lomiri-system-settings - en to bs translation catalogue (162 entries)

en: System Settings
bs: Sistematske postavke

en: Preferences;Settings;
bs: Postavke;Podešavanja;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
bs: Ne može se isključiti trenutni zahtjev (ne može se uspostaviti veza sa servisom)

en: Can't pause current request (can't contact service)
bs: Ne može se pauzirati trenutni zahtjev (ne može se uspostaviti veza sa servisom)

en: Lock security
bs: Sigurnost zaključavanja

en: Serial
bs: Serijska

en: None
bs: Ništa

en: Wi-Fi address
bs: Wi-fi adresa

en: Bluetooth address
bs: Bluetooth adresa

en: Storage
bs: Skladištenje

en: Software:
bs: Softver:

en: Last updated
bs: Posljednje ažurirano

en: Never
bs: Nikada

en: Check for updates
bs: Provjeri ažuriranja

en: Software licenses
bs: Softverske licence

en: Videos
bs: Video zapisi

en: Audio
bs: Zvuk

en: Pictures
bs: Slike

en: Other files
bs: Ostale datoteke

en: Unknown title
bs: Nepoznat naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: No images selected
bs: Nema izabranih slika

en: Add an image…
bs: Dodaj fotografiju...

en: Remove images…
bs: Ukloni fotografije...

en: Custom
bs: Prilagođeno

en: Preview
bs: Pregled

en: Set
bs: Podesi

en: OK
bs: Uredu

en: Battery
bs: Baterija

en: Charge level
bs: Nivo napunjenosti

en: Yesterday
bs: Jučer

en: Today
bs: Danas

en: Charging now
bs: Punjenje

en: Fully charged
bs: Napunjeno

en: Ways to reduce battery use:
bs: Načini smanjenja trošenja baterije:

en: Display brightness
bs: Sjajnost ekrana

en: Lock when idle
bs: Zaključavanje tokom mirovanja

en: Sleep when idle
bs: Spavanje tokom mirovanja

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
bs[0]: Nakon %1 minute
bs[1]: Nakon %1 minuta
bs[2]: Nakon %1 minuta

en: Bluetooth Pairing Request
bs: Bluetooth zahtjev za povezivanje

en: Confirm PIN
bs: Potvrdi PIN

en: Connected
bs: Povezano

en: Connecting…
bs: Povezivanje...

en: Disconnecting…
bs: Diskonektovanje...

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Computer
bs: Računar

en: Phone
bs: Telefon

en: Network
bs: Mreža

en: Headset
bs: Slušalice sa mikrofonom

en: Headphones
bs: Slušalice

en: Keyboard
bs: Tastatura

en: Mouse
bs: Miš

en: Printer
bs: Štampač

en: Camera
bs: Kamera

en: Other
bs: Ostalo

en: Excellent
bs: Odlično

en: Good
bs: Dobro

en: Fair
bs: Lijepo

en: Poor
bs: Slabo

en: Name
bs: Ime

en: Type
bs: Tip

en: Signal Strength
bs: Jačina signala

en: Disconnect
bs: Odspoji se

en: Connect
bs: Spoji

en: Forget this device
bs: Zaboravite ovaj uređaj

en: Discoverable
bs: Za otkrivanje

en: Not discoverable
bs: NIje vidljiv

en: Connect another device:
bs: Poveži drugi uređaj:

en: Connect a device:
bs: Povezivanje uređaja:

en: Pair
bs: Par

en: Brightness
bs: Osvjetljenje

en: Hotspot name
bs: Hotspot ime

en: Show password
bs: Prikaži šifru

en: Change
bs: Izmijena

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
bs: Kada je hotspot uključen, drugi uređaji mogu koristiti Vašu ćelijsku konekciju preko Wi-Fi. Normalne paketne prijave primijenjene.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
bs: Drugi uređaji  mogu koristiti paketnu konekciju preko Wi-Fi mreže. Normalne paketne prijave primijenjene.

en: Display language
bs: Prikaz jezika

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Keyboard layouts
bs: Rasporedi tastature

en: Language & Text
bs: Jezik i tekst

en: Display language…
bs: Prikaz jezika...

en: Spell checking
bs: Pravopisna provjera

en: Auto correction
bs: Automatska ispravka

en: Word suggestions
bs: Prijedlozi rijeci

en: Auto punctuation
bs: Automatsko stavljanje znakova interpukcije

en: Keyboard sound
bs: Zvuk tastature

en: Keyboard vibration
bs: Vibracija tastature

en: Restart Now
bs: Restartuj Sada

en: All languages available:
bs: Svi dostupni jezici:

en: Notifications
bs: Obavještenja

en: Sound
bs: Zvuk

en: Location
bs: Lokacija

en: Erase & Reset Everything
bs: Brisanje & Resetovanje Svega

en: Reset Launcher
bs: Restartuj pokretača

en: Reset all system settings…
bs: Restartuj sve postavke sistema

en: Reset all system settings
bs: Restartuj sve postavke sistema

en: Silent Mode
bs: TIhi režim

en: Phone calls:
bs: Telefonski pozivi:

en: Ringtone
bs: Zvono

en: Vibrate in Silent Mode
bs: Vibracija u tihom režimu

en: Messages:
bs: Poruke:

en: Vibrate with message sound
bs: Vibracija sa zvukom poruke

en: Other sounds:
bs: Ostali zvukovi:

en: Lock sound
bs: Zvuk zaključavanja

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Set the time zone:
bs: Postavite vremensku zonu

en: Automatically
bs: Automatski

en: Manually
bs: Ručno

en: Enter your current location.
bs: Unesite Vašu trenutnu lokaciju.

en: No matching place
bs: Nema odgovarajućih mijesta

en: Time and Date
bs: Vrijeme i Datum

en: Time zone:
bs: Vremenska zona:

en: Set the time and date:
bs: Podesi vrijeme i datum

en: Set time & date
bs: Podesite vrijeme i datum

en: Time
bs: Vrijeme

en: Date
bs: Datum

en: Save
bs: Sačuvati

en: Unknown error
bs: Nepoznata greška

en: No reason given
bs: Bez datog razloga

en: Device is now managed
bs: Uređaj je sada upravljan

en: Device is now unmanaged
bs: Uređaj je sada neupravljan

en: The device could not be readied for configuration
bs: Uređaj se ne može čitati za konfiguraciju

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
bs: IP konfiguracija nije mogla biti rezervisana (nedostupna adresa, previše vremena za odgovor, itd.)

en: The IP configuration is no longer valid
bs: IP konfiguracija više nije važeća

en: Your authentication details were incorrect
bs: Vaši podaci za autentifikaciju nisu tačni

en: 802.1X supplicant disconnected
bs: 802.1X program za autentičnost isključen

en: 802.1X supplicant configuration failed
bs: 802.1X neuspjela konfiguracija programa za autentičnost

en: 802.1X supplicant failed
bs: 802.1X greška programa za autentičnost

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
bs: 802.1X program za autentičnost traži previše vremena za autentifikaciju

en: DHCP client failed to start
bs: DHCP klijent se ne može pokrenuti

en: DHCP client error
bs: Greška DHCP klijenta

en: DHCP client failed
bs: DHCP klijent nije uspio

en: Shared connection service failed to start
bs: Usluga dijeljenja veze se nije uspjela pokrenuti

en: Shared connection service failed
bs: Usluga dijeljenja veze nije uspjela

en: Necessary firmware for the device may be missing
bs: Moguće je da nedostaje potreban firmware za ovaj uređaj

en: The device was removed
bs: Uređaj je uklonjen

en: NetworkManager went to sleep
bs: NetworkManager je otišao na spavanje

en: The device's active connection disappeared
bs: Aktivne konekcije uređaja su nestale

en: Device disconnected by user or client
bs: Uređaj je diskonektovan od strane korisnika ili klijenta

en: The device's existing connection was assumed
bs: Postojeća konekcija uređaja je predpostavljena

en: The supplicant is now available
bs: Softver za autentifikaciju je sada dostupan

en: The modem could not be found
bs: Modem nije pronađen

en: The Bluetooth connection failed or timed out
bs: Bluetooth konekcija nije uspjela ili je istekla

en: A dependency of the connection failed
bs: Zavisnost konekcije nije uspjela

en: ModemManager is unavailable
bs: ModemManager je nedostupan

en: The Wi-Fi network could not be found
bs: Wi-Fi mreža nije pronađena

en: A secondary connection of the base connection failed
bs: Sekundarna konekcija nad baznom konekcijom nije uspjela

en: Network details
bs: Detalji mreže

en: Last connected
bs: Zadnje konektovanje

en: Password
bs: Šifra

en: IP address
bs: IP adresa

en: Connect to Hidden Network
bs: Spojiti na skrivenu mrežu

en: Network name
bs: Ime mreže

en: Security
bs: Sigurnost

en: WPA & WPA2 Personal
bs: Lični WPA & WPA2

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Connect to hidden network…
bs: Spojiti na skrivenu mrežu

en: Previous networks
bs: Prethodne mreze

en: Clear
bs: Očisti

en: Search
bs: Pretraži

en: Personal
bs: Privatno

en: System
bs: Sistem
