lomiri-system-settings - en to bg translation catalogue (90 entries)

en: System Settings
bg: Системни настройки

en: Lock security
bg: Заключваща защита

en: Serial
bg: Сериен номер

en: None
bg: Няма

en: Storage
bg: Хранилище

en: Software:
bg: Софтуер:

en: OS
bg: Операциона система

en: Last updated
bg: Последно актуализиране

en: Never
bg: Никога

en: Check for updates
bg: Провери за актуализации

en: Legal:
bg: Правна информация:

en: Software licenses
bg: Лиценз на софтуера

en: Regulatory info
bg: Правна информация

en: Audio
bg: Аудиозаписи

en: Pictures
bg: Изображения

en: Other files
bg: Други файлове

en: Used by apps
bg: Използва се от приложения

en: Total storage
bg: Общ обем

en: Free space
bg: Свободно място

en: By name
bg: По име

en: By size
bg: По размер

en: Set
bg: Установи

en: Battery
bg: Батерия

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
bg[0]: %1 секунда по-рано
bg[1]: %1 секунди по-рано

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
bg[0]: %1 минута по-рано
bg[1]: %1 минути по-рано

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
bg[0]: %1 час по-рано
bg[1]: %1 часа по-рано

en: Charge level
bg: Ниво на зареждане

en: Charging now
bg: Зарежда се...

en: Last full charge
bg: Последно пълно зареждане

en: Fully charged
bg: Напълно зареден

en: Ways to reduce battery use:
bg: Методи за удължаване на използването на батерията:

en: Lock when idle
bg: Заключвай в режим на готовност

en: Sleep when idle
bg: Приспивай в режим на готовност

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
bg[0]: След %1 минута
bg[1]: След %1 минути

en: Wi-Fi
bg: Безжична мрежа

en: Bluetooth
bg: Блутут

en: Confirm PIN
bg: Потвърди PIN кода

en: Computer
bg: Компютър

en: Phone
bg: Телефон

en: Modem
bg: Модем

en: Network
bg: Мрежа

en: Headset
bg: Слушалки с микрофон

en: Headphones
bg: Слушалки

en: Video
bg: Видео

en: Other Audio
bg: Друга музика

en: Joypad
bg: Джойстик

en: Keyboard
bg: Клавиатура

en: Tablet
bg: Таблет

en: Mouse
bg: Мишка

en: Printer
bg: Принтер

en: Camera
bg: Камера

en: Other
bg: Друго

en: Excellent
bg: Отлично

en: Good
bg: Добро

en: Fair
bg: Приемливо

en: Poor
bg: Лошо

en: Name
bg: Име

en: Type
bg: Тип

en: Signal Strength
bg: Сила на сигнала

en: Disconnect
bg: Изключи

en: None detected
bg: Не е намерено

en: PIN for '%1'
bg: PIN за '%1'

en: Pair
bg: Сдвояване

en: Display language
bg: Език на системата

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Keyboard layouts
bg: Клавиатурна подредба

en: Current layouts:
bg: Текущи оформления:

en: All layouts available:
bg: Всички налични оформления:

en: Language & Text
bg: Език и текст

en: Display language…
bg: Избран език...

en: Spell checking
bg: Проверка на правописа

en: Word suggestions
bg: Автодовършване

en: Auto capitalization
bg: Автокапсулация

en: Keyboard sound
bg: Звук на екранната клавиатура

en: Current spelling languages:
bg: Избрани проверяеми езици:

en: All languages available:
bg: Всички достъпни езици:

en: Sound
bg: Звук

en: Location
bg: Местоположение

en: Reset all system settings…
bg: Нулиране на всички системни настройки...

en: Reset all system settings
bg: Нулиране на всички системни настройки

en: Phone calls:
bg: Телефонни обаждания:

en: Ringtone
bg: Тон на звънене

en: Messages:
bg: Съобщения:

en: Other sounds:
bg: Други звуци:

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Automatically
bg: Автоматично

en: Manually
bg: Ръчно

en: Time and Date
bg: Време и дата

en: Personal
bg: Лични

en: System
bg: Система
