lomiri-system-settings - en to sr translation catalogue (193 entries)

en: System Settings
sr: Подешавања система

en: Preferences;Settings;
sr: Поставке;Подешавања;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
sr: Не може да откаже текући захтев (нема приступа услузи)

en: Can't pause current request (can't contact service)
sr: Не може да заустави текући захтев (нема приступа услузи)

en: Developer Mode
sr: Режим за развој

en: Lock security
sr: Безбедност закључавања

en: Sorry, this license could not be displayed.
sr: Нажалост, ова лиценца се не може приказати.

en: Serial
sr: Серијски

en: None
sr: Ниједан

en: Wi-Fi address
sr: Бежична адреса:

en: Bluetooth address
sr: Блутут адреса:

en: Storage
sr: Простор

en: Software:
sr: Софтвер:

en: OS
sr: ОС

en: Last updated
sr: Последње освежено

en: Never
sr: Никада

en: Check for updates
sr: Потражи доградње

en: Legal:
sr: Правно:

en: Software licenses
sr: Лиценце за софтвер

en: Regulatory info
sr: Подаци о прописима

en: Developer mode
sr: Режим за развој

en: Videos
sr: Видео снимци

en: Audio
sr: Звук

en: Pictures
sr: Слике

en: Other files
sr: Остале датотеке

en: Used by apps
sr: Користе програми

en: Total storage
sr: Укупан простор

en: Free space
sr: Слободан простор

en: By name
sr: По називу

en: By size
sr: По величини

en: N/A
sr: Н/Д

en: OS Build Details
sr: Појединости о ОС-у

en: OS build number
sr: Издање отиска ОС-а

en: Ubuntu build description
sr: Опис Убунту отиска

en: Device Image part
sr: Део отиска уређаја

en: Device build description
sr: Опис отиска уређаја

en: Customization Image part
sr: Део прилагођеног отиска

en: Unknown title
sr: Непознат наслов

en: Cancel
sr: Откажи

en: No images selected
sr: Нису изабране слике

en: Remove %1 image | Remove %1 images
sr[0]: Уклони %1 слику
sr[1]: Уклони %1 слике
sr[2]: Уклони %1 слика

en: Add an image…
sr: Додај слику...

en: Remove images…
sr: Уклони слике...

en: Custom
sr: Произвољна

en: Preview
sr: Преглед

en: Set
sr: Постави

en: OK
sr: У реду

en: Battery
sr: Батерија

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
sr[0]: Пре %1 секунде
sr[1]: Пре %1 секунде
sr[2]: Пре %1 секунди

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
sr[0]: Пре %1 минута
sr[1]: Пре %1 минута
sr[2]: Пре %1 минута

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
sr[0]: Пре %1 сата
sr[1]: Пре %1 сата
sr[2]: Пре %1 сати

en: Charge level
sr: Ниво пуњења

en: Yesterday
sr: Јуче

en: Today
sr: Данас

en: Charging now
sr: Управо пуни

en: Last full charge
sr: Последње потпуно напуњена

en: Fully charged
sr: Потпуно пуна

en: Ways to reduce battery use:
sr: Начини да се умањи употреба батерије:

en: Display brightness
sr: Осветљење екрана

en: Lock when idle
sr: Закључај када мирује

en: Sleep when idle
sr: Успавај када мирује

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
sr[0]: После %1 минута
sr[1]: После %1 минута
sr[2]: После %1 минута

en: Wi-Fi
sr: Бежична

en: Bluetooth
sr: Блутут

en: Bluetooth Pairing Request
sr: Захтев за упаривање блутутом

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
sr: Проверите да ли ПИН приказан на „%1“ одговара овом

en: Confirm PIN
sr: Потврди ПИН

en: Connected
sr: Повезан

en: Connecting…
sr: Повезивање…

en: Disconnecting…
sr: Прекида везу...

en: Disconnected
sr: Прекинута веза

en: Unknown
sr: Непознат

en: Computer
sr: Рачунар

en: Phone
sr: Телефон

en: Modem
sr: Модем

en: Network
sr: Мрежа

en: Headset
sr: Слушалице са микрофоном

en: Headphones
sr: Слушалице

en: Video
sr: Видео

en: Other Audio
sr: Други звук

en: Joypad
sr: Џојстик

en: Keyboard
sr: Тастатура

en: Tablet
sr: Таблет

en: Mouse
sr: Миш

en: Printer
sr: Штампач

en: Camera
sr: Камера

en: Other
sr: Остало

en: Excellent
sr: Одличан

en: Good
sr: Добар

en: Fair
sr: Умерен

en: Poor
sr: Слаб

en: Name
sr: Назив

en: Type
sr: Врста

en: Status
sr: Стање

en: Signal Strength
sr: Јачина сигнала

en: Connect automatically when detected:
sr: Сам повежи када нађе:

en: Disconnect
sr: Прекини везу

en: Connect
sr: Повежи

en: Forget this device
sr: Заборави овај уређај

en: Discoverable
sr: Видљив

en: Not discoverable
sr: Невидљив

en: Connect another device:
sr: Повежи други уређај:

en: Connect a device:
sr: Повежи уређај:

en: None detected
sr: Ниједан није нађен

en: PIN for '%1'
sr: ПИН за „%1“

en: Pair
sr: Упари

en: Brightness
sr: Осветљеност

en: Adjust automatically
sr: Сам подеси

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
sr: Осветљава и затамњује екран у складу са окружењем.

en: Hotspot name
sr: Назив за дељење интернета

en: Show password
sr: Прикажи лозинку

en: Change
sr: Промени

en: Hotspot
sr: Дељење интернета

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
sr: Када је дељење интернета укључено, остали уређаји могу да користе вашу мобилну везу преко бежичне везе. Очекујте уобичајене трошкове.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
sr: Остали уређаји могу да користе вашу мобилну везу преко бежичне мреже. Очекујте уобичајене трошкове за употребу података.

en: Display language
sr: Језик за приказ

en: Back
sr: Назад

en: Confirm
sr: Потврди

en: Keyboard layouts
sr: Распореди тастатуре

en: Current layouts:
sr: Текући распореди:

en: All layouts available:
sr: Сво доступни распореди:

en: Language & Text
sr: Језик и текст

en: Display language…
sr: Језик за приказ...

en: Spell checking
sr: Провера правописа

en: Auto correction
sr: Самоисправљање

en: Word suggestions
sr: Предлози речи

en: Auto capitalization
sr: Сам убаци велика слова

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
sr: Сам користи велика слова на почетку сваке реченице.

en: Auto punctuation
sr: Сам додај интерпункцију

en: Keyboard sound
sr: Звук тастатуре

en: Keyboard vibration
sr: Вибрација тастатуре

en: Restart Now
sr: Одмах ресетуј

en: Current spelling languages:
sr: Текући језици за правопис:

en: All languages available:
sr: Сви доступни језици:

en: Notifications
sr: Обавештења

en: Sound
sr: Звук

en: Location
sr: Положај

en: Erase & Reset Everything
sr: Обриши и врати све

en: Reset Launcher
sr: Ресетуј Покретач

en: The Launcher will be returned to its original contents.
sr: Покретач ће бити враћен на свој изворни садржај.

en: Reset all system settings…
sr: Врати сва системска подешавања...

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
sr: Садржај и распоред покретача и филтери на почетном екрану ће бити враћени на изворна подешавања.

en: Reset all system settings
sr: Врати сва системска подешавања

en: Silent Mode
sr: Утишан

en: Phone calls:
sr: Позиви:

en: Ringtone
sr: Звук звона

en: Vibrate in Silent Mode
sr: Вибрирај када је утишан

en: Messages:
sr: Поруке:

en: Vibrate with message sound
sr: Вибрирај са звуком за поруку

en: Other sounds:
sr: Остали звуци:

en: Lock sound
sr: Звук закључавања

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Set the time zone:
sr: Постави временску зону:

en: Automatically
sr: Самостално

en: Manually
sr: Ручно

en: Enter your current location.
sr: Унесите ваше текуће место.

en: No matching place
sr: Место није нађено

en: Time and Date
sr: Датум и време

en: Time zone:
sr: Временска зона:

en: Set the time and date:
sr: Постави датум и време:

en: Set time & date
sr: Постави датум и време

en: Time
sr: Време

en: Date
sr: Датум

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: No reason given
sr: Није наведен разлог

en: Device is now managed
sr: Уређајем се тренутно управља

en: Device is now unmanaged
sr: Уређајем се више не управља

en: The device could not be readied for configuration
sr: Уређај није спреман за подешавања

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
sr: Не може прибавити подешавања ИП-а (нема расположиве адресе, предуго чекање итд.)

en: The IP configuration is no longer valid
sr: Подешавања ИП-а више нису важећа

en: Your authentication details were incorrect
sr: Ваши подаци за проверу идентитета су нетачни

en: 802.1X supplicant disconnected
sr: Подносилац захтева за 802.1X је раскинуо везу

en: 802.1X supplicant configuration failed
sr: Неуспешно подешавање подносиоца захтева за 802.1X

en: 802.1X supplicant failed
sr: Неуспех подносиоца захтева за 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
sr: Предуга провера идентитета подносиоца захтева за 802.1X

en: DHCP client failed to start
sr: Неуспешно покретање ДХЦП клијента

en: DHCP client error
sr: Грешка ДХЦП клијента

en: DHCP client failed
sr: Неуспех ДХЦП клијента

en: Shared connection service failed to start
sr: Услуга дељене везе није успела да се покрене

en: Shared connection service failed
sr: Услуга дељене везе није успела

en: The device was removed
sr: Уређај је уклоњен

en: Network details
sr: Детаљи мреже

en: Last connected
sr: Последње повезан

en: Password
sr: Лозинка

en: IP address
sr: ИП адреса

en: Network name
sr: Име мреже

en: Security
sr: Безбедност

en: WPA & WPA2 Personal
sr: Лични WPA & WPA2

en: Previous networks
sr: Претходне мреже

en: Clear
sr: Очисти

en: Search
sr: Тражи

en: Personal
sr: Лично

en: System
sr: Систем
