lomiri-system-settings - en to lt translation catalogue (265 entries)

en: System Settings
lt: Sistemos nustatymai

en: Preferences;Settings;
lt: Nuostatos;Nustatymai;

en: Developer Mode
lt: Plėtotojo veiksena

en: In Developer Mode, anyone can access, change or delete anything on this device by connecting it to another device.
lt: Kūrėjo režime bet kas gali pasiekti, pakeisti ar ištrinti bet ką šiame įrenginyje, prijungdamas jį prie kito įrenginio.

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
lt: Norint naudoti kūrėjo režimą, reikia nustatyti slaptažodį ar slaptą frazę.

en: Lock security
lt: Užrakto saugumas

en: Sorry, this license could not be displayed.
lt: Atleiskite, nepavyko parodyti šios licencijos.

en: About
lt: Apie

en: Serial
lt: Serijinis

en: None
lt: Nėra

en: Wi-Fi address
lt: Belaidžio (Wi-Fi) adresas

en: Bluetooth address
lt: Bluetooth adresas

en: Storage
lt: Saugykla

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
lt: %1 laisva

en: Software:
lt: Programinė įranga:

en: Last updated
lt: Paskutinį kartą atnaujinta

en: Never
lt: Niekada

en: Check for updates
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų

en: Legal:
lt: Legalus:

en: Software licenses
lt: Programinės įrangos licencijos

en: Regulatory info
lt: Teisinė informacija

en: Developer mode
lt: Plėtotojo veiksena

en: Scanning
lt: Nuskaitymas

en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

en: Audio
lt: Garso įrašai

en: Pictures
lt: Paveikslai

en: Other files
lt: Kiti failai

en: Used by apps
lt: Naudoja programėlės

en: Total storage
lt: Visos vietos dydis

en: Free space
lt: Laisva vieta

en: By name
lt: Pagal pavadinimą

en: By size
lt: Pagal dydį

en: OS Build Details
lt: OS darinio informacija

en: OS build number
lt: OS darinio numeris

en: UBports Image part
lt: „UBports Image“ dalis

en: Ubuntu build description
lt: Ubuntu darinio aprašas

en: Device build description
lt: Įrenginio darinio aprašas

en: Unknown title
lt: Nežinomas pavadinimas

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Set
lt: Nustatyti

en: OK
lt: Gerai

en: Battery
lt: Baterija

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
lt[0]: Prieš %1 sekundę
lt[1]: Prieš %1 sekundes
lt[2]: Prieš %1 sekundžių

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
lt[0]: Prieš %1 minutę
lt[1]: Prieš %1 minutes
lt[2]: Prieš %1 minučių

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
lt[0]: Prieš %1 valandą
lt[1]: Prieš %1 valandas
lt[2]: Prieš %1 valandų

en: Charge level
lt: Įkrovos lygis

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Today
lt: Šiandien

en: Charging now
lt: Įkraunama

en: Last full charge
lt: Paskutinė pilna įkrova

en: Fully charged
lt: Pilnai įkrauta

en: Ways to reduce battery use:
lt: Būdai kaip sumažinti baterijos naudojimą:

en: Display brightness
lt: Ekrano ryškumas

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
lt[0]: Po %1 sekundės
lt[1]: Po %1 sekundžių
lt[2]: Po %1 sekundžių

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
lt[0]: Po %1 minutės
lt[1]: Po %1 minučių
lt[2]: Po %1 minučių

note: TRANSLATORS: “Wi-Fi used for hotspot” is hidden.
en: Wi-Fi used for hotspot
lt: Belaidis (Wi-Fi) naudojamas prieigos taškui

en: Wi-Fi
lt: Belaidis (Wi-Fi)

en: Lock the device when it's not in use:
lt: Užrakinti įrenginį, kai jis nenaudojamas:

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 seconds | After %1 seconds
lt[0]: Po %1 sekundės
lt[1]: Po %1 sekundžių
lt[2]: Po %1 sekundžių

en: Shorter times are more secure. Device won't lock during calls or video playback.
lt: Trumpesnis laikas yra saugiau. Įrenginys neužsirakins pokalbio arba vaizdo įrašų atkūrimo metu.

en: Device won’t sleep during calls or video playback.
lt: Įrenginys neužmigs pokalbio ar vaizdo įrašų atkūrimo metu.

en: Allow
lt: Leisti

en: Refuse
lt: Atmesti

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connecting…
lt: Jungiamasi…

en: Disconnecting…
lt: Atsijungiama…

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Phone
lt: Telefonas

en: Modem
lt: Modemas

en: Network
lt: Tinklas

en: Headset
lt: Ausinės su mikrofonu

en: Headphones
lt: Ausinės

en: Joypad
lt: Žaidimų pultas

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Mouse
lt: Pelė

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Camera
lt: Kamera

en: Watch
lt: Laikrodis

en: Other
lt: Kitoks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Status
lt: Būsena

en: Signal Strength
lt: Signalo stiprumas

en: Connect automatically when detected:
lt: Aptikus, automatiškai prisijungti:

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Forget this device
lt: Pamiršti šį įrenginį

en: Searching…
lt: Ieškoma…

en: Connect another device:
lt: Prijungti kitą įrenginį:

en: Connect a device:
lt: Prijungti įrenginį:

en: Brightness & Display
lt: Ryškumas ir ekranas

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Adjust automatically
lt: Reguliuoti automatiškai

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
lt: Paryškina ir pritemdo ekraną, priklausomai nuo aplinkos.

en: External display
lt: Išorinis ekranas

en: Wireless display
lt: Belaidis ekranas

en: Not connected
lt: Neprijungta

en: Wireless Display
lt: Belaidis ekranas

en: No displays detected
lt: Neaptikta jokių ekranų

en: Connected display:
lt: Prijungtas ekranas:

en: Use another display:
lt: Naudoti kitą ekraną:

en: This device failed to connect to %1.
lt: Šiam įrenginiui nepavyko prisijungti prie %1.

en: There was an unknown error connecting to %1.
lt: Jungiantis prie %1, įvyko nežinoma klaida.

en: Choose a name
lt: Pasirinkite pavadinimą

en: Show password
lt: Rodyti slaptažodį

en: Change
lt: Keisti

en: Set Up Hotspot…
lt: Nustatyti prieigos tašką…

en: Wi-Fi is off
lt: Belaidis (Wi-Fi) išjungtas

en: In order to create a hotspot, you need to turn Wi-Fi on.
lt: Norėdami sukurti prieigos tašką, turite įjungti belaidį (Wi-Fi) ryšį.

en: Turn on Wi-Fi
lt: Įjungti belaidį (Wi-Fi)

en: Back
lt: Atgal

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Keyboard layouts
lt: Klaviatūros išdėstymai

en: Current layouts:
lt: Dabartiniai išdėstymai:

en: All layouts available:
lt: Visi prieinami išdėstymai:

en: Language & Text
lt: Kalba ir tekstas

en: Enable on-screen keyboard
lt: Įjungti ekraninę klaviatūrą

en: On-screen keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: External keyboard
lt: Išorinė klaviatūra

en: On-screen keyboard theme
lt: Ekraninės klaviatūros apipavidalinimas

en: Keyboard theme
lt: Klaviatūros apipavidalinimas

en: Spell checking
lt: Rašybos tikrinimas

en: Auto correction
lt: Automatinis koregavimas

en: Keyboard sound
lt: Klaviatūros garsas

en: Keyboard opacity
lt: Klaviatūros nepermatomumas

en: Hardware keyboard
lt: Aparatinės įrangos klaviatūra

en: Layouts and other sources
lt: Išdėstymai ir kiti šaltiniai

en: Restart Now
lt: Paleisti iš naujo dabar

en: All languages available:
lt: Visos prieinamos kalbos:

en: On large screens:
lt: Dideliuose ekranuose:

en: Always show the launcher
lt: Visada rodyti paleidyklę

en: Videos and full-screen games may hide it temporarily.
lt: Vaizdo įrašai ir viso ekrano žaidimai gali laikinai ją paslėpti.

en: Icon size:
lt: Piktogramų dydis:

en: Cursor speed:
lt: Žymeklio greitis:

en: Wheel scrolling speed:
lt: Slinkimo ratuku greitis:

en: Double-click speed:
lt: Dvikarčio spustelėjimo greitis:

en: Test double-click:
lt: Išbandykite dvikartį spustelėjimą:

en: Touchpad
lt: Jutiklinis kilimėlis

en: Finger scrolling speed:
lt: Slinkimo pirštu greitis:

en: Tap to click
lt: Bakstelėti norint spustelėti

en: Scroll with two fingers
lt: Slinkti dviem pirštais

en: Ignore touchpad when:
lt: Nepaisyti jutiklinio kilimėlio kai:

en: Typing
lt: Rašoma

en: A mouse is connected
lt: Yra prijungta pelė

en: Mouse & Touchpad
lt: Pelė ir jutiklinis kilimėlis

en: Primary button:
lt: Pirminis mygtukas:

en: Left
lt: Kairysis

en: Right
lt: Dešinysis

en: Not fast enough
lt: Nepakankamai greitai

en: Double-clicked
lt: Spustelėta du kartus

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sound
lt: Garsas

en: Vibration
lt: Vibracija

en: Bubbles
lt: Burbulai

en: Add printer
lt: Pridėti spausdintuvą

en: Enter URI
lt: Įveskite URI

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: No devices found.
lt: Nerasta jokių įrenginių.

en: Describe printer
lt: Aprašykite spausdintuvą

en: Connection
lt: Ryšys

en: Choose a connection
lt: Pasirinkite ryšį

en: Printer name
lt: Spausdintuvo pavadinimas

en: Description
lt: Aprašas

en: Optional
lt: Nebūtina

en: Location
lt: Vieta

en: Driver
lt: Tvarkyklė

en: Choose driver
lt: Pasirinkite tvarkyklę

en: Select printer from database
lt: Pasirinkti spausdintuvą iš duomenų bazės

en: PPD file
lt: PPD failas

en: Printing
lt: Spausdinimas

en: Default printer
lt: Numatytasis spausdintuvas

en: Configured printers
lt: Sukonfigūruoti spausdintuvai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Set as Default
lt: Nustatyti kaip numatytąjį

en: There are no printers configured yet.
lt: Kol kas nėra sukonfigūruotų spausdintuvų.

en: Printer status
lt: Spausdintuvo būsena

en: General settings
lt: Bendri nustatymai

en: Policies
lt: Politikos

en: Paper size
lt: Popieriaus dydis

en: Quality
lt: Kokybė

en: This is the default printer.
lt: Tai yra numatytasis spausdintuvas.

en: Idle
lt: Neveiklus

en: Aborted
lt: Nutraukta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Stopped
lt: Sustabdytas

en: Address
lt: Adresas

en: Model
lt: Modelis

en: Reset device
lt: Atstatyti įrenginį

en: Reset all system settings…
lt: Atstatyti visus sistemos nustatymus…

en: Reset all system settings
lt: Atstatyti visus sistemos nustatymus

en: Silent Mode
lt: Begarsė veiksena

en: High volume can damage your hearing.
lt: Didelis garsis gali pažeisti jūsų klausą.

en: Ringtone
lt: Skambėjimo melodija

en: Messages:
lt: Pranešimai:

en: Other sounds:
lt: Kiti garsai:

en: Custom Ringtone
lt: Tinkinta skambučio melodija

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Automatically
lt: Automatiškai

en: Manually
lt: Rankiniu būdu

en: Enter your current location.
lt: Įveskite savo dabartinę buvimo vietą.

en: Time and Date
lt: Laikas ir data

en: Time zone:
lt: Laiko juosta:

en: Set the time and date:
lt: Nustatyti laiką ir datą:

en: Set time & date
lt: Nustatyti laiką ir datą

en: Time
lt: Laikas

en: Date
lt: Data

en: Add Manual Configuration…
lt: Pridėti rankinę konfigūraciją…

en: Add certificate?
lt: Pridėti liudijimą?

en: Add key?
lt: Pridėti raktą?

en: Add pac file?
lt: Pridėti pac failą?

en: Content:
lt: Turinys:

en: No data available.
lt: Nėra jokių prieinamų duomenų.

en: Save
lt: Įrašyti

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: No reason given
lt: Priežastis nenurodyta

en: The IP configuration is no longer valid
lt: IP konfigūracija daugiau nebegalioja

en: Your authentication details were incorrect
lt: Jūsų tapatybės nustatymo duomenys buvo neteisingi

en: DHCP client error
lt: DHCP kliento klaida

en: DHCP client failed
lt: DHCP klientas patyrė nesėkmę

en: Necessary firmware for the device may be missing
lt: Gali būti, kad trūksta įrenginiui būtinos programinės aparatinės įrangos

en: The device was removed
lt: Įrenginys buvo pašalintas

en: NetworkManager went to sleep
lt: NetworkManager užmigo

en: Device disconnected by user or client
lt: Įrenginys atjungtas naudotojo ar kliento

en: The modem could not be found
lt: Nepavyko rasti modemo

en: The Bluetooth connection failed or timed out
lt: Bluetooth ryšys patyrė nesėkmę arba pasibaigė jam skirtas laikas

en: ModemManager is unavailable
lt: ModemManager neprieinama

en: The Wi-Fi network could not be found
lt: Nepavyko rasti belaidžio (Wi-Fi) ryšio

en: Network details
lt: Išsamesnė tinklo informacija

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Forget this network
lt: Pamiršti šį tinklą

en: IP address
lt: IP adresas

en: Connect to Hidden Network
lt: Prisijungti prie paslėpto tinklo

en: Network name
lt: Tinklo pavadinimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Dynamic WEP (802.1x)
lt: Dinaminis WEP (802.1x)

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en: Inner authentication
lt: Vidinis tapatybės nustatymas

en: CA certificate
lt: LĮ liudijimas

en: Choose…
lt: Pasirinkti…

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The organization name has been truncated, as indicated by the ellipsis. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1…, Exp.: %2
lt: %1…, Galioja iki: %2

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1, Exp.: %2
lt: %1, Galioja iki: %2

en: Using certificates is recommended as it increases security.
lt: Liudijimų naudojimas yra rekomenduojamas, nes jis padidina saugumą.

en: Client certificate
lt: Kliento liudijimas

en: User private key
lt: Naudotojo privatusis raktas

note: TRANSLATORS: The first position is the type of private key, second the key algorithm, and third the length of the key in bits.
en: %1, %2, %3 bit
lt: %1, %2, %3 bitų

en: Pac file
lt: Pac failas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: PEAP version
lt: PEAP versija

en: Version 0
lt: Versija 0

en: Version 1
lt: Versija 1

en: Anonymous identity
lt: Anoniminė tapatybė

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Private key password
lt: Privačiojo rakto slaptažodis

en: Remember password
lt: Įsiminti slaptažodį

en: Connect to hidden network…
lt: Prisijungti prie paslėpto tinklo…

en: Previous networks
lt: Ankstesni tinklai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Private key
lt: Privatusis raktas

en: Public key
lt: Viešasis raktas

en: Search
lt: Ieškoti
