lomiri-system-settings - en to pl translation catalogue (439 entries)

en: System Settings
pl: Ustawienia systemowe

en: Preferences;Settings;
pl: Preferencje;Ustawienia;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
pl: Nie można anulować bieżącego żądania (nie można skontaktować się z serwerem)

en: Can't pause current request (can't contact service)
pl: Nie można wstrzymać bieżącego żądania (nie można skontaktować się z serwerem)

en: Developer Mode
pl: Tryb programisty

en: In Developer Mode, anyone can access, change or delete anything on this device by connecting it to another device.
pl: W trybie dewelopera po podłączeniu do innego urządzenia, każdy może uzyskać dostęp, zmienić lub usunąć wszystko w tym telefonie.

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
pl: Do korzystania z trybu dewelopera wymagane jest hasło lub kod.

en: Lock security
pl: Blokada

en: Sorry, this license could not be displayed.
pl: Niestety ta licencja nie mogła zostać wyświetlona.

en: About
pl: Informacje

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: None
pl: Brak

en: Wi-Fi address
pl: Adres Wi-Fi

en: Bluetooth address
pl: Adres Bluetooth

en: Storage
pl: Nośnik

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
pl: %1 wolnej przestrzeni

en: Software:
pl: Oprogramowanie:

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Never
pl: Nigdy

en: Check for updates
pl: Sprawdź dostępność aktualizacji

en: Legal:
pl: Noty prawne:

en: Software licenses
pl: Licencje oprogramowania

en: Regulatory info
pl: Informacje o nadzorze

en: Developer mode
pl: Tryb programisty

en: Scanning
pl: Skanowanie

en: System Reserved
pl: Zarezerwowane przez system

en: Used by system
pl: Używane przez system

en: Videos
pl: Filmy

en: Pictures
pl: Obrazy

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Downloads
pl: Pobrane

en: Other files
pl: Inne pliki

en: Used by apps
pl: Używane przez aplikacje

en: Total storage
pl: Całkowita pojemność

en: Free space
pl: Wolna przestrzeń

en: By name
pl: Według nazwy

en: By size
pl: Według rozmiaru

en: N/A
pl: Nie dotyczy/Niedostępne

en: OS Build Details
pl: Detale kompilacji systemu

en: OS update channel
pl: Kanał aktualizacji systemu operacyjnego

en: OS build number
pl: Numer OS build

en: Kernel
pl: Jądro

en: Build ABI
pl: Wersja ABI

en: UBports Image part
pl: Część obrazu UBports

en: Ubuntu build description
pl: Opis wersji Ubuntu

en: Device Image part
pl: Część obrazu urządzenia

en: Device build description
pl: Opis wersji urządzenia

en: Customization Image part
pl: Część obrazu personalizacji

en: Unknown title
pl: Nieznany tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: No images selected
pl: Nie wybrano żadnych obrazów

en: Remove %1 image | Remove %1 images
pl[0]: Usuń %1 obrazek
pl[1]: Usuń %1 obrazki
pl[2]: Usuń %1 obrazków

en: Add an image…
pl: Dodaj obrazek…

en: Remove images…
pl: Usuń obrazki…

en: Background & Appearance
pl: Tło i wygląd

en: Enable blur effects
pl: Włącz efekty rozmycia

en: Background image:
pl: Obraz tła:

en: System art
pl: Systemowe grafiki

en: Custom
pl: Własne

en: Choose application
pl: Wybierz aplikację

en: Preview
pl: Podgląd

en: Set
pl: Ustaw

en: Not possible
pl: Niemożliwe

en: The currently active background image cannot be deleted!
pl: Obecnie używany obraz tła nie może zostać usunięty!

en: Battery
pl: Bateria

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
pl[0]: Przed %1 sekundą
pl[1]: Przed %1 sekundami
pl[2]: %1 sekund temu

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
pl[0]: Przed %1 minutą
pl[1]: Przed %1 minutami
pl[2]: %1 minut temu

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
pl[0]: Przed %1 godziną
pl[1]: Przed %1 godzinami
pl[2]: %1 godzin temu

en: Charge level
pl: Poziom naładowania

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Charging now
pl: Ładowanie

en: Last full charge
pl: Ostatnie pełne naładowanie

en: Fully charged
pl: Naładowany

en: Show battery percentage in indicator
pl: Pokaż procent naładowania baterii we wskaźniku

en: Ways to reduce battery use:
pl: Sposoby na oszczędzanie baterii:

en: Display brightness
pl: Jasność wyświetlacza

en: Lock when idle
pl: Zablokuj gdy bezczynny

en: Sleep when idle
pl: Uśpij gdy bezczynny

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
pl[0]: Po %1 sekundzie
pl[1]: Po %1 sekundach
pl[2]: Po %1 sekundach

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
pl[0]: Po %1 minucie
pl[1]: Po %1 minutach
pl[2]: Po %1 minutach

note: TRANSLATORS: “Wi-Fi used for hotspot” is hidden.
en: Wi-Fi used for hotspot
pl: Wi-Fi użyte do hotspota

en: Lock the device when it's not in use:
pl: Blokowanie telefonu, gdy nie jest używany:

en: Put the device to sleep when it is not in use:
pl: Ustaw urządzenie w stanie uśpienia, gdy nie jest używany:

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 seconds | After %1 seconds
pl[0]: Po %1 sekundzie
pl[1]: Po %1 sekundach
pl[2]: Po %1 sekundach

en: Shorter times are more secure. Device won't lock during calls or video playback.
pl: Krótsze czasy są bardziej bezpieczne. Podczas połączeń lub odtwarzania wideo urządzenie nie będzie blokowane.

en: Device won’t sleep during calls or video playback.
pl: Telefon nie będzie zablokowywany podczas rozmów lub odtwarzania filmów.

en: Bluetooth Pairing Authorization Request
pl: Żądanie autoryzacji parowania połączenia Bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device which requires authorization
en: The device %1 wants to pair with this device. Do you want to allow this?
pl: Urządzenie %1 chce sparować się z tym urządzeniem. Czy chcesz na to zezwolić?

en: Allow
pl: Zezwól

en: Refuse
pl: Odrzuć

en: Bluetooth Pairing Request
pl: Żądanie połączenia Bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
pl: Potwierdź zgodność kodu PIN wyświetlonego na '%1' z podanym

en: Confirm PIN
pl: Potwierdź PIN

en: Connected
pl: Połączono

en: Connecting…
pl: Łączenie…

en: Disconnecting…
pl: Rozłączanie…

en: Disconnected
pl: Rozłączono

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Computer
pl: Komputer

en: Phone
pl: Telefon

en: Network
pl: Sieć

en: Headset
pl: Zestaw słuchawkowy

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Video
pl: Wideo

en: Other Audio
pl: Inne dźwięki

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: Mouse
pl: Mysz

en: Printer
pl: Drukarka

en: Camera
pl: Aparat

en: Watch
pl: Zegarek

en: Other
pl: Inne

en: Excellent
pl: Doskonały

en: Good
pl: Dobry

en: Fair
pl: Dostateczny

en: Poor
pl: Słaby

en: Name
pl: Etykieta

en: Type
pl: Rodzaj

en: Signal Strength
pl: Siła sygnału

en: Connect automatically when detected:
pl: Podłącz automatycznie po wykryciu:

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Connect
pl: Połącz

en: Forget this device
pl: Zapomnij to urządzenie

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please enter the following PIN on %1 and press “Enter” on the keyboard:
pl: Wpisz kod PIN do urządzenia %1 i naciśnij "Enter" na klawiaturze:

en: Discoverable
pl: Wykrywalne

en: Not discoverable
pl: Niewykrywalne

en: Searching…
pl: Szukanie…

en: Connect another device:
pl: Połącz kolejne urządzenie:

en: Connect a device:
pl: Podłącz urządzenie:

en: None detected
pl: Nic nie wykryto

en: PIN for '%1'
pl: PIN dla '%1'

en: Pair
pl: Powiąż

en: Brightness & Display
pl: Jasność i ekran

en: Brightness
pl: Jasność

en: Display brightness:
pl: Jasność wyświetlacza:

en: Adjust automatically
pl: Dostosuj automatycznie

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
pl: Automatycznie dopasowuje jasność wyświetlacza do jasności otoczenia.

en: Display:
pl: Wyświetlacz:

en: External display
pl: Zewnętrzny wyświetlacz

en: Wireless display
pl: Bezprzewodowy wyświetlacz

en: Not connected
pl: Niepołączony

en: Wireless Display
pl: Bezprzewodowy wyświetlacz

en: No displays detected
pl: Nie wykryto ekranów

en: Connected display:
pl: Połączone ekrany:

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Use another display:
pl: Użyj inny ekran:

en: Choose a display:
pl: Wybierz ekran:

en: This device failed to connect to %1.
pl: Łączenie z %1 zakończone niepowodzeniem.

en: There was an unknown error connecting to %1.
pl: Wystąpił nieznany błąd podczas łączenia z %1.

en: Gestures
pl: Gesty

en: Tap to wake
pl: Dotknij, aby wybudzić

en: Double-tap anywhere on the screen to wake device.
pl: Stuknij dwukrotnie w dowolne miejsce na ekranie, aby wybudzić urządzenie.

en: Edge drag areas width:
pl: Szerokość obszaru przyciągania do krawędzi:

en: Current value: %1
pl: Obecna wartość: %1

en: With a higher value, the swipe area at the edges to trigger an action is wider. The default value is 2.
pl: Przy wyższej wartości obszar przesuwania palcem po krawędziach w celu wyzwolenia akcji jest szerszy. Domyślną wartością jest 2.

en: Change Hotspot Setup
pl: Zmiana ustawień hotspota

en: Set Up Hotspot
pl: Skonfiguruj hotspot

en: Hotspot name
pl: Nazwa hotspotu

en: Choose a name
pl: Wybierz nazwę

en: Require a password (recommended)
pl: Wymagaj hasła (zalecane)

en: Show password
pl: Pokaż hasło

en: Starting the hotspot will turn on Wi-Fi.
pl: Uruchomienie hotspota spowoduje włączenie Wi-Fi.

en: Change
pl: Zmień

en: Start
pl: Włącz

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
pl: Gdy hotspot jest włączony, inne urządzenia mogą korzystać z twojego połączenia internetowego przez sieć Wi-Fi. Ponosisz ewentualne koszty połączenia z Interetem.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
pl: Inne urządzenia mogą korzystać z twojego połączenia internetowego przez sieć Wi-Fi, obciążając twoje konto lub ewentualne limity przesyłu danych.

en: Change Password/Setup…
pl: Zmień hasło/konfigurację…

en: Set Up Hotspot…
pl: Skonfiguruj hotspot…

en: Wi-Fi is off
pl: Wi-Fi jest wyłączone

en: In order to create a hotspot, you need to turn Wi-Fi on.
pl: Aby utworzyć hotspot, musisz włączyć Wi-Fi.

en: Turn on Wi-Fi
pl: Włącz Wi-Fi

en: Display language
pl: Język wyświetlania

en: Back
pl: Wstecz

en: Confirm
pl: Zatwierdź

en: Keyboard layouts
pl: Układy klawiatury

en: Current layouts:
pl: Bieżące układy:

en: All layouts available:
pl: Wszystkie dostępne układy:

en: Language & Text
pl: Język i tekst

en: Display language…
pl: Język wyświetlania…

en: Enable on-screen keyboard
pl: Włącz klawiaturę ekranową

en: On-screen keyboard
pl: Klawiatura ekranowa

en: External keyboard
pl: Klawiatura zewnętrzna

en: Just White
pl: Biały

en: Just Black
pl: Czarny

en: Just Grey
pl: Szary

en: Bordered White
pl: Biały z obramowaniem

en: Bordered Black
pl: Czarny z obramowaniem

en: Bordered Grey
pl: Szary z obramowaniem

en: On-screen keyboard theme
pl: Motyw klawiatury ekranowej

en: Keyboard theme
pl: Motyw klawiatury

en: Spell checking
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Auto correction
pl: Automatyczna korekcja

en: Word suggestions
pl: Sugerowanie słów

en: Auto capitalization
pl: Automatyczne wielkie litery

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
pl: Włącza Shift, aby wykorzystać pierwszą literę każdego zdania.

en: Auto punctuation
pl: Automatyczna interpunkcja

en: Inserts a period when you tap Space twice.
pl: Dodaje kropkę, brakujące cudzysłowy lub nawiasy po podwójnym naciśnięciu spacji.

en: Key magnifier
pl: Szkło powiększające

en: Keyboard sound
pl: Dźwięk klawiatury

en: Keyboard vibration
pl: Wibracje kliknięć klawiatury

en: Keyboard opacity
pl: Nieprzezroczystość klawiatury

en: Hardware keyboard
pl: Klawiatura sprzętowa

en: Layouts and other sources
pl: Układy i inne źródła

en: The device needs to restart for changes to take effect.
pl: Urządzenie wymaga ponownego uruchomienia, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

en: Restart Now
pl: Uruchom ponownie

en: Current spelling languages:
pl: Bieżące języki sprawdzania pisowni:

en: All languages available:
pl: Wszystkie dostępne języki:

en: Desktop & Launcher
pl: Pulpit i launcher

en: On large screens:
pl: Na dużych ekranach:

en: Enable workspaces
pl: Włącz obszary robocze

en: Support for multiple virtual workspaces
pl: Obsługa wielu wirtualnych obszarów roboczych

en: Always show the launcher
pl: Zawsze pokazuj program uruchamiający

en: Videos and full-screen games may hide it temporarily.
pl: Filmy i pełnoekranowe gry mogą go tymczasowo ukryć.

en: Icon size:
pl: Wielkość ikony:

en: Cursor speed:
pl: Szybkość kursora:

en: Wheel scrolling speed:
pl: Prędkość przewijania kółkiem:

en: Double-click speed:
pl: Szybkość dwukrotnego kliknięcia:

en: Test double-click:
pl: Test podwójnego kliknięcia:

en: Touchpad
pl: Panel dotykowy

en: Finger scrolling speed:
pl: Prędkość przewijania palcem:

en: Tap to click
pl: Dotknij, aby kliknąć

en: Scroll with two fingers
pl: Przewiń dwoma palcami

en: Ignore touchpad when:
pl: Ignoruj panel dotykowy, gdy:

en: Typing
pl: Pisanie

en: A mouse is connected
pl: Podłączona jest mysz

en: Connect a mouse or touchpad via USB, or use a Bluetooth device. If a Bluetooth device isn’t detected, make sure it is turned on and its batteries are charged.
pl: Podłącz mysz lub touchpad przez USB lub użyj urządzenia Bluetooth. Jeśli urządzenie Bluetooth nie jest wykrywane, upewnij się, że jest włączone i baterie są naładowane.

en: You need to use a Bluetooth mouse or touchpad with this display. Make sure it is close to the device and its batteries are charged.
pl: Musisz użyć myszy Bluetooth lub touchpada z tym wyświetlaczem. Upewnij się, że znajduje się w pobliżu urządzenia i jego baterie są naładowane.

en: Mouse & Touchpad
pl: Mysz i panel dotykowy

en: Primary button:
pl: Przycisk podstawowy:

en: Left
pl: Lewy

en: Right
pl: Prawy

en: Not fast enough
pl: Niewystarczająco szybko

en: Double-clicked
pl: Podwójnie kliknięte

en: Emergency Broadcast
pl: Transmisja alarmowa

en: Cell Broadcast is not available
pl: Transmisja komórkowa jest niedostępna

en: Cell Broadcast Enabled
pl: Włączono transmisję komórkową

en: Cell Broadcast Disabled
pl: Wyłączono transmisję komórkową

en: Alerts:
pl: Powiadomienia:

en: Receive emergency notifications
pl: Otrzymuj powiadomienia alarmowe

en: Extreme threats
pl: Ekstremalne zagrożenia

en: Extreme threats to life and property
pl: Skrajne zagrożenia dla życia i mienia

en: Severe threats
pl: Poważne zagrożenia

en: Severe threats to life and property
pl: Poważne zagrożenia dla życia i mienia

en: AMBER Alerts
pl: Ostrzeżenia AMBER

en: Child abduction emergency bulletins
pl: Biuletyny alarmowe dotyczące uprowadzenia dziecka

en: Public safety messages
pl: Komunikaty dotyczące bezpieczeństwa publicznego

en: Recommended actions to save life and property
pl: Zalecane działania w celu ratowania życia i mienia

en: Tests
pl: Testy

en: Tests alerts
pl: Testowe powiadomienia

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Let this app alert me using:
pl: Niech ta aplikacja ostrzega mnie za pomocą:

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: Vibrations
pl: Wibracje

en: Notification Bubbles
pl: Powiadomienia

en: Notification List
pl: Lista powiadomień

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Apps that notify with sound:
pl: Aplikacje, które komunikują się z dźwiękiem:

en: Vibration
pl: Wibracje

en: When in Silent mode:
pl: Gdy w trybie cichym:

en: Vibrate as normal
pl: Wibruj w normalny sposób

en: Don't vibrate
pl: Nie wibruj

en: Apps that notify with vibrations:
pl: Aplikacje, które komunikują się z wibracjami:

en: Applications:
pl: Aplikacje:

en: Apps can alert you using sounds, vibrations, notification bubbles and the Notification list.
pl: Wybrane aplikacje mogą wysyłać powiadomienia używając chmurek, dźwięków, wibracji oraz Centrum powiadomień.

en: Apps that notify with sound
pl: Aplikacje, które komunikują się z dźwiękiem

en: Apps that notify with vibration
pl: Aplikacje, które komunikują się z wibracjami

en: No notifications
pl: Brak powiadomień

en: Bubbles
pl: Bąbelki

en: Add printer
pl: Dodaj drukarkę

en: Enter URI
pl: Wpisz URI

en: Devices
pl: Urządzenia

en: No devices found.
pl: Nie znaleziono urządzeń.

en: Describe printer
pl: Opisz drukarkę

en: Connection
pl: Łączenie

en: Choose a connection
pl: Wybierz połączenie

en: Printer name
pl: Nazwa drukarki

en: Description
pl: Opis

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Driver
pl: Sterownik

en: Choose driver
pl: Wybierz sterownik

en: Select printer from database
pl: Wybierz drukarkę z bazy danych

en: Provide PPD file
pl: Podaj plik PPD

en: Filter drivers
pl: Filtruj sterowniki

en: PPD file
pl: Plik PPD

en: Printing
pl: Drukowanie

en: Manager Printer Jobs
pl: Menedżer zadań drukarki

en: Default printer
pl: Drukarka domyślna

en: Configured printers
pl: Skonfigurowane drukarki

en: Discovered printers
pl: Znalezione drukarki

en: Delete
pl: Usuń

en: Set as Default
pl: Ustaw jako domyślną

en: There are no printers configured yet.
pl: Nie ma jeszcze skonfigurowanych drukarek.

en: Printer status
pl: Status drukarki

en: General settings
pl: Ustawienia główne

en: Policies
pl: Zasady

en: Copies and pages
pl: Kopie i strony

en: Copies
pl: Kopie

en: Paper size
pl: Rozmiar papieru

en: Duplex
pl: Dwustronny

en: Color model
pl: Model kolorowy

en: Quality
pl: Jakość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Default
pl: Domyślne

en: This is the default printer.
pl: To jest domyślna drukarka.

en: Accepting jobs
pl: Przyjmowanie zleceń

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Aborted
pl: Przerwano

en: Active
pl: Aktywny

en: Stopped
pl: Zatrzymany

en: No messages
pl: Brak wiadomości

en: Jobs
pl: Zadania

en: Manage Print Jobs
pl: Zarządzaj zadaniami drukowania

en: Address
pl: Adres

en: Local Raw Printer
pl: Lokalna surowa drukarka

en: Print test page
pl: Wydrukuj stronę testową

en: All documents, saved games, settings, and other items will be permanently deleted from this device.
pl: Wszystkie dokumenty, zapisane gry, ustawienia oraz inne elementy zostaną bezpowrotnie usunięte z tego urządzenia.

en: Erase & Reset Everything
pl: Wyczyść i zresetuj wszystko

en: Reset device
pl: Resetuj urządzenie

en: Reset Launcher
pl: Zresetuj pasek uruchamiania

en: The Launcher will be returned to its original contents.
pl: Pasek uruchamiania zostanie przywrócony do pierwotnej postaci.

en: Reset all system settings…
pl: Resetuj wszystkie ustawienia systemowe…

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
pl: Zawartość i wygląd paska uruchamiania oraz filtrów ekranu głównego zostaną przywrócone do ustawień domyślnych.

en: Erase & Reset All
pl: Wyczyść i zresetuj wszystko

en: Reset all system settings
pl: Resetuj wszystkie ustawienia systemu

en: Silent Mode
pl: Tryb cichy

en: Ringer volume:
pl: Głośność dzwonka:

en: High volume can damage your hearing.
pl: Zbyt wysoki poziom dźwięku może powodować uszkodzenie słuchu.

en: Phone calls:
pl: Rozmowy telefoniczne:

en: Ringtone
pl: Dzwonek

en: Vibrate on ring
pl: Wibruj przy dzwonieniu

en: Vibrate in Silent Mode
pl: Wibracje w trybie wyciszenia

en: Dialpad tones
pl: Dźwięk wybierania numeru

en: Messages:
pl: Wiadomości:

en: Message sound
pl: Dźwięk wiadomości

en: Vibrate with message sound
pl: Wibracja i dźwięk wiadomości

en: Other sounds:
pl: Inne dźwięki:

en: Lock sound
pl: Dźwięk blokady

en: Other vibrations
pl: Inne wibracje

en: Custom message sound
pl: Niestandardowy dźwięk wiadomości

en: Custom Ringtone
pl: Własny dzwonek

en: Choose from
pl: Wybierz z

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Set the time zone:
pl: Podaj strefę czasową:

en: Automatically
pl: Automatycznie

en: Manually
pl: Ręcznie

en: Enter your current location.
pl: Podaj swoje bieżące położenie.

en: No matching place
pl: Nic nie znaleziono

en: Time and Date
pl: Data i Czas

en: Time zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Set the time and date:
pl: Ustaw czas i datę:

en: Set time & date
pl: Ustawienie czasu i daty

en: Time
pl: Czas

en: Date
pl: Data

en: To add a VPN configuration, download its config file or configure it manually.
pl: Aby dodać konfigurację VPN, pobierz plik konfiguracyjny lub skonfiguruj go ręcznie.

en: Add Manual Configuration…
pl: Dodaj konfigurację ręcznie…

en: VPN reconnection required.
pl: Wymagane podłączenie VPN.

en: You need to reconnect for changes to have an effect.
pl: Musisz ponownie podłączyć, aby zmiany miały wpływ.

en: Add certificate?
pl: Dodać certyfikat?

en: Add key?
pl: Dodać klucz?

en: Add pac file?
pl: Dodać plik pac?

en: Content:
pl: Zawartość:

en: No data available.
pl: Brak dostępnych danych.

en: Save
pl: Zapisz

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: No reason given
pl: Nie podano przyczyny

en: Device is now managed
pl: Urządzenie w trybie administracyjnym

en: Device is now unmanaged
pl: Urządzenie poza trybem administracyjnym

en: The device could not be readied for configuration
pl: Urządzenie nie mogło zostać przygotowane do konfiguracji

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
pl: Konfiguracja IP nie mogła zostać ukończona (brak dostępnego adresu, timeout itp.)

en: The IP configuration is no longer valid
pl: Konfiguracja IP nie jest już prawidłowa

en: Your authentication details were incorrect
pl: Niepoprawne dane autoryzacji

en: 802.1X supplicant disconnected
pl: Suplikant 802.1X został rozłączony

en: 802.1X supplicant configuration failed
pl: Konfiguracja suplikanta 802.1X się nie powiodła

en: 802.1X supplicant failed
pl: Błąd suplikanta 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
pl: Autoryzacja suplikanta 802.1X trwała zbyt długo

en: DHCP client failed to start
pl: Uruchomienie klienta DHCP nie powiodło się

en: DHCP client error
pl: Błąd klienta DHCP

en: DHCP client failed
pl: Błąd klienta DHCP

en: Shared connection service failed to start
pl: Uruchomienie współdzielonego połączenia nie powiodło się

en: Shared connection service failed
pl: Usługa współdzielonego połączenia nie powiodła się

en: Necessary firmware for the device may be missing
pl: Brak wymaganego oprogramowania sprzętowego dla urządzenia

en: The device was removed
pl: Urządzenie zostało usunięte

en: NetworkManager went to sleep
pl: Usługa NetworkManager została uśpiona

en: The device's active connection disappeared
pl: Aktywne połączenie urządzenia zniknęło

en: Device disconnected by user or client
pl: Urządzenie zostało rozłączone przez użytkownika lub klienta

en: The device's existing connection was assumed
pl: Przyjęto istniejące połączenie urządzenia

en: The supplicant is now available
pl: Suplikant jest teraz dostępny

en: The modem could not be found
pl: Nie można odnaleźć modemu

en: The Bluetooth connection failed or timed out
pl: Błąd połączenia Bluetooth lub przekroczono czas oczekiwania

en: A dependency of the connection failed
pl: Błąd połączenia

en: ModemManager is unavailable
pl: Usługa ModemManager jest niedostępna

en: The Wi-Fi network could not be found
pl: Nie można odnaleźć sieci Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
pl: Błąd połączenia drugorzędnego

en: Network details
pl: Szczegóły sieci

en: Last connected
pl: Ostatnio połączone

en: Password
pl: Hasło

en: Forget this network
pl: Zapomnij tę sieć

en: IP address
pl: Adres IP

en: Connect to Hidden Network
pl: Połącz z ukrytą siecią

en: Network name
pl: Nazwa sieci

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: WPA & WPA2 Personal
pl: WPA i WPA2 Personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
pl: WPA i WPA2 Enterprise

en: This network is insecure!
pl: Ta sieć jest niezabezpieczona!

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Inner authentication
pl: Dodatkowe uwierzytelnianie

en: CA certificate
pl: Certyfikat CA

en: Choose…
pl: Wybierz…

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The organization name has been truncated, as indicated by the ellipsis. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1…, Exp.: %2
pl: %1…, wygasa: %2

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1, Exp.: %2
pl: %1, wygasa: %2

en: Using certificates is recommended as it increases security.
pl: Używanie certyfikatów jest zalecane, ponieważ podnosi bezpieczeństwo.

en: Client certificate
pl: Certyfikat klienta

en: User private key
pl: Klucz prywatny użytkownika

note: TRANSLATORS: The first position is the type of private key, second the key algorithm, and third the length of the key in bits.
en: %1, %2, %3 bit
pl: %1, %2, %3 bity(ów)

en: Pac file
pl: Plik PAC

en: Pac provisioning
pl: Dostarczanie PAC

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: Authenticated
pl: Uwierzytelniony

en: Both
pl: Oba

en: PEAP version
pl: Wersja PEAP

en: Version 0
pl: Wersja 0

en: Version 1
pl: Wersja 1

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Anonymous identity
pl: Anonimowy identyfikator

en: Identity
pl: Identyfikator

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Private key password
pl: Hasło klucza prywatnego

en: Remember password
pl: Zapamiętaj hasło

en: Connect to hidden network…
pl: Połącz z ukrytą siecią…

en: Previous networks
pl: Poprzednie sieci

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Opaque
pl: Nieprzejrzysty

en: Search
pl: Szukaj

en: Personal
pl: Prywatne
