lomiri-system-settings - en to bn_BD translation catalogue (10 entries)

en: Videos
bn_BD: ভিডিওসমূহ

en: Pictures
bn_BD: ছবিসমূহ

en: Documents
bn_BD: ডকুমেন্টস

en: Downloads
bn_BD: ডাউনলোডস

en: Cancel
bn_BD: বাতিল

en: Allow
bn_BD: সম্মতি

en: Camera
bn_BD: চিত্রযন্ত্র

en: Connect
bn_BD: সংযুক্ত হোন

en: Delete
bn_BD: মুছুন

en: Default
bn_BD: সুনির্দিষ্ট
