lomiri-system-settings - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: About
ka: პროგრამის შესახებ

en: None
ka: არაფერი

en: Never
ka: არასოდეს

en: Documents
ka: დოკუმენტები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Preview
ka: მინიატურა

en: Set
ka: დაყენება

en: OK
ka: დიახ

en: Yesterday
ka: გუშინ

en: Today
ka: დღეს

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Phone
ka: ტელეფონი

en: Camera
ka: კამერა

en: Other
ka: სხვა

en: Name
ka: სახელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Brightness
ka: სიკაშკაშე

en: Display brightness:
ka: ეკრანის სიკაშკაშე:

en: Show password
ka: პაროლის ჩვენება

en: Change
ka: ცვლილება

en: Start
ka: გაშვება

en: Back
ka: უკან

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Sound
ka: ხმა

en: Vibration
ka: ვიბრაცია

en: Devices
ka: მოწყობილობა

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Active
ka: აქტიური

en: Dialpad tones
ka: ციფერბლატის ხმა

en: Choose from
ka: აირჩიეთ

en: Date
ka: თარიღი

en: Save
ka: შენახვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Choose…
ka: არჩევა…

en: Automatic
ka: ავტომატური

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Clear
ka: სუფთა ცა

en: Search
ka: ძებნა

en: System
ka: სისტემა
