lomiri-system-settings - en to lv translation catalogue (207 entries)

en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

en: Preferences;Settings;
lv: Iestatījumi;Uzstādījumi;Konfigurācija;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
lv: Nevar atcelt aktīvo pieprasījumu (nevar sazināties ar pakalpojumu)

en: Can't pause current request (can't contact service)
lv: Nevar pauzēt aktīvo pieprasījumu (nevar sazināties ar pakalpojumu)

en: Developer Mode
lv: Izstrādātāja režīms

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
lv: Jums jāiestata piekļuves kods vai parole, lai izmantot izstrādātāja režīmu.

en: Lock security
lv: Bloķēšanas drošība

en: Sorry, this license could not be displayed.
lv: Diemžēl nevar attēlot šo licenci.

en: Serial
lv: Sērija

en: None
lv: Nav

en: Wi-Fi address
lv: Wi-Fi adrese

en: Bluetooth address
lv: Bluetooth adrese

en: Storage
lv: Krātuve

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
lv: %1 brīvs

en: Software:
lv: Programmatūra:

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Never
lv: Nekad

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: Legal:
lv: Juridiskā informācija:

en: Software licenses
lv: Programmatūras licences

en: Regulatory info
lv: Regulāciju informācija

en: Developer mode
lv: Izstrādātāja režīms

en: Videos
lv: Video

en: Pictures
lv: Attēli

en: Other files
lv: Citas datnes

en: Used by apps
lv: Izmanto lietotnes

en: Total storage
lv: Kopēja krātuve

en: Free space
lv: Brīva vieta

en: By name
lv: Pēc nosaukuma

en: By size
lv: Pēc izmēra

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: OS Build Details
lv: OS būvējuma informācija

en: OS build number
lv: OS būvējuma numurs

en: Ubuntu build description
lv: Ubuntu būvējuma apraksts

en: Device Image part
lv: Ierīces attēla daļa

en: Device build description
lv: Ierīces būvējuma apraksts

en: Customization Image part
lv: Pielāgošanas attēla daļa

en: Unknown title
lv: Nezināms nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: No images selected
lv: Nav izvēlētu attēlu

en: Remove %1 image | Remove %1 images
lv[0]: Izņemt %1 attēlu
lv[1]: Izņemt %1 attēlus
lv[2]: Izņemt %1 attēlu

en: Add an image…
lv: Pievienot attēlu…

en: Remove images…
lv: Izņemt attēlus…

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Set
lv: Iestatīt

en: OK
lv: Labi

en: Battery
lv: Baterija

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
lv[0]: pirms %1 sekundes
lv[1]: pirms %1 sekundēm
lv[2]: pirms %1 sekundēm

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
lv[0]: pirms %1 minūtes
lv[1]: pirms %1 minūtēm
lv[2]: pirms %1 minūtēm

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
lv[0]: pirms %1 stundas
lv[1]: pirms %1 stundām
lv[2]: pirms %1 stundām

en: Charge level
lv: Uzlādes līmenis

en: Yesterday
lv: Vakar

en: Today
lv: Šodien

en: Charging now
lv: Uzlādē

en: Last full charge
lv: Pēdējā pilnā uzlāde

en: Fully charged
lv: Pilnībā uzlādēts

en: Ways to reduce battery use:
lv: Veidi, kā samazināt baterijas enerģijas patēriņu:

en: Display brightness
lv: Ekrāna gaišums

en: Lock when idle
lv: Bloķēt, kad neaktīvs

en: Sleep when idle
lv: Iesnausties, kad neaktīvs

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
lv[0]: Pēc %1 minūtes
lv[1]: Pēc %1 minūtēm
lv[2]: Pēc %1 minūtēm

en: Wi-Fi
lv: Bezvadu (Wi-Fi)

en: Bluetooth Pairing Request
lv: Bluetooth sapārošanas pieprasījums

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
lv: Lūdzu, apstipriniet, ka uz “%1” redzamais PIN atbilst šim

en: Confirm PIN
lv: Apstiprināt PIN

en: Connected
lv: Savienots

en: Connecting…
lv: Savienojas…

en: Disconnecting…
lv: Atvienojas…

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Computer
lv: Dators

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Modem
lv: Modems

en: Network
lv: Tīkls

en: Headset
lv: Austiņas ar mikrofonu

en: Headphones
lv: Austiņas

en: Other Audio
lv: Cits audio

en: Joypad
lv: Spēļu vadierīce

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Tablet
lv: Planšete

en: Mouse
lv: Pele

en: Printer
lv: Printeris

en: Camera
lv: Kamera

en: Other
lv: Cits

en: Excellent
lv: Teicami

en: Good
lv: Labi

en: Fair
lv: Mēreni

en: Poor
lv: Vāji

en: Name
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Status
lv: Statuss

en: Signal Strength
lv: Signāla stiprums

en: Connect automatically when detected:
lv: Automātiski savienoties, kad atrod:

en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Connect
lv: Savienoties

en: Forget this device
lv: Aizmirst šo ierīci

en: Discoverable
lv: Atklājams

en: Not discoverable
lv: Nav atklājams

en: Connect another device:
lv: Pievienot citu ierīci:

en: Connect a device:
lv: Pievienot ierīci:

en: None detected
lv: Nav atrasta

en: PIN for '%1'
lv: “%1” PIN

en: Pair
lv: Sapārot

en: Brightness
lv: Gaišums

en: Adjust automatically
lv: Automātiski pielāgot

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
lv: Ekrāns paliek gaišāks vai tumšāks, lai pielāgotos apkārtnei.

en: Hotspot name
lv: Tīklāja nosaukums

en: Show password
lv: Rādīt paroli

en: Change
lv: Mainīt

en: Hotspot
lv: Tīklājs

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
lv: Kad ir ieslēgts tīklājs, citas ierīces var izmantot jūsu mobilā tīkla datu savienojumu caur Wi-Fi. Tiek izmantots parastais datu tarifs.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
lv: Citas ierīces var izmantot jūsu mobilā tīkla datu savienojumu caur Wi-Fi tīklu. Tiek izmantots parastais datu tarifs.

en: Display language
lv: Saskarnes valoda

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Keyboard layouts
lv: Tastatūras izkārtojumi

en: Current layouts:
lv: Pašreizējais izkārtojums:

en: All layouts available:
lv: Visi pieejamie izkārtojumi:

en: Language & Text
lv: Valoda un teksts

en: Display language…
lv: Saskarnes valoda…

en: Spell checking
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Auto correction
lv: Automātiskā koriģēšana

en: Word suggestions
lv: Vārdu ieteikumi

en: Auto capitalization
lv: Automātiski lielie burti

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
lv: Ieslēdz Shift, lai katra teikuma lielo burtu rakstītu kā lielo.

en: Auto punctuation
lv: Automātiska interpunkcija

en: Keyboard sound
lv: Tastatūras skaņa

en: Keyboard vibration
lv: Tastatūras vibrācija

en: Restart Now
lv: Pārstartēt tagad

en: Current spelling languages:
lv: Pašreizējās pareizrakstības valodas:

en: All languages available:
lv: Visas pieejamās valodas:

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sound
lv: Skaņa

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Erase & Reset Everything
lv: Dzēst un atstatīt visu

en: Reset Launcher
lv: Atstatīt palaidēju

en: The Launcher will be returned to its original contents.
lv: Palaidējam būs tā sākotnējais saturs.

en: Reset all system settings…
lv: Atstatīt visus sistēmas iestatījumus…

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
lv: Palaidēja saturs un izkārtojums, kā arī filtri mājas ekrānā tiks atgriezti uz to sākotnējiem iestatījumiem.

en: Reset all system settings
lv: Atstatīt visus sistēmas iestatījumus

en: Silent Mode
lv: Klusais režīms

en: Phone calls:
lv: Tālruņa zvani:

en: Ringtone
lv: Zvana melodija

en: Vibrate in Silent Mode
lv: Vibrēt klusuma režīmā

en: Messages:
lv: Īsziņas:

en: Vibrate with message sound
lv: Vibrēt ar īsziņas skaņu

en: Other sounds:
lv: Citas skaņas:

en: Lock sound
lv: Bloķēšanas skaņa

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Set the time zone:
lv: Iestatiet laika joslu:

en: Automatically
lv: Automātiski

en: Manually
lv: Pašrocīgi

en: Enter your current location.
lv: Ievadiet savu pašreizējo atrašanos vietu.

en: No matching place
lv: Nav atbilstošas vietas

en: Time and Date
lv: Laiks un datums

en: Time zone:
lv: Laika josla:

en: Set the time and date:
lv: Iestatīt laiku un datumu

en: Set time & date
lv: Iestatīt laiku un datumu

en: Time
lv: Laiks

en: Date
lv: Datums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: No reason given
lv: Nav norādīts iemesls

en: Device is now managed
lv: Ierīce tagad ir pārvaldīta

en: Device is now unmanaged
lv: Ierīce tagad nav pārvaldīta

en: The device could not be readied for configuration
lv: Nevarēja ierīci pilnīgi sagatavot konfigurēšanai

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
lv: Nevarēja rezervēt IP konfigurāciju (nav pieejamas adreses, noildze, utt.)

en: The IP configuration is no longer valid
lv: IP konfigurācija vairs nav derīga

en: Your authentication details were incorrect
lv: Jūsu autentifikācijas informācija bija nederīga

en: 802.1X supplicant disconnected
lv: 802.1x pieprasītājports atvienots

en: 802.1X supplicant configuration failed
lv: 802.1x pieprasītājporta konfigurēšana neizdevās

en: 802.1X supplicant failed
lv: 802.1x pieprasītājports nestrādā

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
lv: 802.1x pieprasītājports neautentificējās atvēlētajā laikā

en: DHCP client failed to start
lv: DHCP klienta palaišana neizdevās

en: DHCP client error
lv: DHCP klienta kļūda

en: DHCP client failed
lv: DHCP klients nestrādā

en: Shared connection service failed to start
lv: Koplietojamā savienojuma serviss nepalaidās

en: Shared connection service failed
lv: Koplietojamā savienojuma serviss nestrādā

en: Necessary firmware for the device may be missing
lv: Iespējams, ierīcei pietrūkst nepieciešamās aparātprogrammatūras

en: The device was removed
lv: Ierīce tika izņemta

en: NetworkManager went to sleep
lv: NetworkManager iemiga

en: The device's active connection disappeared
lv: Pazuda ierīces aktīvais savienojums

en: Device disconnected by user or client
lv: Lietotājs vai klients atvienoja ierīci

en: The device's existing connection was assumed
lv: Tika pieņemts ierīces esošais savienojums

en: The supplicant is now available
lv: Pieprasītājports tagad ir pieejams

en: The modem could not be found
lv: Nevarēja atrast modemu

en: The Bluetooth connection failed or timed out
lv: Bluetooth savienojums neizdevās vai iestājās noildze

en: A dependency of the connection failed
lv: Atkarība no neizdevušā savienojuma

en: ModemManager is unavailable
lv: ModemManager nav pieejams

en: The Wi-Fi network could not be found
lv: Nevarēja atrast bezvadu (Wi-Fi) tīklu

en: A secondary connection of the base connection failed
lv: Neizdevās bāzes savienojuma sekundārais savienojums

en: Network details
lv: Informācija par tīklu

en: Last connected
lv: Pēdējo reizi savienojies

en: Password
lv: Parole

en: IP address
lv: IP adrese

en: Connect to Hidden Network
lv: Savienoties ar slēptu tīklu

en: Network name
lv: Tīkla nosaukums

en: Security
lv: Drošība

en: WPA & WPA2 Personal
lv: WPA un WPA2 personālais

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Connect to hidden network…
lv: Savienoties ar slēptu tīklu…

en: Previous networks
lv: Iepriekšējie tīkli

en: Clear
lv: Attīrīt

en: Search
lv: Meklēt

en: Personal
lv: Personisks

en: System
lv: Sistēma
