lomiri-system-settings - en to lo translation catalogue (80 entries)

en: Lock security
lo: ຄວາມປອດໄຟລ໋ອກ

en: Serial
lo: ຊີເລຍ

en: None
lo: ບໍ່ມີຫຍັງ

en: Storage
lo: ສະຖານທີ່ເກັບຮັກສາ

en: Software:
lo: ຊອບເເວລ໌:

en: Last updated
lo: ອັບເດດລ້າສຸດ

en: Never
lo: ບໍ່ເຄີຍ

en: Check for updates
lo: ກວດເພື່ອອັບເດດ

en: Legal:
lo: ກົດຫມາຍ:

en: Software licenses
lo: ໃບອະນຸຍາດຊອບແວລ໌

en: Regulatory info
lo: ຂໍ້ມູນກົດລະບຽບ

en: Audio
lo: ສຽງ

en: Pictures
lo: ຮູບພາບ

en: Other files
lo: ເເຟ້ມອື່ນໆ

en: Used by apps
lo: ນໍາໃຊ້ໂດຍ ໂປຣເເກຣມ

en: Total storage
lo: ເນື້ອທີ່ເກັບຮັກສາທັງຫມົດ

en: Free space
lo: ເນື້ອທີ່ວ່າງ

en: By name
lo: ໂດຍຊື່

en: By size
lo: ໂດຍຂະຫນາດ

en: N/A
lo: ບໍ່ມີຜົນບັງຄັບໃຊ້

en: Set
lo: ກໍານົດ

en: Battery
lo: ເເບດ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
lo[0]: %1 ວິນາທີພ່ານໄປ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
lo[0]: %1 ວິນາທີພ່ານມາ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
lo[0]: %1 ຊົ່ວໂມງພ່ານມາ

en: Charge level
lo: ລະດັບສາກໄຟເເບດ

en: Charging now
lo: ປະຈຸບັນກໍາລັງສາກໄຟເເບດ

en: Last full charge
lo: ສາກໄຟເເບດເຕັມຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: Fully charged
lo: ສາກໄຟເເບດເຕັມ

en: Ways to reduce battery use:
lo: ວິທີການທີ່ຈະຫຼຸດຜ່ອນການນໍາໃຊ້ໄຟເເບດ:

en: Lock when idle
lo: ລ໋ອກໃນເວລາບໍ່ໃຊ້ງານ

en: Sleep when idle
lo: ນອນໃນເວລາບໍ່ໃຊ້ງານ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
lo[0]: ຫຼັງຈາກ %1 ນາທີ

en: Bluetooth
lo: ບຣູທຸດ໌

en: Bluetooth Pairing Request
lo: ບຣູທູດຮ້ອງຂໍຈັບຄູ່

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
lo: ກະລຸນາຢືນຢັນວ່າ PIN ສະແດງກ່ຽວກັບ '%1' ເເມ່ຖຶກກັນກັບອັນນີ້

en: Confirm PIN
lo: ຢືນຢັນ PIN

en: Computer
lo: ຄອມພິວເຕີ

en: Phone
lo: ໂທລະສັບ

en: Modem
lo: ໂມເດັມ

en: Network
lo: ເຄືອຂ່າຍ

en: Headset
lo: ເຄື່ອງຫູຟັງ

en: Headphones
lo: ເຄື່ອງຫູຟັງ

en: Video
lo: ວີດີໂອ

en: Other Audio
lo: ສຽງອື່ນ

en: Joypad
lo: ຈອຍເເພດ

en: Keyboard
lo: ເເປ້ນພີມ

en: Tablet
lo: ເເທບເລດທ໌

en: Mouse
lo: ມ້າວຊ໌

en: Printer
lo: ເຄື່ອງພິມ

en: Camera
lo: ກ້ອງ

en: Other
lo: ອື່ນໆ

en: Excellent
lo: ດີເລີດ

en: Good
lo: ດີ

en: Fair
lo: ພໍໃຊ້ໃດ້

en: Poor
lo: ບໍ່ດີ

en: Name
lo: ຊື່

en: Type
lo: ປະເພດ

en: Signal Strength
lo: ຄວາມເຂັ້ມແຂງຂອງສັນຍານ

en: Disconnect
lo: ຖອນອອກ

en: None detected
lo: ບໍ່ພໍ້ຫຍັງ

en: PIN for '%1'
lo: PIN ສະເພາະ '%1'

en: Pair
lo: ຄູ່

en: Display language
lo: ສະແດງພາສາ

en: Confirm
lo: ຢືນຢັນ

en: Keyboard layouts
lo: ຮູບຮ່າງແປ້ນພິມ

en: Current layouts:
lo: ຮູບເເບບປະຈຸບັນ

en: All layouts available:
lo: ທຸກໆຮູບເເບບທີ່ມີ:

en: Language & Text
lo: ພາສາ ເເລະ ບົດຄວາມ

en: Spell checking
lo: ການກວດສອບສະກົດ

en: Auto capitalization
lo: ການປັບອັກສອນອັດຕະໂນມັດ

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
lo: ກົດ Shift ເພື່ອປັບອັກສອນຕົວທໍາອິດໃຫ້ໃຫຍ່ຂອງແຕ່ລະປະໂຫຍກ.

en: Current spelling languages:
lo: ປະຈຸບັນການສະກົດພາສາທັງຫມົດ:

en: All languages available:
lo: ພາສາທັງຫມົດມີ:

en: Location
lo: ສະຖານທີ່

en: Reset all system settings…
lo: ປັບທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງຂອງລະບົບຕັ້ງຄ່າ

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
lo: ເນື້ອໃນ ແລະ ຮູບຮ່າງຂອງຕົວເລີ່ມ, ແລະການກັ່ນຕອງໃນຫນ້າຈໍຫຼັກຈະໄດ້ຮັບການກັບຄືນໄປຕັ້ງຕົ້ນສະບັບຂອງເຂົາເຈົ້າ.

en: Reset all system settings
lo: ປັບທຸກລະບົບຕັ້ງຂ່າ

en: Automatically
lo: ອັດຕະໂນມັດ

en: Manually
lo: ດ້ວຍມື
