lomiri-system-settings - en to si translation catalogue (5 entries)

en: About
si: පිළිබඳව

en: Cancel
si: අවලංගු

en: Back
si: ආපසු

en: Location
si: ස්ථානය

en: Address
si: ලිපිනය
