lomiri-system-settings - en to nl translation catalogue (443 entries)

en: System Settings
nl: Systeeminstellingen

en: Preferences;Settings;
nl: Voorkeuren;Instellingen;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
nl: Kan huidig verzoek niet afbreken (geen contact met dienst)

en: Can't pause current request (can't contact service)
nl: Kan huidig verzoek niet onderbreken (geen contact met dienst)

en: Developer Mode
nl: Ontwikkelaarsmodus

en: In Developer Mode, anyone can access, change or delete anything on this device by connecting it to another device.
nl: In de ontwikkelaarsmodus heeft iedereen toegang tot en kan iedereen dingen wijzigen of verwijderen op deze telefoon door deze te verbinden met een ander apparaat.

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
nl: Stel een toegangscode of wachtwoordzin in om de ontwikkelaarsmodus in te schakelen.

en: Lock security
nl: Ontgrendelbeveiliging

en: Sorry, this license could not be displayed.
nl: Deze licentie kan niet worden getoond.

en: About
nl: Over

en: Serial
nl: Serienummer

en: None
nl: Geen

en: Wi-Fi address
nl: Wifi-adres

en: Bluetooth address
nl: Bluetoothadres

en: Storage
nl: Opslag

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
nl: %1 beschikbaar

en: OS
nl: Besturingssysteem

en: Last updated
nl: Bijgewerkt op

en: Never
nl: Nooit

en: Check for updates
nl: Controleren op updates

en: Legal:
nl: Wettelijk:

en: Software licenses
nl: Softwarelicenties

en: Regulatory info
nl: Bijkomende informatie

en: Developer mode
nl: Ontwikkelaarsmodus

en: Scanning
nl: Scannen

en: System Reserved
nl: Systeemruimte

en: Used by system
nl: In gebruik door systeem

en: Videos
nl: Video's

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Documents
nl: Documenten

en: Other files
nl: Overige bestanden

en: Used by apps
nl: In gebruik door apps

en: Total storage
nl: Totale opslagruimte

en: Free space
nl: Vrije ruimte

en: By name
nl: Sorteren op naam

en: By size
nl: Sorteren op grootte

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OS Build Details
nl: Bijzonderheden van besturingssysteemversie

en: OS update channel
nl: Systeemupdatekanaal

en: OS build number
nl: Versienummer van besturingssysteem

en: Build ABI
nl: Bouw-abi

en: UBports Image part
nl: UBports-schijfkopiedeel

en: Ubuntu build description
nl: Beschrijving van Ubuntuversie

en: Device Image part
nl: Apparaat-schijfkopiedeel

en: Device build description
nl: Beschrijving van apparaatversie

en: Customization Image part
nl: Aanpassingsschijfkopiedeel

en: Unknown title
nl: Onbekende naam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: No images selected
nl: Geen afbeeldingen geselecteerd

en: Remove %1 image | Remove %1 images
nl[0]: %1 afbeelding verwijderen
nl[1]: %1 afbeeldingen verwijderen

en: Add an image…
nl: Afbeelding toevoegen…

en: Remove images…
nl: Afbeeldingen verwijderen…

en: Background & Appearance
nl: Achtergrond en vormgeving

en: Global theme settings:
nl: Globale thema-instellingen:

en: Enable dark mode
nl: Donker thema gebruiken

en: Note: You may have to restart the applications for the change to take effect.
nl: Herstart je apparaat om de wijzigingen toe te passen.

en: Visual effects:
nl: Visuele effecten:

en: Enable blur effects
nl: Vervagingseffecten gebruiken

en: Background image:
nl: Achtergrondafbeelding:

en: System art
nl: Systeemkunst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Choose application
nl: Kies een app

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Set
nl: Instellen

en: Not possible
nl: Mislukt

en: The currently active background image cannot be deleted!
nl: De ingestelde achtergrondafbeelding kan niet worden verwijderd.

en: OK
nl: Oké

en: Battery
nl: Accu

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
nl[0]: %1 seconde geleden
nl[1]: %1 seconden geleden

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
nl[0]: %1 minuut geleden
nl[1]: %1 minuten geleden

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
nl[0]: %1 uur geleden
nl[1]: %1 uur geleden

en: Charge level
nl: Oplaadniveau

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Today
nl: Vandaag

en: Charging now
nl: Aan het opladen

en: Last full charge
nl: Recentste volledige oplaadbeurt

en: Fully charged
nl: Volledig opgeladen

en: Show battery percentage in indicator
nl: Accupercentage op indicator tonen

en: Show charging information on lock screen
nl: Oplaadinformatie op vergrendelscherm tonen

en: Ways to reduce battery use:
nl: Methodes om accuverbruik te verminderen:

en: Display brightness
nl: Schermhelderheid

en: Lock when idle
nl: Vergrendelen bij inactiviteit

en: Sleep when idle
nl: Slaapstand bij inactiviteit

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
nl[0]: Na %1 seconde
nl[1]: Na %1 seconden

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
nl[0]: Na %1 minuut
nl[1]: Na %1 minuten

note: TRANSLATORS: “Wi-Fi used for hotspot” is hidden.
en: Wi-Fi used for hotspot
nl: Wifi-hotspot

en: Wi-Fi
nl: Wifi

en: Lock the device when it's not in use:
nl: Telefoon vergrendelen indien niet in gebruik:

en: Put the device to sleep when it is not in use:
nl: Slaapstand inschakelen indien niet in gebruik:

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 seconds | After %1 seconds
nl[0]: Na %1 seconde
nl[1]: Na %1 seconden

en: Shorter times are more secure. Device won't lock during calls or video playback.
nl: Hoe korter de tijdsduur, hoe veiliger. Het apparaat wordt niet vergrendeld tijdens gesprekken of video's.

en: Device won’t sleep during calls or video playback.
nl: Het apparaat gaat niet in de slaapstand tijdens gesprekken of video's.

en: Bluetooth Pairing Authorization Request
nl: Bluetoothkoppelingsverzoek

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device which requires authorization
en: The device %1 wants to pair with this device. Do you want to allow this?
nl: ‘%1’ wil aan dit apparaat worden gekoppeld. Wil je dit toestaan?

en: Allow
nl: Toestaan

en: Refuse
nl: Weigeren

en: Bluetooth Pairing Request
nl: Bluetoothkoppelingsverzoek

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
nl: Bevestig dat de op ‘%1’ getoonde pincode gelijk is aan deze

en: Confirm PIN
nl: Pincode bevestigen

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connecting…
nl: Bezig met verbinden…

en: Disconnecting…
nl: Bezig met verbinding verbreken…

en: Disconnected
nl: Niet verbonden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Phone
nl: Telefoon

en: Network
nl: Netwerk

en: Headphones
nl: Koptelefoon

en: Other Audio
nl: Andere geluiden

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Mouse
nl: Muis

en: Watch
nl: Horloge

en: Other
nl: Overig

en: Excellent
nl: Uitstekend

en: Good
nl: Goed

en: Fair
nl: Redelijk

en: Poor
nl: Slecht

en: Name
nl: Naam

en: Type
nl: Soort

en: Signal Strength
nl: Signaalsterkte

en: Connect automatically when detected:
nl: Automatisch verbinden indien binnen bereik:

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Connect
nl: Verbinden

en: Forget this device
nl: Apparaat vergeten

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please enter the following PIN on %1 and press “Enter” on the keyboard:
nl: Voer de volgende pincode in op ‘%1’ en druk vervolgens op de entertoets:

en: Discoverable
nl: Vindbaar

en: Not discoverable
nl: Niet vindbaar

en: Searching…
nl: Bezig met zoeken…

en: Paired devices:
nl: Gekoppelde apparaten:

en: Connect another device:
nl: Verbind nog een apparaat:

en: Connect a device:
nl: Verbind een apparaat:

en: None detected
nl: Er zijn geen apparaten aangetroffen

en: PIN for '%1'
nl: Pincode voor ‘%1’

en: Pair
nl: Koppelen

en: Brightness & Display
nl: Helderheid en scherm

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Display brightness:
nl: Schermhelderheid:

en: Adjust automatically
nl: Automatisch bijstellen

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
nl: Maakt het scherm automatisch helderder of donkerder, afhankelijk van de omgeving.

en: Display:
nl: Scherm:

en: External display
nl: Extern beeldscherm

en: Wireless display
nl: Draadloos beeldscherm

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: No displays detected
nl: Er is geen beeldscherm aangetroffen

en: Connected display:
nl: Verbonden beeldscherm:

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Use another display:
nl: Verbind nog een beeldscherm:

en: Choose a display:
nl: Kies een beeldscherm:

en: This device failed to connect to %1.
nl: Er kan geen verbinding worden gemaakt met ‘%1’.

en: There was an unknown error connecting to %1.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het verbinden met ‘%1’.

en: Gestures
nl: Gebaren

en: Tap to wake
nl: Tikken om te ontwaken

en: Double-tap anywhere on the screen to wake device.
nl: Dubbeltik op het scherm om het scherm in te schakelen.

en: Edge drag areas width:
nl: Breedte van sleeprand:

en: Current value: %1
nl: Huidige waarde: %1

en: With a higher value, the swipe area at the edges to trigger an action is wider. The default value is 2.
nl: Hoe hoger de waarde, des te breder de actierand is. Standaardwaarde: 2.

en: Change Hotspot Setup
nl: Hotspotinstellingen aanpassen

en: Set Up Hotspot
nl: Hotspot instellen

en: Hotspot name
nl: Hotspotnaam

en: Choose a name
nl: Geef de hotspot een naam

en: Require a password (recommended)
nl: Wachtwoord vereisen (aanbevolen)

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: Starting the hotspot will turn on Wi-Fi.
nl: Wifi wordt ingeschakeld zodra je de hotspot aanzet.

en: Change
nl: Wijzigen

en: Start
nl: Aanzetten

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
nl: Als de hotspot is ingeschakeld, kunnen andere apparaten via wifi gebruikmaken van je mobiele internet. Hiervoor worden mogelijk extra kosten in rekening gebracht.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
nl: Andere apparaten kunnen via wifi gebruikmaken van je mobiele internet. Hiervoor worden mogelijk extra kosten in rekening gebracht.

en: Change Password/Setup…
nl: Wachtwoord/Instellingen wijzigen…

en: Set Up Hotspot…
nl: Hotspot instellen…

en: Wi-Fi is off
nl: Wifi is uitgeschakeld

en: In order to create a hotspot, you need to turn Wi-Fi on.
nl: Schakel wifi in om een hotspot op te zetten.

en: Turn on Wi-Fi
nl: Wifi inschakelen

en: Display language
nl: Weergavetaal

en: Back
nl: Terug

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Keyboard layouts
nl: Toetsenbordindelingen

en: Current layouts:
nl: Huidige indelingen:

en: All layouts available:
nl: Alle beschikbare indelingen:

en: Language & Text
nl: Taal en tekst

en: Display language…
nl: Weergavetaal…

en: Enable on-screen keyboard
nl: Schermtoetsenbord inschakelen

en: On-screen keyboard
nl: Schermtoetsenbord

en: External keyboard
nl: Extern toetsenbord

en: Suru Dark
nl: Suru donker

en: Suru Black
nl: Suru zwart

en: Just White
nl: Gewoon wit

en: Just Black
nl: Gewoon zwart

en: Just Grey
nl: Gewoon grijs

en: Bordered White
nl: Wit omrand

en: Bordered Black
nl: Zwart omrand

en: Bordered Grey
nl: Grijs omrand

en: On-screen keyboard theme
nl: Thema van schermtoetsenbord

en: Keyboard theme
nl: Toetsenbordthema

en: Spell checking
nl: Spellingcontrole

en: Auto correction
nl: Automatisch corrigeren

en: Word suggestions
nl: Suggesties tonen

en: Auto capitalization
nl: Automatische beginhoofdletters

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
nl: Zet shift vast om iedere zin automatisch met een hoofdletter te laten beginnen.

en: Auto punctuation
nl: Automatische interpunctie

en: Inserts a period when you tap Space twice.
nl: Plaats een punt door tweemaal op de spatiebalk te drukken.

en: Key magnifier
nl: Toetsvergroting

en: Keyboard sound
nl: Toetsenbordtoon

en: Keyboard vibration
nl: Toetsenbordtrilling

en: Keyboard opacity
nl: Doorzichtigheid van toetsenbord

en: Hardware keyboard
nl: Fysiek toetsenbord

en: Layouts and other sources
nl: Indelingen en andere bronnen

en: The device needs to restart for changes to take effect.
nl: Herstart je apparaat om de wijzigingen toe te passen.

en: Restart Now
nl: Nu herstarten

en: Current spelling languages:
nl: Huidige spellingcontroletalen:

en: All languages available:
nl: Alle beschikbare talen:

en: Desktop & Launcher
nl: Bureaublad en starter

en: On large screens:
nl: Op grote schermen:

en: Enable workspaces
nl: Werkbladen gebruiken

en: Support for multiple virtual workspaces
nl: Ondersteuning voor meerdere virtuele werkbladen

en: Always show the launcher
nl: Starter altijd tonen

en: Videos and full-screen games may hide it temporarily.
nl: Video’s en schermvullende spellen kunnen de starter tijdelijk verbergen.

en: Icon size:
nl: Pictogramgrootte:

en: Cursor speed:
nl: Cursorsnelheid:

en: Wheel scrolling speed:
nl: Scrollsnelheid:

en: Double-click speed:
nl: Dubbelkliksnelheid:

en: Test double-click:
nl: Dubbelklik testen:

en: Finger scrolling speed:
nl: Vinger-scrollsnelheid:

en: Tap to click
nl: Tikken om te klikken

en: Scroll with two fingers
nl: Scrollen met twee vingers

en: Ignore touchpad when:
nl: Touchpad negeren:

en: Typing
nl: Tijdens het typen

en: A mouse is connected
nl: Bij gebruik van een muis

en: Connect a mouse or touchpad via USB, or use a Bluetooth device. If a Bluetooth device isn’t detected, make sure it is turned on and its batteries are charged.
nl: Sluit een muis of touchpad aan via usb of maak verbinding met een bluetoothapparaat. Als je bluetoothapparaat niet wordt herkend, controleer dan of het apparaat aan staat en de batterijen/accu zijn opgeladen.

en: You need to use a Bluetooth mouse or touchpad with this display. Make sure it is close to the device and its batteries are charged.
nl: Voor dit scherm is een bluetoothmuis of -touchpad vereist. Controleer of het apparaat binnen bereik is en de batterijen/accu zijn opgeladen.

en: Mouse & Touchpad
nl: Muis en touchpad

en: Primary button:
nl: Hoofdknop:

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Not fast enough
nl: Niet snel genoeg

en: Double-clicked
nl: Gedubbelklikt

en: NFC
nl: Nfc

en: Emergency Broadcast
nl: Noodmeldingen

en: Cell Broadcast is not available
nl: Noodmeldingen zijn niet beschikbaar

en: Cell Broadcast Enabled
nl: Noodmeldingen zijn ingeschakeld

en: Cell Broadcast Disabled
nl: Noodmeldingen zijn uitgeschakeld

en: Alerts:
nl: Meldingen:

en: Receive emergency notifications
nl: Noodmeldingen tonen

en: Extreme threats
nl: Extreem gevaar

en: Extreme threats to life and property
nl: Extreem levens- en eigendomsgevaar

en: Severe threats
nl: Ernstig gevaar

en: Severe threats to life and property
nl: Ernstig levens- en eigendomsgevaar

en: Child abduction emergency bulletins
nl: Meldingen omtrent kindontvoeringen

en: Public safety messages
nl: Openbareveiligheidsmeldingen

en: Recommended actions to save life and property
nl: Aanbevolen handelingen om levens en eigendommen te redden

en: Tests
nl: Testen

en: Tests alerts
nl: Testmeldingen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Let this app alert me using:
nl: Deze app mag meldingen geven middels:

en: Sounds
nl: Geluiden

en: Vibrations
nl: Trillingen

en: Notification Bubbles
nl: Meldingsballonnen

en: Notification List
nl: Meldingenlijst

en: Sound
nl: Geluid

en: Apps that notify with sound:
nl: Apps die geluid maken bij meldingen:

en: Vibration
nl: Trillen

en: When in Silent mode:
nl: In stille stand:

en: Vibrate as normal
nl: Normaal trillen

en: Don't vibrate
nl: Niet trillen

en: Apps that notify with vibrations:
nl: Apps die trillen bij meldingen:

en: Applications:
nl: Apps:

en: Apps can alert you using sounds, vibrations, notification bubbles and the Notification list.
nl: Apps kunnen je op de hoogte brengen met behulp van meldingen, geluiden, trillingen en de meldingenlijst.

en: Apps that notify with sound
nl: Apps die geluid maken bij meldingen

en: Apps that notify with vibration
nl: Apps die trillen bij meldingen

en: No notifications
nl: Geen meldingen

en: Bubbles
nl: Ballonnen

en: Add printer
nl: Printer toevoegen

en: Enter URI
nl: Voer de uri in

en: Devices
nl: Apparaten

en: No devices found.
nl: Er zijn geen apparaten aangetroffen.

en: Describe printer
nl: Beschrijf de printer

en: Connection
nl: Verbinding

en: Choose a connection
nl: Kies een verbinding

en: Printer name
nl: Printernaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Optional
nl: Optioneel

en: Location
nl: Locatie

en: Driver
nl: Stuurprogramma

en: Choose driver
nl: Kies een stuurprogramma

en: Select printer from database
nl: Kies een printer op de lijst

en: Provide PPD file
nl: Kies een ppd-bestand

en: Filter drivers
nl: Stuurprogramma's filteren

en: PPD file
nl: Ppd-bestand

en: Printing
nl: Afdrukken

en: Manager Printer Jobs
nl: Afdrukopdrachten beheren

en: Default printer
nl: Standaardprinter

en: Configured printers
nl: Ingestelde printers

en: Discovered printers
nl: Aangetroffen printers

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Set as Default
nl: Instellen als standaard

en: There are no printers configured yet.
nl: Er zijn nog geen printers ingesteld.

en: Printer status
nl: Printerstatus

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Policies
nl: Beleid

en: Copies and pages
nl: Kopieën en pagina's

en: Copies
nl: Aantal kopieën

en: Paper size
nl: Papiergrootte

en: Duplex
nl: Dubbelzijdig

en: Color model
nl: Kleurruimte

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Default
nl: Standaard

en: This is the default printer.
nl: Dit is de standaardprinter.

en: Accepting jobs
nl: Accepteert opdrachten

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Idle
nl: Inactief

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Active
nl: Actief

en: Stopped
nl: Gestopt

en: No messages
nl: Er zijn geen berichten

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Manage Print Jobs
nl: Afdrukopdrachten beheren

en: Address
nl: Adres

en: Local Raw Printer
nl: Lokale raw-printer

en: Print test page
nl: Testpagina afdrukken

en: All documents, saved games, settings, and other items will be permanently deleted from this device.
nl: Alle documenten, opgeslagen spellen, instellingen en andere items worden definitief verwijderd van dit apparaat.

en: Erase & Reset Everything
nl: Alles wissen en terugzetten op standaardwaarden

en: Reset device
nl: Apparaat opnieuw instellen

en: Reset Launcher
nl: Starter opnieuw instellen

en: The Launcher will be returned to its original contents.
nl: De starter krijgt zijn oorspronkelijke items terug.

en: Reset all system settings…
nl: Systeeminstellingen herstellen…

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
nl: De inhoud en vormgeving van de starter en de filters op het startscherm worden teruggezet op de standaardinstellingen.

en: Erase & Reset All
nl: Alles wissen en terugzetten op standaardwaarden

en: Reset all system settings
nl: Systeeminstellingen opnieuw instellen

en: Silent Mode
nl: Stille stand

en: Ringer volume:
nl: Belvolume:

en: High volume can damage your hearing.
nl: Een hoog volumeniveau kan je gehoor beschadigen.

en: Phone calls:
nl: Telefoongesprekken:

en: Ringtone
nl: Beltoon

en: Vibrate on ring
nl: Trillen tijdens bellen

en: Vibrate in Silent Mode
nl: Trillen in stille stand

en: Dialpad tones
nl: Toetsenblokgeluiden

en: Messages:
nl: Berichten:

en: Message sound
nl: Berichtgeluid

en: Vibrate with message sound
nl: Trillen en geluid afspelen

en: Other sounds:
nl: Andere geluiden:

en: Lock sound
nl: Vergrendelgeluid

en: Other vibrations
nl: Andere trillingen

en: Custom message sound
nl: Eigen berichtgeluid kiezen

en: Custom Ringtone
nl: Aangepaste beltoon

en: Choose from
nl: Kies uit

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Set the time zone:
nl: Stel de tijdzone in:

en: Automatically
nl: Automatisch

en: Manually
nl: Handmatig

en: Enter your current location.
nl: Voer je huidige locatie in.

en: No matching place
nl: Er is geen locatie gevonden

en: Time and Date
nl: Datum en tijd

en: Time zone:
nl: Tijdzone:

en: Set the time and date:
nl: Stel de datum en tijd in:

en: Set time & date
nl: Datum en tijd instellen

en: Time
nl: Tijd

en: Date
nl: Datum

en: VPN
nl: Vpn

en: To add a VPN configuration, download its config file or configure it manually.
nl: Om een vpn-configuratie toe te voegen, moet je het bijbehorende configuratiebestand downloaden of handmatig instellen.

en: Add Manual Configuration…
nl: Eigen configuratie toevoegen…

en: VPN reconnection required.
nl: Herverbind met de vpn.

en: You need to reconnect for changes to have an effect.
nl: Je moet opnieuw verbinden om de wijzigingen toe te passen.

en: Add certificate?
nl: Certificaat toevoegen?

en: Add key?
nl: Sleutel toevoegen?

en: Add pac file?
nl: Pac-bestand toevoegen?

en: Content:
nl: Inhoud:

en: No data available.
nl: Er zijn geen gegevens beschikbaar.

en: Save
nl: Opslaan

en: Unknown error
nl: Onbekende foutmelding

en: No reason given
nl: Zonder reden

en: Device is now managed
nl: Het apparaat wordt voortaan beheerd

en: Device is now unmanaged
nl: Het apparaat wordt niet meer beheerd

en: The device could not be readied for configuration
nl: Het apparaat kan niet worden klaargemaakt voor configuratie

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
nl: De ip-configuratie kan niet worden gereserveerd (geen adres beschikbaar, tijd verlopen, etc..)

en: The IP configuration is no longer valid
nl: De ip-configuratie is niet meer geldig

en: Your authentication details were incorrect
nl: De inloggegevens zijn onjuist

en: 802.1X supplicant disconnected
nl: Verbinding verbroken met 802.1X-module

en: 802.1X supplicant configuration failed
nl: Instellen van 802.1X-module mislukt

en: 802.1X supplicant failed
nl: 802.1X-module mislukt

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
nl: De 802.1X-module had te veel tijd nodig om te authenticeren

en: DHCP client failed to start
nl: De dhcp-client kan niet worden gestart

en: DHCP client error
nl: DHCP-clientfout

en: DHCP client failed
nl: DHCP-client mislukt

en: Shared connection service failed to start
nl: De dienst voor gedeelde verbinding kan niet worden gestart

en: Shared connection service failed
nl: De dienst voor gedeelde verbinding is mislukt

en: Necessary firmware for the device may be missing
nl: Er ontbreekt mogelijk noodzakelijke firmware voor het apparaat

en: The device was removed
nl: Het apparaat is verwijderd

en: NetworkManager went to sleep
nl: Netwerkbeheer is in de slaapstand gegaan

en: The device's active connection disappeared
nl: De actieve verbinding van het apparaat is verdwenen

en: Device disconnected by user or client
nl: Het apparaat is losgekoppeld door gebruiker of client

en: The device's existing connection was assumed
nl: De bestaande verbinding van het apparaat werd verondersteld

en: The supplicant is now available
nl: De module is nu beschikbaar

en: The modem could not be found
nl: Er is geen modem aangetroffen

en: The Bluetooth connection failed or timed out
nl: De bluetoothverbinding is mislukt of verlopen

en: A dependency of the connection failed
nl: Een afhankelijkheid van de verbinding is mislukt

en: ModemManager is unavailable
nl: Modembeheer is niet beschikbaar

en: The Wi-Fi network could not be found
nl: Het wifinetwerk is niet aangetroffen

en: A secondary connection of the base connection failed
nl: Een secundaire verbinding van de basisverbinding is mislukt

en: Network details
nl: Netwerkinformatie

en: Last connected
nl: Recentste verbinding

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Forget this network
nl: Netwerk vergeten

en: IP address
nl: Ip-adres

en: Connect to Hidden Network
nl: Verbinden met verborgen netwerk

en: Network name
nl: Netwerknaam

en: SSID
nl: Wifinaam (SSID)

en: Security
nl: Beveiliging

en: WPA & WPA2 Personal
nl: WPA en WPA2 Persoonlijk

en: WPA & WPA2 Enterprise
nl: WPA en WPA2 Enterprise

en: Dynamic WEP (802.1x)
nl: Dynamische WEP (802.1x)

en: This network is insecure!
nl: Dit is een onveilig netwerk!

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Inner authentication
nl: Extra autorisatiestap

en: CA certificate
nl: CA-certificaat

en: Choose…
nl: Kiezen…

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The organization name has been truncated, as indicated by the ellipsis. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1…, Exp.: %2
nl: %1… - verloopt op %2

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1, Exp.: %2
nl: %1 - verloopt op %2

en: Using certificates is recommended as it increases security.
nl: Gebruik een certificaat om de veiligheid te verhogen (aanbevolen).

en: Client certificate
nl: Clientcertificaat

en: User private key
nl: Persoonlijke gebruikerssleutel

en: Pac file
nl: Pac-bestand

en: Pac provisioning
nl: Pac-voorzieningen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Authenticated
nl: Geautoriseerd

en: Both
nl: Beide

en: PEAP version
nl: PEAP-versie

en: Version 0
nl: Versie 0

en: Version 1
nl: Versie 1

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Anonymous identity
nl: Anonieme identiteit

en: Identity
nl: Identiteit

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Private key password
nl: Wachtwoord van persoonlijke sleutel

en: Remember password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Connect to hidden network…
nl: Verbinden met verborgen netwerk…

en: Previous networks
nl: Eerder gebruikte netwerken

en: Clear
nl: Wissen

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Opaque
nl: Ondoorzichtig

en: Search
nl: Zoeken

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: System
nl: Systeemthema
