lomiri-system-settings - en to pa translation catalogue (209 entries)

en: System Settings
pa: ਸਿਸਟਮ ਸੈਟਿੰਗ

en: Preferences;Settings;
pa: ਮੇਰੀ ਪਸੰਦ;ਸੈਟਿੰਗ;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਬੇਨਤੀ ਰੱਦ ਨਹੀਂ ਕਰ ਸਕਦਾ (ਸੇਵਾ ਨੂੰ ਸੰਪਰਕ ਨਹੀਂ ਕਰ ਸਕਦਾ)

en: Can't pause current request (can't contact service)
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਬੇਨਤੀ ਤੇ ਵਿਰਾਮ ਨਹੀਂ ਲਗਾ ਸਕਦਾ (ਸੇਵਾ ਨੂੰ ਸੰਪਰਕ ਨਹੀਂ ਕਰ ਸਕਦਾ)

en: Developer Mode
pa: ਡਿਵੈਲਪਰ ਮੋਡ

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
pa: ਡਿਵੈਲਪਰ ਮੋਡ ਦੀ ਵਰਤੋਂ ਲਈ ਤੁਹਾਨੂੰ ਪਾਸਕੋਡ ਜਾਂ ਵਾਕ ਦੀ ਲੋੜ ਪਵੇਗੀ।

en: Lock security
pa: ਲਾਕ ਸੁਰੱਖਿਆ

en: Sorry, this license could not be displayed.
pa: ਮੁਆਫ਼ੀ, ਇਹ ਲਾਇਸੰਸ ਵਿਖਾਇਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਦਾ।

en: Serial
pa: ਸੀਰੀਅਲ

en: None
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Wi-Fi address
pa: ਵਾਈ-ਫ਼ਾਈ ਪਤਾ

en: Bluetooth address
pa: ਬਲਿਊਟੁੱਥ ਪਤਾ

en: Storage
pa: ਸਟੋਰੇਜ਼

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
pa: %1 ਖਾਲੀ

en: Software:
pa: ਸਾਫਟਵੇਅਰ:

en: Last updated
pa: ਆਖਰੀ ਅੱਪਡੇਟ ਹੋਇਆ

en: Never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: Check for updates
pa: ਅੱਪਡੇਟ ਲਈ ਪੜਤਾਲ ਕਰੋ

en: Legal:
pa: ਕਾਨੂੰਨੀ:

en: Software licenses
pa: ਸਾਫ਼ਟਵੇਅਰ ਲਾਇਸੰਸ

en: Regulatory info
pa: ਰੈਗੂਲੇਟਰੀ ਇੰਫ਼ੋ

en: Developer mode
pa: ਡਿਵੈਲਪਰ ਮੋਡ

en: Videos
pa: ਵਿਡੀਓ

en: Audio
pa: ਆਡੀਓ

en: Pictures
pa: ਤਸਵੀਰਾਂ

en: Other files
pa: ਹੋਰ ਫ਼ਾਈਲਾਂ

en: Used by apps
pa: ਐਪਾਂ ਵੱਲੋਂ ਵਰਤਿਆ

en: Total storage
pa: ਕੁੱਲ ਸਟੋਰੇਜ਼

en: Free space
pa: ਖਾਲੀ ਥਾਂ

en: By name
pa: ਨਾਂ ਦੁਆਰਾ

en: By size
pa: ਅਕਾਰ ਦੁਆਰਾ

en: OS Build Details
pa: OS ਬਿਲਡ ਵੇਰਵੇ

en: OS build number
pa: OS ਬਿਲਡ ਨੰਬਰ

en: Ubuntu build description
pa: ਉਬੰਤੂ ਬਿਲਡ ਵੇਰਵਾ

en: Device Image part
pa: ਜੰਤਰ ਈਮੇਜ ਹਿੱਸਾ

en: Device build description
pa: ਜੰਤਰ ਬਿਲਡ ਵੇਰਵਾ

en: Customization Image part
pa: ਪਸੰਦੀਦਾ ਈਮੇਜ ਹਿੱਸਾ

en: Unknown title
pa: ਅਣਜਾਣ ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ

en: No images selected
pa: ਕੋਈ ਈਮੇਜਾਂ ਨਹੀਂ ਚੁਣੀਆਂ

en: Remove %1 image | Remove %1 images
pa[0]: %1 ਈਮੇਜ ਹਟਾਓ
pa[1]: %1 ਈਮੇਜਾਂ ਹਟਾਓ

en: Add an image…
pa: ਈਮੇਜ ਜੋੜੋ...

en: Remove images…
pa: ਈਮੇਜਾਂ ਹਟਾਓ...

en: Custom
pa: ਪਸੰਦੀਦਾ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Set
pa: ਸੈੱਟ

en: OK
pa: ਠੀਕ

en: Battery
pa: ਬੈਟਰੀ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
pa[0]: %1 ਸੈਕਿੰਡ ਪਹਿਲਾਂ
pa[1]: %1 ਸੈਕਿੰਡਾਂ ਪਹਿਲਾਂ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
pa[0]: %1 ਮਿੰਟ ਪਹਿਲਾਂ
pa[1]: %1 ਮਿੰਟਾਂ ਪਹਿਲਾਂ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
pa[0]: %1 ਘੰਟਾ ਪਹਿਲਾਂ
pa[1]: %1 ਘੰਟੇ ਪਹਿਲਾਂ

en: Charge level
pa: ਚਾਰਜ ਪੱਧਰ

en: Yesterday
pa: ਕੱਲ੍ਹ

en: Today
pa: ਅੱਜ

en: Charging now
pa: ਹੁਣੇ ਚਾਰਜ ਕਰੋ

en: Last full charge
pa: ਆਖਰੀ ਮੁਕੰਮਲ ਚਾਰਜ

en: Fully charged
pa: ਪੂਰਾ ਚਾਰਜ

en: Ways to reduce battery use:
pa: ਬੈਟਰੀ ਵਰਤੋਂ ਘਟਾਉਣ ਦੇ ਤਰੀਕੇ:

en: Display brightness
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਚਮਕ

en: Lock when idle
pa: ਵਿਹਲੇ ਹੋਣ ਤੇ ਲਾਕ

en: Sleep when idle
pa: ਵਿਹਲੇ ਹੋਣ ਤੇ ਨੀਂਦ

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
pa[0]: %1 ਮਿੰਟ ਬਾਅਦ
pa[1]: %1 ਮਿੰਟਾਂ ਬਾਅਦ

en: Wi-Fi
pa: ਵਾਈ-ਫਾਈ

en: Bluetooth
pa: ਬਲਿਊਟੁੱਥ

en: Bluetooth Pairing Request
pa: ਬਲਿਊਟੁੱਥ ਜੁੜਨ ਬੇਨਤੀ

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
pa: ਕਿਰਪਾ ਕਰਕੇ '%1' ਤੇ ਵਿਖਾਈ ਪਿਨ ਦੀ ਇਸ ਨਾਲ ਮੇਲ ਹੋਣ ਦੀ ਪੁਸ਼ਟੀ ਕਰੋ

en: Confirm PIN
pa: ਪਿਨ ਪੁਸ਼ਟੀ ਕਰੋ

en: Connected
pa: ਕੁਨੈਕਟ ਹੋਇਆ

en: Connecting…
pa: ਕੁਨੈਕਟ ਕਰ ਰਿਹਾ...

en: Disconnecting…
pa: ਡਿਸ-ਕੁਨੈਕਟ ਕਰ ਰਿਹਾ...

en: Disconnected
pa: ਡਿਸ-ਕੁਨੈਕਟ ਹੋਇਆ

en: Unknown
pa: ਅਣਜਾਣ

en: Computer
pa: ਕੰਪਿਊਟਰ

en: Phone
pa: ਫੋਨ

en: Modem
pa: ਮੋਡਮ

en: Network
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ

en: Headset
pa: ਹੈਡਸੈੱਟ

en: Headphones
pa: ਹੈਡਫ਼ੋਨ

en: Video
pa: ਵੀਡੀਓ

en: Other Audio
pa: ਹੋਰ ਆਡੀਓ

en: Joypad
pa: ਜਾਏਪੈਡ

en: Keyboard
pa: ਕੀਬੋਰਡ

en: Tablet
pa: ਟੈਬਲੇਟ

en: Mouse
pa: ਮਾਊਸ

en: Printer
pa: ਪ੍ਰਿੰਟਰ

en: Camera
pa: ਕੈਮਰਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Excellent
pa: ਬਹੁਤ ਵਧੀਆ

en: Good
pa: ਵਧੀਆ

en: Fair
pa: ਠੀਕ

en: Poor
pa: ਮਾੜਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Signal Strength
pa: ਸਿਗਨਲ ਮਜ਼ਬੂਤੀ

en: Connect automatically when detected:
pa: ਆਪਣੇ ਆਪ ਕੁਨੇਕਟ ਕਰੋ ਜਦੋਂ ਪਤਾ ਲੱਗੇ:

en: Disconnect
pa: ਡਿਸ-ਕੁਨੈਕਟ

en: Connect
pa: ਕੁਨੈਕਟ ਕਰੋ

en: Forget this device
pa: ਇਸ ਜੰਤਰ ਨੂੰ ਭੁੱਲ ਜਾਓ

en: Discoverable
pa: ਖੋਜਣਯੋਗ

en: Not discoverable
pa: ਖੋਜਣਯੋਗ ਨਹੀਂ

en: Connect another device:
pa: ਦੂਜੇ ਜੰਤਰ ਨਾਲ ਕੁਨੇਕਟ:

en: Connect a device:
pa: ਜੰਤਰ ਨਾਲ ਕੁਨੇਕਟ:

en: None detected
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ ਮਿਲਿਆ

en: PIN for '%1'
pa: '%1" ਲਈ ਪਿਨ

en: Pair
pa: ਜੋੜੀ

en: Brightness
pa: ਚਮਕ

en: Adjust automatically
pa: ਸਵੈ ਅਨੁਕੂਲ

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
pa: ਮਾਹੌਲ ਅਨੁਸਾਰ ਡਿਸਪਲੇਅ ਦੀ ਚਮਕ ਵਧਾਓ ਜਾਂ ਘਟਾਓ।

en: Hotspot name
pa: ਹਾਟਸਪਾਟ ਨਾਂ

en: Show password
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਵਿਖਾਓ

en: Change
pa: ਬਦਲੋ

en: Hotspot
pa: ਹਾਟਸਪਾਟ

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
pa: ਜਦੋਂ ਹਾਟਸਪਾਟ ਚਾਲੂ ਹੈ, ਦੂਜੇ ਜੰਤਰ ਵਾਈ-ਫ਼ਾਈ ਉੱਤੇ ਤੁਹਾਡੇ ਸੈਲੂਲਰ ਡਾਟਾ ਕੁਨੇਕਸ਼ਨ ਦੀ ਵਰਤੋਂ ਕਰ ਸਕਦੇ ਹਨ। ਆਮ ਡਾਟਾ ਦਰਾਂ ਲਾਗੂ।

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
pa: ਦੂਜੇ ਜੰਤਰ ਵਾਈ-ਫ਼ਾਈ ਨੈੱਟਵਰਕ ਉੱਤੇ ਤੁਹਾਡੇ ਸੈਲੂਲਰ ਡਾਟਾ ਕੁਨੇਕਸ਼ਨ ਦੀ ਵਰਤੋਂ ਕਰ ਸਕਦੇ ਹਨ। ਆਮ ਡਾਟਾ ਦਰਾਂ ਲਾਗੂ।

en: Display language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਵਿਖਾਓ

en: Back
pa: ਪਿੱਛੇ

en: Confirm
pa: ਪੁਸ਼ਟੀ

en: Keyboard layouts
pa: ਕੀਬੋਰਡ ਲੇਆਉਟ

en: Current layouts:
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਲੇਆਉਟ:

en: All layouts available:
pa: ਸਾਰੇ ਮੌਜੂਦਾ ਲੇਆਉਟ:

en: Language & Text
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਤੇ ਟੈਕਸਟ

en: Display language…
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਵਿਖਾਓ....

en: Spell checking
pa: ਸ਼ਬਦ-ਜੋੜ ਪੜਤਾਲ

en: Auto correction
pa: ਸਵੈ-ਤਾੜਨਾ

en: Word suggestions
pa: ਅੱਖਰ ਸੁਝਾਅ

en: Auto capitalization
pa: ਸਵੈ ਵੱਡੇ ਅੱਖਰ

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
pa: ਹਰੇਕ ਵਾਕ ਦਾ ਪਹਿਲਾਂ ਅੱਖਰ ਵੱਡਾ ਕਰਨ ਲਈ ਸਿਫ਼ਟ ਨੂੰ ਦੱਬੋ।

en: Auto punctuation
pa: ਸਵੈ ਵਿਰਾਮ-ਚਿੰਨ੍ਹ

en: Keyboard sound
pa: ਕੀਬੋਰਡ ਅਵਾਜ਼

en: Keyboard vibration
pa: ਕੀਬੋਰਡ ਕੰਬਣੀ

en: Restart Now
pa: ਹੁਣੇ ਮੁੜ-ਚਾਲੂ

en: Current spelling languages:
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਸ਼ਬਦ-ਜੋੜ ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ:

en: All languages available:
pa: ਸਾਰੀ ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ ਮੌਜੂਦ:

en: Notifications
pa: ਸੂਚਨਾਵਾਂ

en: Sound
pa: ਅਵਾਜ਼

en: Location
pa: ਟਿਕਾਣਾ

en: Erase & Reset Everything
pa: ਹਰੇਕ ਚੀਜ਼ ਸਾਫ਼ ਕਰੋ ਤੇ ਮੁੜ-ਸੈੱਟ ਕਰੋ

en: Reset Launcher
pa: ਲਾਂਚਰ ਮੁੜ-ਸੈੱਟ ਕਰੋ

en: The Launcher will be returned to its original contents.
pa: ਲਾਂਚਰ ਆਪਣੀ ਅਸਲ ਸਮੱਗਰੀ ਤੇ ਵਾਪਸ ਆ ਜਾਵੇਗਾ।

en: Reset all system settings…
pa: ਸਭ ਸਿਸਟਮ ਸੈਟਿੰਗ ਮੁੜ-ਸੈੱਟ ਕਰੋ...

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
pa: ਮੁੱਖ ਸਕਰੀਨ ਵਿੱਚ ਸਮੱਗਰੀਆਂ, ਲਾਂਚਰ ਦਾ ਲੇਆਉਟ ਅਤੇ ਫ਼ਿਲਟਰ ਆਪਣੀਆਂ ਅਸਲ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਤੇ ਵਾਪਸ ਆ ਜਾਣਗੇ।

en: Reset all system settings
pa: ਸਭ ਸਿਸਟਮ ਸੈਟਿੰਗ ਮੁੜ-ਸੈੱਟ ਕਰੋ

en: Silent Mode
pa: ਚੁੱਪ ਮੋਡ

en: Phone calls:
pa: ਫ਼ੋਨ ਕਾਲਾਂ:

en: Ringtone
pa: ਰਿੰਗਟੋਨ

en: Vibrate in Silent Mode
pa: ਚੁੱਪ ਮੋਡ ਵਿੱਚ ਕੰਬਣੀ

en: Messages:
pa: ਸੁਨੇਹੇ:

en: Vibrate with message sound
pa: ਸੁਨੇਹੇ ਦੀ ਅਵਾਜ ਨਾਲ ਕੰਬਣਾ

en: Other sounds:
pa: ਹੋਰ ਅਵਾਜ਼ਾਂ:

en: Lock sound
pa: ਲਾਕ ਅਵਾਜ਼

en: Time zone
pa: ਸਮਾਂ ਖੇਤਰ

en: Set the time zone:
pa: ਸਮਾਂ-ਖੇਤਰ ਦਿਉ:

en: Automatically
pa: ਸਵੈ-ਚਾਲਿਤ

en: Manually
pa: ਖੁਦ

en: Enter your current location.
pa: ਆਪਣਾ ਟਿਕਾਣਾ ਦਿਉ।

en: No matching place
pa: ਕੋਈ ਮੇਲ ਵਾਲੀ ਥਾਂ ਨਹੀਂ

en: Time and Date
pa: ਸਮਾਂ ਤੇ ਮਿਤੀ

en: Time zone:
pa: ਸਮਾਂ-ਖੇਤਰ:

en: Set the time and date:
pa: ਸਮਾਂ ਅਤੇ ਮਿਤੀ ਸੈੱਟ ਕਰੋ:

en: Set time & date
pa: ਸਮਾਂ ਅਤੇ ਮਿਤੀ ਸੈੱਟ ਕਰੋ

en: Time
pa: ਸਮਾਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ੍ਹੋ

en: Unknown error
pa: ਅਣਜਾਣ ਗਲਤੀ

en: No reason given
pa: ਕੋਈ ਕਾਰਨ ਨਹੀਂ ਦਿੱਤਾ

en: Device is now managed
pa: ਜੰਤਰ ਹੁਣ ਪ੍ਰਬੰਧ ਅਧੀਨ ਹੈ

en: Device is now unmanaged
pa: ਜੰਤਰ ਹੁਣ ਪ੍ਰਬੰਧ ਅਧੀਨ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: The device could not be readied for configuration
pa: ਜੰਤਰ ਨੂੰ ਸੰਰਚਨਾ ਲਈ ਤਿਆਰ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
pa: IP ਸੰਰਚਨਾ ਨੂੰ ਰਾਖਵਾਂ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਿਆ (ਕੋਈ ਐਡਰੈਸ ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ, ਸਮਾਂ ਸਮਾਪਤ ਹੋਣਾ ਆਦਿ)

en: The IP configuration is no longer valid
pa: IP ਸੰਰਚਨਾ ਹੁਣ ਢੁੱਕਵੀਂ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Your authentication details were incorrect
pa: ਤੁਹਾਡੇ ਪ੍ਰਮਾਣਿਕਤਾ ਵੇਰਵੇ ਗਲਤ ਸਨ

en: 802.1X supplicant disconnected
pa: 802.1X ਸਪਲੀਕੈਂਟ ਡਿਸ-ਕੁਨੈਕਟ ਹੋਇਆ

en: 802.1X supplicant configuration failed
pa: 802.1X ਸਪਲੀਕੈਂਟ ਸੰਰਚਨਾ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਈ

en: 802.1X supplicant failed
pa: 802.1X ਸਪਲੀਕੈਂਟ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਇਆ

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
pa: 802.1X ਸਪਲੀਕੈਂਟ ਨੇ ਪ੍ਰਮਾਣਿਤ ਹੋਣ ਲਈ ਬਹੁਤ ਲੰਮਾ ਸਮਾਂ ਲਿਆ

en: DHCP client failed to start
pa: DHCP ਕਲਾਇਟ ਸ਼ੁਰੂ ਕਰਨ ਵਿੱਚ ਫੇਲ੍ਹ

en: DHCP client error
pa: DHCP ਕਲਾਇਟ ਖਾਮੀ

en: DHCP client failed
pa: DHCP ਕਲਾਇਟ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਇਆ

en: Shared connection service failed to start
pa: ਸਾਂਝਾ ਕੁਨੇਕਸ਼ਨ ਸੇਵਾ ਸ਼ੁਰੂ ਕਰਨ ਵਿੱਚ ਫ਼ੇਲ੍ਹ

en: Shared connection service failed
pa: ਸਾਂਝਾ ਕੁਨੇਕਸ਼ਨ ਸੇਵਾ ਫ਼ੇਲ੍ਹ ਹੋਈ

en: Necessary firmware for the device may be missing
pa: ਜੰਤਰ ਲਈ ਲੋੜੀਂਦਾ ਫ਼ਰਮਵੇਅਰ ਸ਼ਾਇਦ ਮੌਜੂਦ ਨਹੀਂ

en: The device was removed
pa: ਜੰਤਰ ਹਟਾਇਆ ਗਿਆ ਸੀ

en: NetworkManager went to sleep
pa: ਨੈੱਟਵਰਕਮੈਨੇਜਰ ਸਲੀਪ ਮੋਡ ਵਿੱਚ ਗਿਆ

en: The device's active connection disappeared
pa: ਜੰਤਰ ਦਾ ਸਰਗਰਮ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਅਲੋਪ ਹੋਇਆ

en: Device disconnected by user or client
pa: ਜੰਤਰ ਯੂਜ਼ਰ ਜਾਂ ਕਲਾਇਟ ਵਲੋਂ ਡਿਸ-ਕੁਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ

en: The device's existing connection was assumed
pa: ਜੰਤਰ ਦਾ ਮੌਜੂਦਾ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਮੁੜ-ਪ੍ਰਾਪਤ ਕੀਤਾ ਗਿਆ

en: The supplicant is now available
pa: ਸਪਲੀਕੈਂਟ ਹੁਣ ਉਪਲੱਬਧ ਹੈ

en: The modem could not be found
pa: ਮਾਡਮ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: The Bluetooth connection failed or timed out
pa: ਬਲਿਊਟੁੱਥ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਫੇਲ੍ਹ ਜਾਂ ਸਮਾਂ ਸਮਾਪਤ ਹੋਇਆ

en: A dependency of the connection failed
pa: ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਦੀ ਨਿਰਭਰਤਾ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਈ

en: ModemManager is unavailable
pa: ਮਾਡਮਮੈਨੇਜਰ ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: The Wi-Fi network could not be found
pa: ਵਾਈ-ਫਾਈ ਨੈੱਟਵਰਕ ਲੱਭਿਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: A secondary connection of the base connection failed
pa: ਮੂਲ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਦਾ ਸੈਕੰਡਰੀ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਇਆ

en: Network details
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ ਵੇਰਵਾ

en: Last connected
pa: ਆਖਰੀ ਕੁਨੇਕਟ ਹੋਇਆ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: IP address
pa: IP ਐਡਰੈੱਸ

en: Connect to Hidden Network
pa: ਲੁਕਵੇਂ ਨੈੱਟਵਰਕ ਨਾਲ ਕੁਨੇਕਟ ਕਰੋ

en: Network name
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ ਨਾਂ

en: Security
pa: ਸੁਰੱਖਿਆ

en: WPA & WPA2 Personal
pa: WPA ਤੇ WPA੨ ਨਿੱਜੀ

en: Username
pa: ਉਪਭੋਗੀ ਨਾਂ

en: Connect to hidden network…
pa: ਲੁਕਵੇਂ ਨੈੱਟਵਰਕ ਨਾਲ ਕੁਨੇਕਟ ਕਰੋ

en: Previous networks
pa: ਪਿਛਲੇ ਨੈੱਟਵਰਕ

en: Clear
pa: ਸਾਫ਼ ਕਰੋ

en: Search
pa: ਖੋਜ

en: Personal
pa: ਨਿੱਜੀ

en: System
pa: ਸਿਸਟਮ
