fi

en: Display language
be: Мова

en: Back
be: Назад

en: Confirm
be: Пацвердзіць

en: Keyboard layouts
be: Раскладкі клавіятуры

en: Current layouts:
be: Бягучыя раскладкі:

en: All layouts available:
be: Усе даступныя раскладкі:

en: Language & Text
be: Мова і тэкст

en: Display language…
be: Мова…

en: Enable on-screen keyboard
be: Уключыць экранную клавіятуру

en: On-screen keyboard
be: Экранная клавіятура

en: External keyboard
be: Вонкавая клавіятура

en: Just White
be: Белая

en: Just Black
be: Чорная

en: Just Grey
be: Шэрая

en: Bordered White
be: Белая з контурам

en: Bordered Black
be: Чорная з контурам

en: Bordered Grey
be: Шэрая з контурам

en: On-screen keyboard theme
be: Тэма экраннай клавіятуры

en: Keyboard theme
be: Тэма клавіятуры

en: Spell checking
be: Праверка правапісу

en: Auto correction
be: Аўтавыпраўленне

en: Word suggestions
be: Аўтаматычныя прапановы

en: Auto capitalization
be: Аўтаматычныя вялікія літары

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
be: Уключае Shift, каб кожны сказ пачынаўся з вялікай літары.

en: Auto punctuation
be: Аўтаматычная пунктуацыя

en: Inserts a period when you tap Space twice.
be: Калі двойчы націснуць прагал, то ўстаўляецца кропка.

en: Keyboard sound
be: Гук клавіятуры

en: Keyboard vibration
be: Вібрацыя клавіятуры

en: Keyboard opacity
be: Непразрыстасць клавіятуры

en: Hardware keyboard
be: Апаратная клавіятура

en: Layouts and other sources
be: Раскладкі клавіятуры і іншыя крыніцы

en: The device needs to restart for changes to take effect.
be: Каб змены набылі моц, неабходна перазапусціць прыладу.

en: Restart Now
be: Перазапусціць

en: Current spelling languages:
be: Мовы для праверкі:

en: All languages available:
be: Усе даступныя мовы:

en: On large screens:
be: На вялікіх экранах:

en: Always show the launcher
be: Заўсёды паказваць панэль запуску

en: Videos and full-screen games may hide it temporarily.
be: Відэа і поўнаэкранныя гульні могуць часова яе хаваць.

en: Icon size:
be: Памер значкоў:

en: Cursor speed:
be: Хуткасць курсора:

en: Wheel scrolling speed:
be: Хуткасць пракруткі:

en: Double-click speed:
be: Хуткасць падвойнай пстрычкі:

en: Test double-click:
be: Праверка падвойнай пстрычкі:

en: Touchpad
be: Сенсарная панэль

en: Finger scrolling speed:
be: Хуткасць пракруткі пальцам:

en: Tap to click
be: Націск як пстрычка

en: Scroll with two fingers
be: Пракрутка двума пальцамі

en: Ignore touchpad when:
be: Не зважаць на сэнсарную панэль:

en: Typing
be: Падчас уводу

en: A mouse is connected
be: Калі падлучана мыш

en: Connect a mouse or touchpad via USB, or use a Bluetooth device. If a Bluetooth device isn’t detected, make sure it is turned on and its batteries are charged.
be: Падлучыце мыш або сэнсарную панэль праз USB або па Bluetooth. Калі прылада Bluetooth не знойдзеная, пераканайцеся, што яна ўключаная і яе батарэі засілкаваныя.

en: You need to use a Bluetooth mouse or touchpad with this display. Make sure it is close to the device and its batteries are charged.
be: Каб працаваць з гэтым дысплеям, вам патрэбныя мыш або сэнсарная панэль з падтрымкай Bluetooth. Пераканайцеся , што яны блізка да прылады, і іх батарэі засілкаваныя.

en: Mouse & Touchpad
be: Мыш і сэнсарная панэль

en: Primary button:
be: Асноўная кнопка:

en: Left
be: Левая

en: Right
be: Правая

en: Not fast enough
be: Недастаткова хутка

en: Double-clicked
be: Падвойная пстрычка

en: Notifications
be: Апавяшчэнні

en: Let this app alert me using:
be: Дазволіць гэтай праграме апавяшчаць з дапамогай:

en: Sounds
be: Гукаў

en: Vibrations
be: Вібрацыі

en: Notification Bubbles
be: Выплыўных апавяшчэнняў

en: Notification List
be: Спіса апавяшчэнняў

en: Sound
be: Гук

en: Apps that notify with sound:
be: Праграмы, якія апавяшчаюць з гукам:

en: Vibration
be: Вібрацыя

en: When in Silent mode:
be: У бязгучным рэжыме:

en: Vibrate as normal
be: Вібрацыя звычайным спосабам

en: Don't vibrate
be: Без вібрацыі

en: Apps that notify with vibrations:
be: Праграмы, якія апавяшчаюць з вібрацыяй:

en: Applications:
be: Праграмы:

en: Apps can alert you using sounds, vibrations, notification bubbles and the Notification list.
be: Праграмы могуць апавяшчаць вас з дапамогай гукаў, вібрацыі, выплыўных апавяшчэнняў і спіса апавяшчэнняў.

en: Apps that notify with sound
be: Праграмы, якія апавяшчаюць з гукам

en: Apps that notify with vibration
be: Праграмы, якія апавяшчаюць з вібрацыяй

en: No notifications
be: Няма апавяшчэнняў

en: Bubbles
be: Выплыўныя апавяшчэнні

en: Add printer
be: Дадаць прынтар

en: Enter URI
be: Увядзіце URI

en: Devices
be: Прылады

en: No devices found.
be: Прылад не знойдзена.

en: Describe printer
be: Апісанне прынтара

en: Connection
be: Злучэнне

en: Choose a connection
be: Абярыце злучэнне

en: Printer name
be: Назва прынтара

en: Description
be: Апісанне

en: Optional
be: Дадаткова

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Driver
be: Драйвер

en: Choose driver
be: Абярыце драйвер

en: Select printer from database
be: Абраць прынтар з базы даных

en: Provide PPD file
be: Пазначце файл PPD

en: Filter drivers
be: Фільтр драйвераў

en: PPD file
be: Файл PPD

en: Printing
be: Друкаванне

en: Manager Printer Jobs
be: Кіраўнік задач прынтара

en: Default printer
be: Прадвызначаны прынтар

en: Configured printers
be: Наладжаныя прынтары

en: Discovered printers
be: Знойдзеныя прынтары

en: Delete
be: Выдаліць

en: Set as Default
be: Зрабіць прадвызначаным

en: There are no printers configured yet.
be: Няма наладжаных прынтараў.

en: Printer status
be: Статус прынтара

en: General settings
be: Асноўныя налады

en: Policies
be: Правілы

en: Copies and pages
be: Копіі і старонкі

en: Host
be: Хост

en: Copies
be: Копіі

en: Paper size
be: Памер паперы

en: Duplex
be: З двух бакоў

en: Color model
be: Каляровая мадэль

en: Quality
be: Якасць

en: Enabled
be: Уключана

en: Default
be: Прадвызначана

en: This is the default printer.
be: Гэта прадвызначаны прынтар.

en: Accepting jobs
be: Ухваленне задач

en: Shared
be: Агульныя

en: Idle
be: Бяздзейнічае

en: Aborted
be: Перарвана

en: Active
be: Актыўны

en: Stopped
be: Спынены

en: No messages
be: Няма паведамленняў

en: Jobs
be: Задачы

en: Manage Print Jobs
be: Кіраванне чаргой друкавання

en: Address
be: Адрас

en: Model
be: Мадэль

en: Local Raw Printer
be: Лакальны базавы прынтар

en: Print test page
be: Надрукаваць тэставую старонку

en: All documents, saved games, settings, and other items will be permanently deleted from this device.
be: Усе дакументы, захаваныя гульні, налады і іншыя аб'екты будуць выдаленыя з гэтай прылады.

en: Erase & Reset Everything
be: Сцерці і скінуць

en: Reset device
be: Скінуць налады прылады

en: Reset Launcher
be: Скінуць панэль запуску

en: The Launcher will be returned to its original contents.
be: Панэль запуску вернецца да першапачатковага стану.

en: Reset all system settings…
be: Скінуць усе сістэмныя налады…

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
be: Змесціва і раскладка панэлі запуску, фільтры на хатнім экране вернуцца да першапачатковага стану.

en: Erase & Reset All
be: Сцерці і скінуць усё

en: Reset all system settings
be: Скінуць усе сістэмныя налады

en: Silent Mode
be: Бязгучны рэжым

en: High volume can damage your hearing.
be: Высокая гучнасць можа пашкодзіць ваш слых.

en: Phone calls:
be: Тэлефонныя выклікі:

en: Ringtone
be: Мелодыя

en: Vibrate on ring
be: Вібрацыя падчас выклікаў

en: Vibrate in Silent Mode
be: Вібрацыя ў бязгучным рэжыме

en: Dialpad tones
be: Гук клавіш

en: Messages:
be: Паведамленні:

en: Vibrate with message sound
be: Вібраваць пры атрыманні паведамлення

en: Other sounds:
be: Іншыя гукі:

en: Lock sound
be: Гук блакавання

en: Other vibrations
be: Іншыя вібрацыі

en: Custom Ringtone
be: Адвольная мелодыя

en: Choose from
be: Абраць з

en: Time zone
be: Часавы пояс

en: Set the time zone:
be: Вызначэнне часавога пояса:

en: Automatically
be: Аўтаматычна

en: Manually
be: Уласнаручна

en: Enter your current location.
be: Увядзіце бягучае месцазнаходжанне.

en: No matching place
be: Нічога не знойдзена

en: Time and Date
be: Час і дата

en: Time zone:
be: Часавы пояс:

en: Set the time and date:
be: Вызначэнне часу і даты:

en: Set time & date
be: Вызначыць час і дату

en: Time
be: Час

en: Date
be: Дата

en: To add a VPN configuration, download its config file or configure it manually.
be: Каб дадаць канфігурацыю VPN, спампуйце файл канфігурацыі альбо наладзьце яе ўласнаручна.

en: Add Manual Configuration…
be: Наладзіць уласнаручна…

en: VPN reconnection required.
be: Патрэбна перазлучыцца з VPN.

en: You need to reconnect for changes to have an effect.
be: Каб змены набылі моц, неабходна перазлучыцца з сеткай.

en: Add certificate?
be: Дадаць сертыфікат?

en: Add key?
be: Дадаць ключ?

en: Add pac file?
be: Дадаць файл pac?

en: Content:
be: Змесціва:

en: No data available.
be: Даныя адсутнічаюць.

en: Save
be: Захаваць

en: Unknown error
be: Невядомая памылка

en: No reason given
be: Няма прычын

en: Device is now managed
be: Прылада абслугоўваецца

en: Device is now unmanaged
be: Прылада не абслугоўваецца

en: The device could not be readied for configuration
be: Не атрымалася падрыхтаваць прыладу да наладкі

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
be: Не атрымалася зарэзерваваць канфігурацыю IP (няма даступных адрасоў, тайм-аўт і г. д.)

en: The IP configuration is no longer valid
be: Канфігурацыя IP ужо непрыдатная

en: Your authentication details were incorrect
be: Некарэктныя даныя аўтэнтыфікацыі

en: 802.1X supplicant disconnected
be: Заяўнік 802.1X адключаны

en: 802.1X supplicant configuration failed
be: Не атрымалася наладзіць заяўніка 802.1X

en: 802.1X supplicant failed
be: Памылка заяўніка 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
be: Час чакання аўтэнтыфікацыі заяўніка 802.1X сышоў

en: DHCP client failed to start
be: Не атрымалася запусціць кліент DHCP

en: DHCP client error
be: Памылка кліента DHCP

en: DHCP client failed
be: Памылка кліента DHCP

en: Shared connection service failed to start
be: Не атрымалася запусціць службу агульнага падлучэння

en: Shared connection service failed
be: Збой службы агульнага падлучэння

en: Necessary firmware for the device may be missing
be: Магчыма, адсутнічае неабходная прашыўка прылады

en: The device was removed
be: Прылада вынятая

en: NetworkManager went to sleep
be: NetworkManager перайшоў у рэжым сну

en: The device's active connection disappeared
be: Актыўнае злучэнне спынена

en: Device disconnected by user or client
be: Прылада была адлучаная карыстальнікам або кліентам

en: The device's existing connection was assumed
be: Існае злучэнне прылады ўхвалена

en: The supplicant is now available
be: Заяўнік даступны

en: The modem could not be found
be: Мадэм не знойдзены

en: The Bluetooth connection failed or timed out
be: Час чакання злучэння Bluetooth скончыўся або адбылася памылка

en: A dependency of the connection failed
be: Памылка залежнасці злучэння

en: ModemManager is unavailable
be: ModemManager недаступны

en: The Wi-Fi network could not be found
be: Не атрымалася знайсці сетку Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
be: Збой падлучэння другаснага базавага злучэння

en: Network details
be: Звесткі пра сетку

en: Last connected
be: Апошняе падлучэнне

en: Password
be: Пароль

en: Forget this network
be: Забыцца на гэтую сетку

en: IP address
be: IP-адрас

en: Connect to Hidden Network
be: Падлучыцца да схаванай сеткі

en: Network name
be: Назва сеткі

en: Security
be: Бяспека

en: WPA & WPA2 Personal
be: WPA і WPA2 Personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
be: WPA і WPA2 Enterprise

en: Dynamic WEP (802.1x)
be: Дынамічны WEP (802.1x)

en: Authentication
be: Аўтэнтыфікацыя

en: Inner authentication
be: Унутраная аўтэнтыфікацыя

en: CA certificate
be: Сертыфікат CA

en: Choose…
be: Абраць…

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The organization name has been truncated, as indicated by the ellipsis. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1…, Exp.: %2
be: %1…, дзейнічае да: %2

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1, Exp.: %2
be: %1, дзейнічае да: %2

en: Using certificates is recommended as it increases security.
be: У мэтах павышэння бяспекі рэкамендуецца выкарыстоўваць сертыфікаты.

en: Client certificate
be: Сертыфікат кліента

en: User private key
be: Прыватны ключ карыстальніка

note: TRANSLATORS: The first position is the type of private key, second the key algorithm, and third the length of the key in bits.
en: %1, %2, %3 bit
be: %1, %2, %3 бітаў

en: Pac file
be: Файл pac

en: Pac provisioning
be: Ініцыялізацыя Pac

en: Disabled
be: Адключана

en: Anonymous
be: Ананімны

en: Authenticated
be: Аўтэнтыфікаваны

en: Both
be: Абодва

en: PEAP version
be: Версія PEAP

en: Version 0
be: Версія 0

en: Version 1
be: Версія 1

en: Automatic
be: Аўтаматычна

en: Anonymous identity
be: Ананімны ідэнтыфікатар

en: Identity
be: Ідэнтыфікатар

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Private key password
be: Пароль прыватнага ключа

en: Remember password
be: Запомніць пароль

en: Connect to hidden network…
be: Падлучыцца да схаванай сеткі…

en: Previous networks
be: Папярэднія сеткі

en: Clear
be: Ачысціць

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Opaque
be: Непразрысты

en: Search
be: Пошук

en: Personal
be: Асабістыя налады

en: System
be: Сістэма
