lomiri-system-settings - en to nb translation catalogue (423 entries)

en: System Settings
nb: Systeminnstillinger

en: Preferences;Settings;
nb: Brukervalg;Innstillinger;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
nb: Klarte ikke å avbryte forespørselen (fikk ikke kontakt med tjenesten)

en: Can't pause current request (can't contact service)
nb: Klarte ikke å stanse forespørselen midlertidig (fikk ikke kontakt med tjenesten)

en: Developer Mode
nb: Utviklermodus

en: In Developer Mode, anyone can access, change or delete anything on this device by connecting it to another device.
nb: I utviklermodus kan hvem som helst se, endre eller slette alt på denne enheten ved å koble den til en annen enhet.

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
nb: Du må lage en kode eller passordfrase for å bruke utviklermodus.

en: Lock security
nb: Låsesikkerhet

en: Sorry, this license could not be displayed.
nb: Klarte ikke å vise lisensen.

en: About
nb: Om

en: Serial
nb: Serienummer

en: None
nb: Ingen

en: Wi-Fi address
nb: Trådløs nettverksadresse

en: Bluetooth address
nb: Blåtannsadresse

en: Storage
nb: Lagring

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
nb: %1 ledig

en: Software:
nb: Programvare:

en: Last updated
nb: Sist oppdatert

en: Never
nb: Aldri

en: Check for updates
nb: Se etter oppdateringer

en: Legal:
nb: Juridisk:

en: Software licenses
nb: Programvarelisenser

en: Regulatory info
nb: Regulasjonsinfo

en: Developer mode
nb: Utviklermodus

en: Scanning
nb: Skanner

en: System Reserved
nb: Systemreservert

en: Videos
nb: Videoer

en: Audio
nb: Lyd

en: Pictures
nb: Bilder

en: Documents
nb: Dokumenter

en: Downloads
nb: Nedlastinger

en: Other files
nb: Andre filer

en: Used by apps
nb: Brukt av programmer

en: Total storage
nb: Total lagringsplass

en: Free space
nb: Ledig lagringsplass

en: By name
nb: Etter navn

en: By size
nb: Etter størrelse

en: N/A
nb: Ikke tilgj.

en: OS Build Details
nb: OS-oppbygningsdetaljer

en: OS build number
nb: OS-byggnummer

en: Kernel
nb: Kjerne

en: Build ABI
nb: Bygg-ABI

en: UBports Image part
nb: UBports-avtrykksdel

en: Ubuntu build description
nb: Beskrivelse av Ubuntu-oppbygning

en: Device Image part
nb: Enhetsavtrykksdel

en: Device build description
nb: Beskrivelse av enhetsoppbygning

en: Customization Image part
nb: Tilpasningsavtrykksdel

en: Unknown title
nb: Ukjent tittel

en: Cancel
nb: Avbryt

en: No images selected
nb: Ingen bilder er valgt

en: Remove %1 image | Remove %1 images
nb[0]: Fjern %1 bilde
nb[1]: Fjern %1 bilder

en: Add an image…
nb: Legg til et bilde …

en: Remove images…
nb: Fjern bilder …

en: Enable dark mode
nb: Mørk drakt

en: Visual effects:
nb: Visuelle effekter:

en: Enable blur effects
nb: Skru på tilsløringseffekt

en: Custom
nb: Tilpasset

en: Choose application
nb: Velg program

en: Preview
nb: Forhåndsvis

en: Set
nb: Velg

en: Battery
nb: Batteri

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
nb[0]: %1 sekund siden
nb[1]: %1 sekunder siden

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
nb[0]: %1 minutt siden
nb[1]: %1 minutter siden

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
nb[0]: %1 time siden
nb[1]: %1 timer siden

en: Charge level
nb: Batterinivå

en: Yesterday
nb: I går

en: Today
nb: I dag

en: Charging now
nb: Lader nå

en: Last full charge
nb: Forrige fullladning

en: Fully charged
nb: Fulladet

en: Show battery percentage in indicator
nb: Vis batteriprosent i indikator

en: Ways to reduce battery use:
nb: Måter å forlenge batteritiden på:

en: Display brightness
nb: Vis lysstyrke

en: Lock when idle
nb: Lås ved inaktivitet

en: Sleep when idle
nb: Sov ved inaktivitet

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
nb[0]: Etter %1 sekund
nb[1]: Etter %1 sekunder

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
nb[0]: Etter ett minutt
nb[1]: Etter %1 minutter

note: TRANSLATORS: “Wi-Fi used for hotspot” is hidden.
en: Wi-Fi used for hotspot
nb: Deling av trådløst nettverk

en: Wi-Fi
nb: Trådløst nettverk

en: Bluetooth
nb: Blåtann

en: Lock the device when it's not in use:
nb: Lås enheten når den ikke er i bruk:

en: Put the device to sleep when it is not in use:
nb: Sett enheten i hvilemodus når den ikke er i bruk:

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 seconds | After %1 seconds
nb[0]: Etter %1 sekund
nb[1]: Etter %1 sekunder

en: Shorter times are more secure. Device won't lock during calls or video playback.
nb: Kortere tidsavbrudd er sikrere. Enheten låser seg ikke under anrop eller videoavspilling.

en: Device won’t sleep during calls or video playback.
nb: Enheten går ikke i hvilemodus under anrop eller videoavspilling.

en: Bluetooth Pairing Authorization Request
nb: Forespørsel om sammenkobling av blåtann-enhet

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device which requires authorization
en: The device %1 wants to pair with this device. Do you want to allow this?
nb: Enheten %1 ønsker å tilknytte seg denne enheten. Ønsker du å tillate dette?

en: Allow
nb: Tillat

en: Refuse
nb: Nekt

en: Bluetooth Pairing Request
nb: Sammenkobling av blåtann-enhet

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
nb: Bekreft at PIN-koden som vises på «%1» samsvarer med koden du ser her

en: Confirm PIN
nb: Bekreft PIN-kode

en: Connected
nb: Tilkoblet

en: Connecting…
nb: Kobler til …

en: Disconnecting…
nb: Kobler fra …

en: Disconnected
nb: Frakoblet

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Computer
nb: Datamaskin

en: Phone
nb: Telefon

en: Network
nb: Nettverk

en: Headset
nb: Hodesett

en: Headphones
nb: Hodetelefoner

en: Other Audio
nb: Annen lyd

en: Joypad
nb: Styrespak

en: Keyboard
nb: Tastatur

en: Tablet
nb: Nettbrett

en: Mouse
nb: Mus

en: Printer
nb: Skriver

en: Camera
nb: Kamera

en: Watch
nb: Se

en: Other
nb: Annet

en: Excellent
nb: Utmerket

en: Good
nb: God

en: Fair
nb: Grei

en: Poor
nb: Svak

en: Name
nb: Navn

en: Signal Strength
nb: Signalstyrke

en: Connect automatically when detected:
nb: Koble til automatisk ved oppdagelse:

en: Disconnect
nb: Koble fra

en: Connect
nb: Koble til

en: Forget this device
nb: Glem denne enheten

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please enter the following PIN on %1 and press “Enter” on the keyboard:
nb: Skriv inn følgende PIN-kode på %1 og trykk "Enter" på tastaturet:

en: Discoverable
nb: Kan oppdages

en: Not discoverable
nb: Kan ikke oppdages

en: Searching…
nb: Søker…

en: Connect another device:
nb: Koble til en annen enhet:

en: Connect a device:
nb: Koble til en enhet:

en: None detected
nb: Fant ingen

en: PIN for '%1'
nb: PIN-kode for «%1»

en: Pair
nb: Sammenkoble

en: Brightness & Display
nb: Skjerm og lysstyrke

en: Brightness
nb: Lysstyrke

en: Adjust automatically
nb: Juster automatisk

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
nb: Tilpasser lysstyrke etter omgivelsene.

en: External display
nb: Ekstern skjermenhet

en: Wireless display
nb: Trådløs skjermenhet

en: Not connected
nb: Ikke tilkoblet

en: Wireless Display
nb: Trådløs skjerm

en: No displays detected
nb: Ingen skjermer funnet

en: Connected display:
nb: Tilkoblet skjermenhet:

en: Connecting
nb: Kobler til

en: Use another display:
nb: Koble til en annen skjermenhet:

en: Choose a display:
nb: Angi skjermenhet:

en: This device failed to connect to %1.
nb: Enheten klarte ikke å koble seg til %1.

en: There was an unknown error connecting to %1.
nb: Ukjent feil ved tilkobling til %1.

en: Gestures
nb: Håndvendinger

en: Tap to wake
nb: Trykk for å vekke

en: Double-tap anywhere on the screen to wake device.
nb: Dobbelttrykk hvor som helst for å vekke enheten.

en: Current value: %1
nb: Nåværende verdi: %1

en: Change Hotspot Setup
nb: Endre oppsett for deling av internettforbindelse

en: Set Up Hotspot
nb: Sett opp deling av internettforbindelse

en: Hotspot name
nb: Navn på delingspunkt

en: Choose a name
nb: Angi navn for delt internettforbindelse

en: Show password
nb: Vis passord

en: Starting the hotspot will turn on Wi-Fi.
nb: Aktivering av lokalt delt nettverk slår på trådløst nettverk.

en: Change
nb: Endre

en: Hotspot
nb: Delt trådløst

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
nb: Når deling er slått på, kan andre enheter bruke mobildata-tilkoblingen din over trådløst nettverk. Du belastes for databruk som normalt.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
nb: Andre enheter kan bruke mobildata-tilkoblingen din over trådløst nettverk. Du belastes for databruk som normalt.

en: Change Password/Setup…
nb: Endre passord/oppsett…

en: Set Up Hotspot…
nb: Sett opp deling av internettforbindelse…

en: Wi-Fi is off
nb: Trådløst nettverk er deaktivert

en: In order to create a hotspot, you need to turn Wi-Fi on.
nb: For å kunne opprette et lokalt delt nettverk, må du slå på trådløst nettverk.

en: Turn on Wi-Fi
nb: Slå på trådløst nettverk

en: Display language
nb: Visningsspråk

en: Back
nb: Tilbake

en: Confirm
nb: Bekreft

en: Keyboard layouts
nb: Tastaturutforminger

en: Current layouts:
nb: Gjeldende utforminger:

en: All layouts available:
nb: Alle tilgjengelige utforminger:

en: Language & Text
nb: Språk og tekst

en: Display language…
nb: Visningsspråk…

en: Enable on-screen keyboard
nb: Aktivér skjermtastatur

en: On-screen keyboard
nb: Skjermtastatur

en: External keyboard
nb: Eksternt tastatur

en: Ambiance
nb: Atmosfære

en: Suru Dark
nb: Suru-mørk

en: Suru Black
nb: Suru-svart

en: Just White
nb: Kun hvitt

en: Just Black
nb: Kun svart

en: Just Grey
nb: Kun grå

en: Bordered White
nb: Kantomrisset hvit

en: Bordered Black
nb: Kantomrisset svart

en: Bordered Grey
nb: Kantomrisset grå

en: On-screen keyboard theme
nb: Grafisk utforming av skjermtastatur

en: Keyboard theme
nb: Grafisk utforming av tastatur

en: Spell checking
nb: Stavekontroll

en: Auto correction
nb: Autokorrigering

en: Word suggestions
nb: Ordforslag

en: Auto capitalization
nb: Auto-majuskel

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
nb: Stor forbokstav i hver setning automatisk.

en: Auto punctuation
nb: Auto-punktmerking

en: Inserts a period when you tap Space twice.
nb: Erstatter dobbelt mellomrom med punktum.

en: Key magnifier
nb: Tasteforstørring

en: Keyboard sound
nb: Tastaturlyd

en: Keyboard vibration
nb: Tastaturvibrering

en: Keyboard opacity
nb: Tastaturdekkevne

en: Hardware keyboard
nb: Eksternt tastatur

en: Layouts and other sources
nb: Utforming og andre kilder

en: The device needs to restart for changes to take effect.
nb: Enheten må startes på nytt for at endringene skal tre i kraft.

en: Restart Now
nb: Start på nytt nå

en: Current spelling languages:
nb: Gjeldende stavekontroll-språk:

en: All languages available:
nb: Alle tilgjengelige språk:

en: On large screens:
nb: På store skjermer:

en: Always show the launcher
nb: Alltid vis oppstarteren

en: Videos and full-screen games may hide it temporarily.
nb: Videoer og fullskjermspill kan skjule den midlertidig.

en: Icon size:
nb: Ikonstørrelse:

en: Cursor speed:
nb: Pekerhastighet:

en: Wheel scrolling speed:
nb: Hjulrullingshastighet:

en: Double-click speed:
nb: Dobbeltklikkingshastighet:

en: Test double-click:
nb: Test dobbeltklikk:

en: Touchpad
nb: Pekeflate

en: Finger scrolling speed:
nb: Fingerrullingshastighet:

en: Tap to click
nb: Trykk for å klikke

en: Scroll with two fingers
nb: Rull med to fingre

en: Ignore touchpad when:
nb: Ignorer pekeflate når:

en: Typing
nb: Det skrives

en: A mouse is connected
nb: Mus er tilkoblet

en: Connect a mouse or touchpad via USB, or use a Bluetooth device. If a Bluetooth device isn’t detected, make sure it is turned on and its batteries are charged.
nb: Koble til en mus eller pekeflate via USB, eller bruk en Blåtann-enhet. Hvis en Blåtann-enhet ikke oppdages, forsikre deg om at den er påslått og at dens batterier er oppladet.

en: You need to use a Bluetooth mouse or touchpad with this display. Make sure it is close to the device and its batteries are charged.
nb: Du må bruke en Blåtannsmus eller -pekeflate med denne skjermen. Forsikre deg om at den oppladet og nær enheten.

en: Mouse & Touchpad
nb: Mus og pekeflate

en: Primary button:
nb: Hovedknapp:

en: Left
nb: Venstre

en: Right
nb: Høyre

en: Not fast enough
nb: Ikke rask nok

en: Double-clicked
nb: Dobbelklikket

en: Emergency Broadcast
nb: Nødvarsel

en: Cell Broadcast is not available
nb: Telefoni-kringkasting er ikke tilgjengelig

en: Alerts:
nb: Varsler:

en: Receive emergency notifications
nb: Motta nødvarsler

en: Extreme threats
nb: Ekstreme farer

en: Extreme threats to life and property
nb: Ekstreme farer for liv og eiendom

en: Severe threats
nb: Alvorlige farer

en: Severe threats to life and property
nb: Alvorlige farer for liv og eiendom

en: AMBER Alerts
nb: Savnet-varsler

en: Child abduction emergency bulletins
nb: Bortføringsvarsels-oppdateringer

en: Tests
nb: Tester

en: Notifications
nb: Varslinger

en: Let this app alert me using:
nb: La dette programmet varsle meg ved bruk av:

en: Sounds
nb: Lyder

en: Vibrations
nb: Vibrasjon

en: Notification Bubbles
nb: Varslinger

en: Notification List
nb: Varslinger

en: Sound
nb: Lyd

en: Apps that notify with sound:
nb: Programmer som varsler med lyd:

en: Vibration
nb: Vibrasjon

en: When in Silent mode:
nb: I stillemodus:

en: Vibrate as normal
nb: Vibrer

en: Don't vibrate
nb: Ikke vibrer

en: Apps that notify with vibrations:
nb: Programmer som gir vibrasjonsvarsel:

en: Applications:
nb: Programmer:

en: Apps can alert you using sounds, vibrations, notification bubbles and the Notification list.
nb: Valgte programmer kan varsle deg med lyd, vibrasjon, varslingsbobler og gjennom varslingssenteret.

en: Apps that notify with sound
nb: Programmer som varsler med lyd

en: Apps that notify with vibration
nb: Programmer som varsler med vibrasjon

en: No notifications
nb: Ingen varsler

en: Bubbles
nb: Bobler

en: Add printer
nb: Legg til skriver

en: Enter URI
nb: Tast URI

en: Devices
nb: Enheter

en: No devices found.
nb: Fant ingen enheter.

en: Describe printer
nb: Beskriv skriver

en: Connection
nb: Tilkobling

en: Choose a connection
nb: Velg tilkobling

en: Printer name
nb: Skrivernavn

en: Description
nb: Beskrivelse

en: Optional
nb: Valgfritt

en: Location
nb: Posisjon

en: Choose driver
nb: Velg driver

en: Select printer from database
nb: Velg skriver fra database

en: Provide PPD file
nb: Angi PPD-fil

en: Filter drivers
nb: Filtrer drivere

en: PPD file
nb: PPD-fil

en: Printing
nb: Skriver ut

en: Manager Printer Jobs
nb: Behandle utskriftsjobber

en: Default printer
nb: Forvalgt skriver

en: Configured printers
nb: Oppsatte skrivere

en: Discovered printers
nb: Oppdagede skrivere

en: Delete
nb: Slett

en: Set as Default
nb: Sett som forvalg

en: There are no printers configured yet.
nb: Ingen skrivere er satt opp enda.

en: Printer status
nb: Skriverstatus

en: General settings
nb: Generelle innstillinger

en: Policies
nb: Praksiser

en: Copies and pages
nb: Kopier og sider

en: Host
nb: Vert

en: Copies
nb: Kopier

en: Paper size
nb: Papirstørrelse

en: Duplex
nb: Dupleks

en: Color model
nb: Fargemodell

en: Quality
nb: Kvalitet

en: Default
nb: Forvalg

en: This is the default printer.
nb: Dette er forvalgt skriver.

en: Accepting jobs
nb: Godtar jobber

en: Shared
nb: Delt

en: Idle
nb: Inaktiv

en: Aborted
nb: Avbrutt

en: Active
nb: Aktiv

en: Stopped
nb: Stoppet

en: No messages
nb: Ingen meldinger

en: Jobs
nb: Jobber

en: Manage Print Jobs
nb: Behandle utskriftsjobber

en: Address
nb: Adresse

en: Model
nb: Modell

en: Local Raw Printer
nb: Lokal RAW skriver

en: Print test page
nb: Skriv ut testside

en: All documents, saved games, settings, and other items will be permanently deleted from this device.
nb: Alle dokumenter, lagrede spill, innstillinger og andre elementer blir slettet permanent fra denne enheten.

en: Erase & Reset Everything
nb: Slett og tilbakestill alt

en: Reset device
nb: Tilbakestill enhet

en: Reset Launcher
nb: Tilbakestill programoppstarter

en: The Launcher will be returned to its original contents.
nb: Oppstarteren blir tilbakestilt til opprinnelig innhold.

en: Reset all system settings…
nb: Nullstill alle systeminnstillinger …

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
nb: Innholdet i og utforminga av programoppstarteren - og filtrene på hjemmeskjermen - blir tilbakestilt til opprinnelige innstillinger.

en: Erase & Reset All
nb: Slett og tilbakestill alt

en: Reset all system settings
nb: Tilbakestill alle systeminnstillinger

en: Silent Mode
nb: Stillemodus

en: High volume can damage your hearing.
nb: Høy lydstyrke kan skade hørselen din.

en: Phone calls:
nb: Telefonsamtaler:

en: Ringtone
nb: Ringetone

en: Vibrate on ring
nb: Vibrere ved ringing

en: Vibrate in Silent Mode
nb: Vibrer i stillemodus

en: Dialpad tones
nb: Toneknappvalg

en: Messages:
nb: Meldinger:

en: Vibrate with message sound
nb: Vibrer ved meldingslyd

en: Other sounds:
nb: Andre lyder:

en: Lock sound
nb: Låselyd

en: Other vibrations
nb: Annen vibrering

en: Custom message sound
nb: Egendefinert meldingslyd

en: Custom Ringtone
nb: Selvvalgt ringetone

en: Choose from
nb: Velg blant

en: Time zone
nb: Tidssone

en: Set the time zone:
nb: Velg tidssone:

en: Automatically
nb: Automatisk

en: Manually
nb: Manuelt

en: Enter your current location.
nb: Skriv inn hvor du befinner deg.

en: No matching place
nb: Fant ingen steder som samsvarer

en: Time and Date
nb: Tid og dato

en: Time zone:
nb: Tidssone:

en: Set the time and date:
nb: Still inn dato og klokkeslett:

en: Set time & date
nb: Still dato og klokkeslett

en: Time
nb: Klokkeslett

en: Date
nb: Dato

en: To add a VPN configuration, download its config file or configure it manually.
nb: For å legge til VPN-oppsett, last ned dens konfigurasjonsfil eller konfigurer det manuelt.

en: Add Manual Configuration…
nb: Legg til manuelt oppsett…

en: VPN reconnection required.
nb: Gjenoppretting av VPN-forbindelse påkrevd.

en: You need to reconnect for changes to have an effect.
nb: Du må gjenopprette forbindelse for at endringene skal tre i kraft.

en: Add certificate?
nb: Legg til sertifikat?

en: Add key?
nb: Legg til nøkkel?

en: Add pac file?
nb: Legg til pac-fil?

en: Content:
nb: Innhold:

en: No data available.
nb: Ingen tilgjengelige data.

en: Save
nb: Lagre

en: Unknown error
nb: Ukjent feil

en: No reason given
nb: Ingen begrunnelse

en: Device is now managed
nb: Enheten blir nå håndtert

en: Device is now unmanaged
nb: Enheten blir nå ikke håndtert

en: The device could not be readied for configuration
nb: Klarte ikke å klargjøre enheten for oppsett

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
nb: Klarte ikke å reservere IP-oppsett (ingen adresser tilgjengelig, tidsavbrudd, e.l.)

en: The IP configuration is no longer valid
nb: IP-oppsettet er ikke lenger gyldig

en: Your authentication details were incorrect
nb: Akkreditivene du oppga er feil

en: 802.1X supplicant disconnected
nb: 802.1X-enhet frakoblet

en: 802.1X supplicant configuration failed
nb: 802.1X-oppsett mislyktes

en: 802.1X supplicant failed
nb: 802.1X-enhet mislyktes

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
nb: 802.1X-enhet brukte for lang tid på å autentisere seg

en: DHCP client failed to start
nb: DHCP-klient startet ikke

en: DHCP client error
nb: Feil i DHCP-klient

en: DHCP client failed
nb: DHCP-klient mislyktes

en: Shared connection service failed to start
nb: Tjeneste for delt tilkobling startet ikke

en: Shared connection service failed
nb: Tjeneste for delt tilkobling feilet

en: Necessary firmware for the device may be missing
nb: Enheten kan mangle nødvendig fastvare

en: The device was removed
nb: Enheten ble fjernet

en: NetworkManager went to sleep
nb: NetworkManager gikk i hvilemodus

en: The device's active connection disappeared
nb: Enhetens aktive tilkobling forsvant

en: Device disconnected by user or client
nb: Enheten ble frakoblet av bruker eller klient

en: The device's existing connection was assumed
nb: Enhetens eksisterende tilkobling ble antatt

en: The supplicant is now available
nb: Enheten er nå tilgjengelig

en: The modem could not be found
nb: Fant ikke modemet

en: The Bluetooth connection failed or timed out
nb: Blåtann-tilkobling mislyktes eller gikk ut på tid

en: A dependency of the connection failed
nb: En avhengighet til forbindelsen mislyktes

en: ModemManager is unavailable
nb: ModemManager er ikke tilgjengelig

en: The Wi-Fi network could not be found
nb: Fant ikke det trådløse nettverket

en: A secondary connection of the base connection failed
nb: Tilkoblingens sekundærtilkobling mislyktes

en: Network details
nb: Nettverksdetaljer

en: Last connected
nb: Sist tilkoblet

en: Password
nb: Passord

en: Forget this network
nb: Glem dette nettverket

en: IP address
nb: IP-adresse

en: Connect to Hidden Network
nb: Koble til skjult nettverk

en: Network name
nb: Nettverksnavn

en: Security
nb: Sikkerhet

en: WPA & WPA2 Personal
nb: WPA & WPA2 personlig

en: WPA & WPA2 Enterprise
nb: WPA & WPA2 Bedrift

en: Dynamic WEP (802.1x)
nb: Dynamisk WEP (801.1x)

en: Authentication
nb: Identitetsbekreftelse

en: Inner authentication
nb: Intern autentisering

en: CA certificate
nb: CA-sertifikat

en: Choose…
nb: Velg…

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The organization name has been truncated, as indicated by the ellipsis. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1…, Exp.: %2
nb: %1…, Utløp: %2

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1, Exp.: %2
nb: %1, Utløp: %2

en: Using certificates is recommended as it increases security.
nb: Bruk av sertifikater anbefales siden det øker sikkerhetsgraden.

en: Client certificate
nb: Klientsertifikat

en: User private key
nb: Brukerens private nøkkel

en: Pac file
nb: PAC-fil

en: Pac provisioning
nb: PAC-tilbudsanordning

en: Anonymous
nb: Anonym

en: Authenticated
nb: Autentisert

en: Both
nb: Begge

en: PEAP version
nb: PEAP-versjon

en: Version 0
nb: Versjon 0

en: Version 1
nb: Versjon 1

en: Automatic
nb: Automatisk

en: Anonymous identity
nb: Anonym identitet

en: Identity
nb: Identitet

en: Username
nb: Brukernavn

en: Private key password
nb: Privat nøkkelpassord

en: Remember password
nb: Husk passord

en: Connect to hidden network…
nb: Koble til skjult nettverk …

en: Previous networks
nb: Tidligere nettverk

en: Clear
nb: Tøm

en: Private key
nb: Privat nøkkel

en: Public key
nb: Offentlig nøkkel

en: Opaque
nb: Ugjennomsiktighet

en: Search
nb: Søk

en: Personal
nb: Personlig
