lomiri-system-settings - en to uk translation catalogue (461 entries)

en: System Settings
uk: Системні параметри

en: Preferences;Settings;
uk: Налаштування;Параметри;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
uk: Скасування поточного запиту неможливе (не вдалося з’єднатися зі службою)

en: Can't pause current request (can't contact service)
uk: Не вдалося призупити поточний запит (не вдалося з’єднатися зі службою)

en: Developer Mode
uk: Режим розробника

en: In Developer Mode, anyone can access, change or delete anything on this device by connecting it to another device.
uk: У режимі розробника будь-хто може отримати доступ, змінити або видалити будь-що на цьому пристрої, під'єднавши його до іншого пристрою.

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
uk: Щоб скористатися режимо розробника, вам слід встановити код-пароль або просто пароль.

en: Lock security
uk: Захист блокування

en: Sorry, this license could not be displayed.
uk: Вибачте, ці умови ліцензування не може бути показано.

en: About
uk: Про програму

en: Serial
uk: Серійний номер

en: None
uk: Нічого

en: Wi-Fi address
uk: Адреса Wi-Fi

en: Bluetooth address
uk: Адреса Bluetooth

en: Storage
uk: Сховище даних

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
uk: Вільно %1

en: Software:
uk: Програмне забезпечення:

en: OS
uk: ОС

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Never
uk: Ніколи

en: Check for updates
uk: Перевірити наявність оновлень

en: Legal:
uk: Правовий статус:

en: Software licenses
uk: Ліцензування програмного забезпечення

en: Regulatory info
uk: Дані щодо обмежень

en: Developer mode
uk: Режим розробника

en: Scanning
uk: Сканування

en: System Reserved
uk: Зарезервовано системою

en: Used by system
uk: Використовується системою

en: Videos
uk: Відео

en: Audio
uk: Звук

en: Pictures
uk: Зображення

en: Documents
uk: Документи

en: Downloads
uk: Звантаження

en: Other files
uk: Інші файли

en: Used by apps
uk: Використано програмами

en: Total storage
uk: Загальна місткість

en: Free space
uk: Вільне місце

en: By name
uk: За назвою

en: By size
uk: За розміром

en: N/A
uk: н/д

en: OS Build Details
uk: Параметри збирання ОС

en: OS update channel
uk: Канал оновлення ОС

en: OS build number
uk: Номер збірки ОС

en: Kernel
uk: Ядро

en: Build ABI
uk: Збірка ABI

en: UBports Image part
uk: Частина образу UBports

en: Ubuntu build description
uk: Опис збірки Ubuntu

en: Device Image part
uk: Частина образу пристрою

en: Device build description
uk: Опис збірки для пристрою

en: Customization Image part
uk: Частина налаштовування образу

en: Unknown title
uk: Невідомий заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: No images selected
uk: Не вибрано жодного зображення

en: Remove %1 image | Remove %1 images
uk[0]: Вилучити %1 зображення
uk[1]: Вилучити %1 зображення
uk[2]: Вилучити %1 зображень

en: Add an image…
uk: Додати зображення…

en: Remove images…
uk: Вилучити зображення…

en: Background & Appearance
uk: Тло та зовнішній вигляд

en: Global theme settings:
uk: Глобальні налаштування теми:

en: Enable dark mode
uk: Увімкнути темний режим

en: Note: You may have to restart the applications for the change to take effect.
uk: Примітка: Можливо, вам доведеться перезапустити застосунки, щоб зміни набули чинності.

en: Visual effects:
uk: Візуальні ефекти:

en: Enable blur effects
uk: Увімкнути ефекти розмиття

en: Background image:
uk: Фонове зображення:

en: System art
uk: Системне оформлення

en: Custom
uk: Своє значення

en: Choose application
uk: Виберіть програму

en: Preview
uk: Перегляд

en: Set
uk: Встановити

en: Not possible
uk: Неможливо

en: The currently active background image cannot be deleted!
uk: Активне фонове зображення видалити не можна!

en: OK
uk: ОК

en: Battery
uk: Акумулятор

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
uk[0]: %1 секунду тому
uk[1]: %1 секунди тому
uk[2]: %1 секунд тому

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
uk[0]: %1 хвилину тому
uk[1]: %1 хвилини тому
uk[2]: %1 хвилин тому

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
uk[0]: %1 годину тому
uk[1]: %1 години тому
uk[2]: %1 годин тому

en: Charge level
uk: Рівень заряду

note: TRANSLATORS: %1 refers to a percentage that indicates the charging level of the battery
en: %1%
uk: %1 %

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Today
uk: Сьогодні

en: Charging now
uk: Заряджання

en: Last full charge
uk: Востаннє повністю заряджено

en: Fully charged
uk: Повністю заряджений

en: Show battery percentage in indicator
uk: Показати відсоток заряду батареї в індикаторі

en: Show charging information on lock screen
uk: Показати відсоток заряду батареї на екрані блокування

en: Ways to reduce battery use:
uk: Джерела заощадження енергії:

en: Display brightness
uk: Яскравість дисплея

en: Lock when idle
uk: Блокування системи у режимі бездіяльності

en: Sleep when idle
uk: Присипляння у режимі бездіяльності

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
uk[0]: Через %1 секунду
uk[1]: Через %1 секунди
uk[2]: Через %1 секунд

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
uk[0]: за %1 хвилину
uk[1]: за %1 хвилини
uk[2]: за %1 хвилин

note: TRANSLATORS: “Wi-Fi used for hotspot” is hidden.
en: Wi-Fi used for hotspot
uk: Точка доступу Wi-Fi

en: Lock the device when it's not in use:
uk: Блокувати пристрій, коли він не використовується:

en: Put the device to sleep when it is not in use:
uk: Переводити пристрій у режим сну, коли він не використовується:

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 seconds | After %1 seconds
uk[0]: за %1 секунду
uk[1]: за %1 секунди
uk[2]: за %1 секунд

en: Shorter times are more secure. Device won't lock during calls or video playback.
uk: Коротший час — безпечніший. Пристрій не блокується під час дзвінків або відтворення відео.

en: Device won’t sleep during calls or video playback.
uk: Пристрій не засинатиме під час дзвінків або відтворення відео.

en: Bluetooth Pairing Authorization Request
uk: Запит на авторизацію з'єднання Bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device which requires authorization
en: The device %1 wants to pair with this device. Do you want to allow this?
uk: Пристрій %1 хоче створити пару з цим пристроєм. Ви дозволяєте?

en: Allow
uk: Дозволити

en: Refuse
uk: Відмовити

en: Bluetooth Pairing Request
uk: Запит щодо пов’язування за допомогою Bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
uk: Підтвердіть, що пінкод, показаний на "%1", відповідає цьому

en: Confirm PIN
uk: Підтвердження пінкоду

en: Connected
uk: З'єднано

en: Connecting…
uk: З’єднуємося…

en: Disconnecting…
uk: Від’єднуємося…

en: Disconnected
uk: Від’єднано

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Computer
uk: Комп’ютер

en: Phone
uk: Телефон

en: Modem
uk: Модем

en: Network
uk: Мережа

en: Headset
uk: Гарнітура

en: Headphones
uk: Навушники

en: Video
uk: Відео

en: Other Audio
uk: Інший звуковий пристрій

en: Joypad
uk: Ігровий пульт

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Tablet
uk: Планшет

en: Mouse
uk: Миша

en: Printer
uk: Принтер

en: Camera
uk: Відеокамера

en: Watch
uk: Годинник

en: Other
uk: Інше

en: Excellent
uk: Відмінне

en: Good
uk: Добре

en: Fair
uk: Достатнє

en: Poor
uk: Погане

en: Name
uk: Назва

en: Type
uk: Тип

en: Status
uk: Стан

en: Signal Strength
uk: Потужність сигналу

en: Connect automatically when detected:
uk: З’єднуватися автоматично, якщо виявлено:

en: Disconnect
uk: Від'єднатися

en: Connect
uk: З’єднатися

en: Forget this device
uk: Забути про цей пристрій

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please enter the following PIN on %1 and press “Enter” on the keyboard:
uk: Будь ласка, введіть цей PIN-код на %1 та натисніть "Enter" на клавіатурі:

en: Discoverable
uk: Можна виявити

en: Not discoverable
uk: Не можна виявити

en: Searching…
uk: Пошук…

en: Paired devices:
uk: Спарені пристрої:

en: Connect another device:
uk: З’єднатися з іншим пристроєм:

en: Connect a device:
uk: З’єднати пристрій:

en: None detected
uk: Не виявлено жодної

en: PIN for '%1'
uk: Пінкод для "%1"

en: Pair
uk: Пов’язування

en: Brightness & Display
uk: Яскравість та Екран

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Display brightness:
uk: Яскравість екрана:

en: Adjust automatically
uk: Коригувати автоматично

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
uk: Коригує яскравість дисплея відповідно до зовнішнього освітлення.

en: Display:
uk: Екран:

en: External display
uk: Зовнішній дисплей

en: Wireless display
uk: Бездротовий екран

en: Not connected
uk: Не під'єднано

en: Wireless Display
uk: Бездротовий екран

en: No displays detected
uk: Екрани не виявлені

en: Connected display:
uk: Під’єднаний екран:

en: Connecting
uk: З’єднуємося

en: Use another display:
uk: Використати інший екран:

en: Choose a display:
uk: Оберіть екран:

en: This device failed to connect to %1.
uk: Цей пристрій не вдалося під'єднати до %1.

en: There was an unknown error connecting to %1.
uk: Виникла невідома помилка при підключенні до %1.

en: Gestures
uk: Жести

en: Tap to wake
uk: Торкніться для пробудження

en: Double-tap anywhere on the screen to wake device.
uk: Двічі торкніться будь-де на екрані, щоб розбудити пристрій.

en: Edge drag areas width:
uk: Ширина зони перетягування країв:

en: Current value: %1
uk: Поточне значення: %1

en: With a higher value, the swipe area at the edges to trigger an action is wider. The default value is 2.
uk: Чим більше значення, тим ширша по краях область гортання для запуску дії. Типове значення 2.

en: Change Hotspot Setup
uk: Зміна налаштувань точки доступу

en: Set Up Hotspot
uk: Налаштування точки доступу

en: Hotspot name
uk: Назва точки

en: Choose a name
uk: Виберіть ім'я

en: Require a password (recommended)
uk: Потрібен пароль (рекомендовано)

en: Show password
uk: Показувати пароль

en: Starting the hotspot will turn on Wi-Fi.
uk: Запуск точки доступу увімкне Wi-Fi.

en: Change
uk: Змінити

en: Start
uk: Почати

en: Hotspot
uk: Точка

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
uk: Якщо точку доступу увімкнено, інші пристрої можуть користуватися стільниковим з’єднанням за допомогою Wi-Fi. Тарифікація обміну даними виконуватиметься відповідно до вашого тарифного плану.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
uk: Інші пристрої можуть користуватися стільниковим з’єднанням за допомогою Wi-Fi. Тарифікація обміну даними виконуватиметься відповідно до вашого тарифного плану.

en: Change Password/Setup…
uk: Зміна пароля/налаштувань…

en: Set Up Hotspot…
uk: Налаштування точки доступу…

en: Wi-Fi is off
uk: Wi-Fi вимкнений

en: In order to create a hotspot, you need to turn Wi-Fi on.
uk: Для створення хот-споту потрібно увімкнути Wi-Fi.

en: Turn on Wi-Fi
uk: Увімкнути Wi-Fi

en: Display language
uk: Мова перекладу

en: Back
uk: Назад

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Keyboard layouts
uk: Розкладки клавіатури

en: Current layouts:
uk: Поточні розкладки:

en: All layouts available:
uk: Усі доступні розкладки:

en: Language & Text
uk: Мова і текст

en: Display language…
uk: Мова показу…

en: Enable on-screen keyboard
uk: Увімкнути екранну клавіатуру

en: On-screen keyboard
uk: Екранна клавіатура

en: External keyboard
uk: Зовнішня клавіатура

en: Ambiance
uk: Атмосфера

en: Suru Dark
uk: Suru темна

en: Suru Black
uk: Suru чорна

en: Just White
uk: Біла

en: Just Black
uk: Чорна

en: Just Grey
uk: Сіра

en: Bordered White
uk: Біла з контуром

en: Bordered Black
uk: Чорна з контуром

en: Bordered Grey
uk: Сіра з контуром

en: On-screen keyboard theme
uk: Тема екранної клавіатури

en: Keyboard theme
uk: Тема клавіатури

en: Spell checking
uk: Перевірка правопису

en: Auto correction
uk: Автовиправлення

en: Word suggestions
uk: Пропозиції слів

en: Auto capitalization
uk: Автоматичний регістр літер

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
uk: Вмикає верхній регістр на першій літері кожного речення.

en: Auto punctuation
uk: Автопунктуація

en: Inserts a period when you tap Space twice.
uk: Вставляє крапку, коли двічі натискаєте Пробіл.

en: Key magnifier
uk: Лупа для клавіш

en: Keyboard sound
uk: Озвучення клавіатури

en: Keyboard vibration
uk: Клавіатурна вібрація

en: Keyboard opacity
uk: Прозорість клавіатури

en: Hardware keyboard
uk: Апаратна клавіатура

en: Layouts and other sources
uk: Розкладки та інші джерела

en: The device needs to restart for changes to take effect.
uk: Щоб зміни набули чинності, пристрій потрібно перезавантажити.

en: Restart Now
uk: Перезапустити зараз

en: Current spelling languages:
uk: Поточні мови перевірки правопису:

en: All languages available:
uk: Усі доступні мови:

en: Desktop & Launcher
uk: Робочий стіл та запускач програм

en: On large screens:
uk: На великих екранах:

en: Enable workspaces
uk: Увімкнути робочі простори

en: Support for multiple virtual workspaces
uk: Підтримка декількох віртуальних робочих просторів

en: Always show the launcher
uk: Завжди показувати панель запуску

en: Videos and full-screen games may hide it temporarily.
uk: Відео та повноекранні ігри можуть її тимчасово приховувати.

en: Icon size:
uk: Розмір піктограм:

en: Cursor speed:
uk: Швидкість курсору:

en: Wheel scrolling speed:
uk: Швидкість прокрутки коліщатка:

en: Double-click speed:
uk: Швидкість подвійного кліка:

en: Test double-click:
uk: Перевірка подвійного кліка:

en: Touchpad
uk: Тачпад

en: Finger scrolling speed:
uk: Швидкість прокрутки пальцем:

en: Tap to click
uk: Торкніться, щоб клацнути

en: Scroll with two fingers
uk: Прокрутіть двома пальцями

en: Ignore touchpad when:
uk: Ігнорувати тачпад, коли:

en: Typing
uk: Набір тексту

en: A mouse is connected
uk: Під'єднано мишу

en: Connect a mouse or touchpad via USB, or use a Bluetooth device. If a Bluetooth device isn’t detected, make sure it is turned on and its batteries are charged.
uk: Під'єднайте мишу або тачпад через USB або Bluetooth. Якщо Bluetooth-пристрій не виявлено, переконайтеся, що він увімкнений і заряджений.

en: You need to use a Bluetooth mouse or touchpad with this display. Make sure it is close to the device and its batteries are charged.
uk: З цим екраном потрібно використовувати Bluetooth-мишу або тачпад. Переконайтеся, що він знаходиться поруч із пристроєм і батарея заряджена.

en: Mouse & Touchpad
uk: Миша і тачпад

en: Primary button:
uk: Основна кнопка:

en: Left
uk: Ліва

en: Right
uk: Права

en: Not fast enough
uk: Недостатньо швидко

en: Double-clicked
uk: Подвійний клік

en: Emergency Broadcast
uk: Екстрена трансляція

en: Cell Broadcast is not available
uk: Мобільний зв'язок недоступний

en: Cell Broadcast Enabled
uk: Мобільний зв'язок увімкнено

en: Cell Broadcast Disabled
uk: Мобільний зв'язок вимкнено

en: Alerts:
uk: Сповіщення:

en: Receive emergency notifications
uk: Отримувати екстрені сповіщення

en: Extreme threats
uk: Надзвичайні загрози

en: Extreme threats to life and property
uk: Надзвичайні загрози життю та майну

en: Severe threats
uk: Серйозні загрози

en: Severe threats to life and property
uk: Надзвичайні загрози життю та майну

en: AMBER Alerts
uk: AMBER-сповіщення

en: Child abduction emergency bulletins
uk: Екстрені повідомлення про викрадення дітей

en: Public safety messages
uk: Повідомлення про громадську безпеку

en: Recommended actions to save life and property
uk: Рекомендовані дії для збереження життя та майна

en: Tests
uk: Тести

en: Tests alerts
uk: Тестові сповіщення

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Let this app alert me using:
uk: Дозволити цій програмі повідомляти мені за допомогою:

en: Sounds
uk: Звуки

en: Vibrations
uk: Вібрації

en: Notification Bubbles
uk: Бульбашкові сповіщення

en: Notification List
uk: Список сповіщень

en: Sound
uk: Звук

en: Apps that notify with sound:
uk: Програми, які сповіщають зі звуком:

en: Vibration
uk: Вібрація

en: When in Silent mode:
uk: У тихому режимі:

en: Vibrate as normal
uk: Вібрація як типова

en: Don't vibrate
uk: Не вібрувати

en: Apps that notify with vibrations:
uk: Програми, які сповіщають з вібрацією:

en: Applications:
uk: Програми:

en: Apps can alert you using sounds, vibrations, notification bubbles and the Notification list.
uk: Програми можуть мати сповіщення у вигляді звуків, вібрації, текстових бульбашок та Списку сповіщень.

en: Apps that notify with sound
uk: Програми, які сповіщають зі звуком

en: Apps that notify with vibration
uk: Програми, які сповіщають з вібрацією

en: No notifications
uk: Сповіщень немає

en: Bubbles
uk: Бульбашки

en: Add printer
uk: Додати принтер

en: Enter URI
uk: Введіть URI

en: Devices
uk: Пристрої

en: No devices found.
uk: Пристроїв не знайдено.

en: Describe printer
uk: Опис принтера

en: Connection
uk: Підключення

en: Choose a connection
uk: Виберіть підключення

en: Printer name
uk: Назва принтера

en: Description
uk: Опис

en: Optional
uk: Додатково

en: Location
uk: Місце перебування

en: Driver
uk: Драйвер

en: Choose driver
uk: Оберіть драйвер

en: Select printer from database
uk: Обрати принтер з бази даних

en: Provide PPD file
uk: Надати файл PPD

en: Filter drivers
uk: Фільтр драйверів

en: PPD file
uk: Файл PPD

en: Printing
uk: Друк

en: Manager Printer Jobs
uk: Менеджер завдань принтера

en: Default printer
uk: Типовий принтер

en: Configured printers
uk: Налаштовані принтери

en: Discovered printers
uk: Виявлені принтери

en: Delete
uk: Видалити

en: Set as Default
uk: Встановити типовим

en: There are no printers configured yet.
uk: Принтери ще не налаштовані.

en: Printer status
uk: Стан принтера

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Policies
uk: Правила

en: Copies and pages
uk: Копії та сторінки

en: Host
uk: Хост

en: Copies
uk: Копії

en: Paper size
uk: Розмір паперу

en: Duplex
uk: Дуплекс

en: Color model
uk: Колірна модель

en: Quality
uk: Якість

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Default
uk: Типовий

en: This is the default printer.
uk: Це типовий принтер.

en: Accepting jobs
uk: Прийом завдань

en: Shared
uk: Спільний

en: Idle
uk: Бездіяльність

en: Aborted
uk: Перервано

en: Active
uk: Активно

en: Stopped
uk: Зупинено

en: No messages
uk: Немає повідомлень

en: Jobs
uk: Завдання

en: Manage Print Jobs
uk: Керування завданнями друку

en: Address
uk: Адреса

en: Model
uk: Модель

en: Local Raw Printer
uk: Локальний RAW-принтер

en: Print test page
uk: Друк тестової сторінки

en: All documents, saved games, settings, and other items will be permanently deleted from this device.
uk: Усі документи, збережені ігри, налаштування та інші елементи будуть остаточно вилучені з цього пристрою.

en: Erase & Reset Everything
uk: Витерти і скинути усе

en: Reset device
uk: Очищення пристрою

en: Reset Launcher
uk: Скинути засіб запуску

en: The Launcher will be returned to its original contents.
uk: Засобу запуску буде повернуто його початковий вміст.

en: Reset all system settings…
uk: Відновити усі початкові параметри…

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
uk: Вміст і компонування панелі запуску і фільтри на домашній сторінці буде повернуто до початкових налаштувань.

en: Erase & Reset All
uk: Стерти та скинути все

en: Reset all system settings
uk: Відновити початкові значення параметрів системи

en: Silent Mode
uk: Тихий режим

en: Ringer volume:
uk: Гучність дзвінка:

en: High volume can damage your hearing.
uk: Велика гучність може нашкодити Вашому слуху.

en: Phone calls:
uk: Дзвінки:

en: Ringtone
uk: Мелодія

en: Vibrate on ring
uk: Вібрація на дзвінок

en: Vibrate in Silent Mode
uk: Вібрація у тихому режимі

en: Dialpad tones
uk: Звуки клавіш

en: Messages:
uk: Повідомлення:

en: Message sound
uk: Звук повідомлення

en: Vibrate with message sound
uk: Вібрація зі звуком повідомлення

en: Other sounds:
uk: Інші звуки:

en: Lock sound
uk: Звук блокування

en: Other vibrations
uk: Інші вібрації

en: Custom message sound
uk: Власний звук повідомлення

en: Custom Ringtone
uk: Власна мелодія на виклик

en: Choose from
uk: Оберіть

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Set the time zone:
uk: Встановити часовий пояс:

en: Automatically
uk: Автоматично

en: Manually
uk: Вручну

en: Enter your current location.
uk: Вкажіть ваше поточне місце перебування.

en: No matching place
uk: Немає відповідного місця

en: Time and Date
uk: Час і дата

en: Time zone:
uk: Часовий пояс:

en: Set the time and date:
uk: Встановити час і дату:

en: Set time & date
uk: Встановлення часу і дати

en: Time
uk: Час

en: Date
uk: Дата

en: To add a VPN configuration, download its config file or configure it manually.
uk: Щоб додати конфігурацію VPN, завантажте конфігураційний файл або налаштуйте вручну.

en: Add Manual Configuration…
uk: Додати ручну конфігурацію…

en: VPN reconnection required.
uk: Потрібне перепідключення до VPN.

en: You need to reconnect for changes to have an effect.
uk: Щоб зміни набули чинності, Вам потрібно приєднатися ще раз.

en: Add certificate?
uk: Додати сертифікат?

en: Add key?
uk: Додати ключ?

en: Add pac file?
uk: Додати pac-файл?

en: Content:
uk: Вміст:

en: No data available.
uk: Даних немає.

en: Save
uk: Зберегти

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: No reason given
uk: Причину не вказано

en: Device is now managed
uk: Тепер пристрій є керованим

en: Device is now unmanaged
uk: Тепер пристрій є некерованим

en: The device could not be readied for configuration
uk: Пристрій не може бути приготовано до налаштовування

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
uk: Не вдалося зарезервувати налаштування IP (немає доступної адреси, часу очікування тощо)

en: The IP configuration is no longer valid
uk: Налаштування IP вже не є коректними

en: Your authentication details were incorrect
uk: Вами вказано помилкові дані для розпізнавання

en: 802.1X supplicant disconnected
uk: Допоміжну програму 802.1X від’єднано

en: 802.1X supplicant configuration failed
uk: Спроба налаштувати допоміжну програму 802.1X завершилася невдало

en: 802.1X supplicant failed
uk: Помилка допоміжної програми 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
uk: Розпізнавання за допомогою допоміжної програми 802.1X триває занадто довго

en: DHCP client failed to start
uk: Не вдалося запустити клієнт DHCP

en: DHCP client error
uk: помилка клієнту DHCP

en: DHCP client failed
uk: критична помилка клієнту DHCP

en: Shared connection service failed to start
uk: Не вдалося запустити службу спільного використання з’єднання

en: Shared connection service failed
uk: Критична помилка служби спільного використання з’єднання

en: Necessary firmware for the device may be missing
uk: Може бути відсутня необхідна прошивка для пристрою

en: The device was removed
uk: Пристрій вилучено

en: NetworkManager went to sleep
uk: NetworkManager переведено у режим сну

en: The device's active connection disappeared
uk: Активне з’єднання з пристроєм зникло

en: Device disconnected by user or client
uk: Пристрій роз’єднано з боку користувача або клієнта

en: The device's existing connection was assumed
uk: Зроблено припущення щодо використання вже встановленого з’єднання з пристроєм

en: The supplicant is now available
uk: Відкрито доступ до допоміжної програми

en: The modem could not be found
uk: Не вдалося виявити модем

en: The Bluetooth connection failed or timed out
uk: Помилка з’єднання Bluetooth або перевищення часу очікування на передавання даних з’єднанням

en: A dependency of the connection failed
uk: Не вдалося використати залежність з’єднання

en: ModemManager is unavailable
uk: ModemManager недоступнийІ

en: The Wi-Fi network could not be found
uk: Не вдалося виявити мережу Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
uk: Не вдалося встановити вторинне щодо основного з’єднання

en: Network details
uk: Параметри мережі

en: Last connected
uk: Останнє з’єднання

en: Password
uk: Пароль

en: Forget this network
uk: Забудьте цю мережу

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Connect to Hidden Network
uk: З’єднатися із прихованою мережею

en: Network name
uk: Назва мережі

en: Security
uk: Безпека

en: WPA & WPA2 Personal
uk: Персональний WPA та WPA2

en: WPA & WPA2 Enterprise
uk: WPA та WPA2 Enterprise

en: Dynamic WEP (802.1x)
uk: Динамічний WEP (802.1x)

en: This network is insecure!
uk: Ця мережа незахищена!

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Inner authentication
uk: Внутрішня автентифікація

en: CA certificate
uk: Сертифікат CA

en: Choose…
uk: Обрати…

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The organization name has been truncated, as indicated by the ellipsis. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1…, Exp.: %2
uk: %1…, чинний до: %2

note: TRANSLATORS: The first position is the name of the organization that has issued the certificate. The latter position is the expiry date of the certificate.
en: %1, Exp.: %2
uk: %1, чинний до: %2

en: Using certificates is recommended as it increases security.
uk: Використання сертифікатів рекомендується, оскільки це підвищує безпеку.

en: Client certificate
uk: Клієнтський сертифікат

en: User private key
uk: Особистий ключ користувача

note: TRANSLATORS: The first position is the type of private key, second the key algorithm, and third the length of the key in bits.
en: %1, %2, %3 bit
uk: %1, %2, %3 біт

en: Pac file
uk: Pac-файл

en: Pac provisioning
uk: Забезпечення Pac

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Authenticated
uk: Аутентифіковано

en: Both
uk: Обидва

en: PEAP version
uk: Версія PEAP

en: Version 0
uk: Версія 0

en: Version 1
uk: Версія 1

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Anonymous identity
uk: Анонім

en: Identity
uk: Ідентичність

en: Username
uk: Користувач

en: Private key password
uk: Пароль приватного ключа

en: Remember password
uk: Запам'ятати пароль

en: Connect to hidden network…
uk: З’єднатися із прихованою мережею…

en: Previous networks
uk: Попередні мережі

en: Clear
uk: Очистити

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Opaque
uk: Непрозорий

en: Search
uk: Пошук

en: Personal
uk: Особисте

en: System
uk: Система
