lomiri-system-settings - en to my translation catalogue (72 entries)

en: None
my: ဘာမျှမဟုတ်

en: Storage
my: သိမ်းဆည်းထားမှု့

en: Software:
my: ဆော့ဝဲလ် -

en: Last updated
my: နောက်ဆုံးအသစ်ဆွဲခဲ့စဉ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Check for updates
my: အသစ်ထွက် များကိုစစ်ဆေးမည်။

en: Legal:
my: တရားဝင်-

en: Software licenses
my: ဆော့ဝဲလ်လိုင်စင်များ

en: Regulatory info
my: ထိန်းသိမ်းသည့်အချက်အလက်

en: Audio
my: အသံ

en: Pictures
my: ပုံများ

en: Other files
my: တခြားဖိုင်များ

en: Used by apps
my: app များမှသုံးသည်

en: Total storage
my: စုစုပေါင်းသိမ်းထားမှု့

en: Free space
my: နေရာလွတ်

en: By name
my: အမည်အရ

en: By size
my: အရွယ်အစားအရ

en: Set
my: သတ်မှတ်

en: Battery
my: ဘက်ထရီ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
my[0]: %1 စက္ကန့်အရင်က

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
my[0]: %1 မိနစ်အရင်က

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
my[0]: %1 နာရီအရင်က

en: Charge level
my: အားသွင်းမှု့အဆင့်

en: Charging now
my: ယခုအားသွင်းနေသည်

en: Last full charge
my: နောက်ဆုံးအားအပြည့်သွင်းချိန်

en: Fully charged
my: အားအပြည့်သွင်းပြီးပါပြီ

en: Ways to reduce battery use:
my: ဘတ်ထရီသုံးမှု့လျော့ရန်နည်းလမ်း -

en: Lock when idle
my: အားလပ်နေချိန်တွင်သော့ခတ်ထားမည်

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
my[0]: %1မိနစ်ကြာပြီးနောက်

en: Confirm PIN
my: PIN အတည်ပြုပါ

en: Computer
my: ကွန်ပျူတာ

en: Phone
my: ဖုန်း

en: Network
my: ကွန်ယက်

en: Headphones
my: နားကြပ်

en: Video
my: ဗီဒီယို

en: Other Audio
my: တခြားအသံများ

en: Keyboard
my: ကီးဘုတ်

en: Tablet
my: Tablet ကွန်ပျူတာ

en: Printer
my: ပရင့်တာ

en: Camera
my: ကင်မရာ

en: Other
my: အခြား

en: Excellent
my: အကောင်းဆုံး

en: Good
my: ကောင်းပါသည်။

en: Fair
my: အလယ်အလတ်ကောင်းသော

en: Poor
my: ညံ့သော

en: Brightness
my: အလင်းပမာဏ

en: Display language
my: ပြသမည့်ဘာသာ

en: Confirm
my: အတည်ပြု

en: Keyboard layouts
my: ကီးဘုတ်ပုံစံ

en: Current layouts:
my: ယခုပုံစံများ-

en: All layouts available:
my: ပုံစံအားလုံးရရှိနိုင်-

en: Language & Text
my: ဘာသာစကားနှင့်စာ

en: Spell checking
my: စာလုံးပေါင်းစစ်ဆေးခြင်း

en: Auto capitalization
my: အလိုအလျောက်စာလုံးကြီးခြင်း

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
my: စာကြောင်းတစ်ကြောင်း၏ပထမစာလုံးကိုကြီးရန် Shift ကိုဖွင့်ထားပါ

en: Current spelling languages:
my: ယခုစာလုံးပေါင်းနေသည့်ဘာသာစကား-

en: All languages available:
my: ဘာသာစကားအားလုံးရရှိနိုင်သည်-

en: Sound
my: အသံ

en: Location
my: တည်နေရာ

en: Phone calls:
my: ဖုန်းခေါ်ဆိုခြင်း-

en: Other sounds:
my: တခြားအသံများ-

en: Lock sound
my: အသံသော့ခတ်

en: Time zone
my: အချိန်နယ်ပယ်

en: Set the time zone:
my: အချိန်နယ်ပယ်သတ်မှတ်မည်-

en: Automatically
my: အလိုအလျောက်

en: Manually
my: စိတ်ကြိုက်

en: No matching place
my: တူညီသည့်နေရာမရှိ

en: Time and Date
my: အချိန်နှင့်ရက်စွဲ

en: Time zone:
my: အချိန်နယ်ပယ်-

en: Set the time and date:
my: အချိန်နှင့်ရက်သတ်မှတ်မည်

en: Personal
my: ကိုယ်ရေးကိုယ်တာ

en: System
my: စနစ်
