lomiri-system-settings - en to sl translation catalogue (352 entries)

en: System Settings
sl: Sistemske nastavitve

en: Preferences;Settings;
sl: Možnosti;Nastavitve;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
sl: Ni mogoče preklicati trenutne zahteve (ni mogoče navezati stik s storitvijo)

en: Can't pause current request (can't contact service)
sl: Ni mogoče narediti premor trenutne zahteve (ni mogoče stopiti v stik s storitvijo)

en: Developer Mode
sl: Način za razvijalce

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
sl: Za uporabo Načina za razvijalce potrebujete geslo ali šifrirno reklo.

en: Lock security
sl: Varnost zaklepa

en: Sorry, this license could not be displayed.
sl: Tega dovoljenja ni mogoče prikazati.

en: Serial
sl: Zaporedna številka

en: None
sl: Brez

en: Wi-Fi address
sl: Naslov Wi-Fi-ja

en: Bluetooth address
sl: Naslov Bluetootha

en: Storage
sl: Shramba

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
sl: %1 prosto

en: Software:
sl: Programska oprema:

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Check for updates
sl: Preveri za posodobitve

en: Legal:
sl: Pravno:

en: Software licenses
sl: Programska dovoljenja

en: Regulatory info
sl: Regulatorni podatki

en: Developer mode
sl: Način za razvijalce

en: Videos
sl: Video

en: Audio
sl: Zvok

en: Pictures
sl: Slike

en: Other files
sl: Druge datoteke

en: Used by apps
sl: Uporabljajo programi

en: Total storage
sl: Celotna shramba

en: Free space
sl: Nezaseden prostor

en: By name
sl: Po imenu

en: By size
sl: Po velikosti

en: N/A
sl: Ni na voljo

en: OS Build Details
sl: Podrobnosti izgradnje OS-a

en: OS build number
sl: Številka izgradnje OS-a

en: Ubuntu build description
sl: Opis izgradnje Ubuntuja

en: Device Image part
sl: Del odtisa naprave

en: Device build description
sl: Opis izgradnje naprave

en: Customization Image part
sl: Del odtisa prilagoditve

en: Unknown title
sl: Neznan naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: No images selected
sl: Ni izbranih slik

en: Remove %1 image | Remove %1 images
sl[0]: Odstrani %1 slik
sl[1]: Odstrani %1 sliko
sl[2]: Odstrani %1 sliki
sl[3]: Odstrani %1 slike

en: Add an image…
sl: Dodaj sliko ...

en: Remove images…
sl: Odstrani slike ...

en: Custom
sl: Po meri

en: Preview
sl: Predogled

en: Set
sl: Nastavi

en: OK
sl: V redu

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: Battery
sl: Baterija

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
sl[0]: Pred %1 sekundami
sl[1]: Pred %1 sekundo
sl[2]: Pred %1 sekundama
sl[3]: Pred %1 sekundami

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
sl[0]: pred %1 minutami
sl[1]: pred %1 minuto
sl[2]: pred %1 minutama
sl[3]: pred %1 minutami

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
sl[0]: Pred %1 urami
sl[1]: pred %1 uro
sl[2]: pred %1 urama
sl[3]: pred %1 urami

en: Charge level
sl: Raven napolnjenosti

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Today
sl: Danes

en: Charging now
sl: Polnjenje

en: Last full charge
sl: Zadnja napolnitev

en: Fully charged
sl: Popolnoma napolnjeno

en: Ways to reduce battery use:
sl: Načini za zmanjšanje porabe baterije:

en: Display brightness
sl: Svetlost zaslona

en: Lock when idle
sl: Zakleni med nedejavnostjo

en: Sleep when idle
sl: V pripravljenost med nedejavnostjo

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
sl[0]: Po %1 minutah
sl[1]: Po %1 minuti
sl[2]: Po %1 minutah
sl[3]: Po %1 minutah

en: Bluetooth Pairing Request
sl: Zahteva seznanjenja naprav Bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
sl: Potrdite, da se PIN, prikazan na '%1', ujema s tem

en: Confirm PIN
sl: Potrdi PIN

en: Connected
sl: Povezano

en: Connecting…
sl: Povezovanje ...

en: Disconnecting…
sl: Prekinjanje povezave ...

en: Disconnected
sl: Prekinjena povezava

en: Unknown
sl: Neznano

en: Computer
sl: Računalnik

en: Phone
sl: Telefon

en: Network
sl: Omrežje

en: Headset
sl: Slušalke z mikrofonom

en: Headphones
sl: Slušalke

en: Other Audio
sl: Drugi zvoki

en: Joypad
sl: Igralni plošček

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Tablet
sl: Tablični računalnik

en: Mouse
sl: Miška

en: Printer
sl: Tiskalnik

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Other
sl: Drugo

en: Excellent
sl: Odlično

en: Good
sl: Dobro

en: Fair
sl: Zadovoljivo

en: Poor
sl: Slabo

en: Name
sl: Ime

en: Type
sl: Vrsta

en: Status
sl: Stanje

en: Signal Strength
sl: Moč signala

en: Connect automatically when detected:
sl: Poveži samodejno, ko je zaznano:

en: Disconnect
sl: Prekini povezavo

en: Connect
sl: Poveži

en: Forget this device
sl: Pozabi to napravo

en: Discoverable
sl: Viden

en: Not discoverable
sl: Neviden

en: Connect another device:
sl: Poveži drugo napravo:

en: Connect a device:
sl: Poveži napravo:

en: None detected
sl: Ni zaznanih

en: PIN for '%1'
sl: PIN za '%1'

en: Pair
sl: Seznani

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: Brightness
sl: Svetlost

en: Adjust automatically
sl: Prilagodi samodejno

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
sl: Osvetli in zatemni zaslon glede na okolje.

en: Hotspot name
sl: Ime vroče vstopne točke

en: Show password
sl: Pokaži geslo

en: Change
sl: Spremeni

en: Start
sl: Začni

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the hotspot plugin which is used while searching
en: Hotspot
sl: Vroča vstopna točka

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
sl: ko je vroča vstopna točka vklopljena, lahko druge naprave uporabljajo vašo povezavo z mobilnimi podatki preko Wi-Fi-ja. Prenosi podatkov bodo morda zaračunani.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
sl: Druge naprave lahko uporabljajo vašo povezavo z mobilnimi podatki preko Wi-Fi-ja. Prenosi podatkov bodo morda zaračunani.

en: Display language
sl: Prikazni jezik

en: Back
sl: Nazaj

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Keyboard layouts
sl: Razporeditve tipk

en: Current layouts:
sl: Trenutne razporeditve:

en: All layouts available:
sl: Vse razpoložljive razporeditve:

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: Language & Text
sl: Jezik in besedilo

en: Display language…
sl: Prikazni jezik ...

en: Spell checking
sl: Preverjanje črkovanja

en: Auto correction
sl: Samodejno popravljanje

en: Word suggestions
sl: Besedni predlogi

en: Auto capitalization
sl: Samodejno spreminjanje velikih začetnic

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
sl: Vklopi tipko Shift za spreminjanje velikih začetnic v vsaki povedi.

en: Auto punctuation
sl: Samodejno postavljanje ločil

en: Keyboard sound
sl: Zvok tipkovnice

en: Keyboard vibration
sl: Vibriranje tipkovnice

en: Restart Now
sl: Znova zaženi sedaj

en: Current spelling languages:
sl: Trenutni jeziki za črkovanje:

en: All languages available:
sl: Vsi razpoložljivi jeziki:

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: Notifications
sl: Obvestila

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: Sound
sl: Zvok

en: Description
sl: Opis

en: Location
sl: Položaj

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: Printing
sl: Tiskanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Copies
sl: Izvodi

en: Quality
sl: Kakovost

en: No messages
sl: Ni sporočil

en: Erase & Reset Everything
sl: Izbriši in ponastavi vse

en: Reset Launcher
sl: Ponastavi zaganjalnik

en: The Launcher will be returned to its original contents.
sl: Zaganjalnik se bo vrnil na izvirno vsebino.

en: Reset all system settings…
sl: Ponastavi vse sistemske nastavitve ...

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
sl: Vsebina in razporeditev zaganjalnika in filtri v domačem zaslonu bodo povrnjeni na izvirne nastavitve.

en: Reset all system settings
sl: Ponastavi vse sistemske nastavitve

en: Silent Mode
sl: Tihi način

en: Phone calls:
sl: Telefonski klici:

en: Ringtone
sl: Ton zvonjenja

en: Vibrate in Silent Mode
sl: Vibriraj v Tihem načinu

en: Messages:
sl: Sporočila:

en: Vibrate with message sound
sl: Vibriraj z zvokom sporočila

en: Other sounds:
sl: Drugi zvoki:

en: Lock sound
sl: Zvok zaklepa

en: Incorrect passcode. Try again.
sl: Nepravilno geslo. Poskusite znova.

en: Incorrect passphrase. Try again.
sl: Napačna šifrirna fraza. Poskusite znova.

en: Could not set security mode
sl: Ni mogoče nastavitvi načina varnosti

en: Could not set security display hint
sl: Ni mogoče nastaviti varnostnega prikaza namiga

en: Authentication token manipulation error
sl: Napaka ravnanja z overitvenim žetonom

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
sl: Uporabi GPS za odkritje Vaše grobega položaja. Kadar je ugasnjen, se GPS izklopi za varčevanje energije.

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: Security & Privacy
sl: Varnost in zasebnost

en: Security
sl: Varnost

en: SIM PIN
sl: Geslo PIN kartice SIM

en: On
sl: Omogočeno

en: Off
sl: Onemogočeno

en: Encryption
sl: Šifriranje

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
sl: Šifriranje ščiti pred dostopom podatkov na telefonu, ko je telefon povezan z računalnikom ali drugo napravo.

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Stats on welcome screen
sl: Statistika na pozdravnem zaslonu

en: Messages on welcome screen
sl: Sporočila na pozdravnem zaslonu

en: Change passcode…
sl: Spremeni geslo ...

en: Change passphrase…
sl: Spremeni šifrirno reklo ...

en: Switch to swipe
sl: Preklopi na poteg

en: Switch to passcode
sl: Preklopi na geslo

en: Switch to passphrase
sl: Preklopi na šifrirno reklo

en: Existing passcode
sl: Obstoječe geslo

en: Existing passphrase
sl: Obstoječe šifrirno reklo

en: Choose passcode
sl: Izberite geslo

en: Choose passphrase
sl: Izberi šifrirno reklo

en: Confirm passcode
sl: Potrdite geslo

en: Confirm passphrase
sl: Potrdite šifrirno reklo

en: Those passcodes don't match. Try again.
sl: Ti gesli se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Those passphrases don't match. Try again.
sl: Ti šifrirni rekli se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Unset
sl: Prekliči nastavitev

en: Swipe (no security)
sl: potegom (brez varnosti)

en: Change SIM PIN
sl: Spremeni PIN kartice SIM

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
sl[0]: Nepravilen PIN. Ostaja še %1 poskusov.
sl[1]: Nepravilen PIN. Ostaja še %1 poskus.
sl[2]: Nepravilen PIN. Ostajata še %1 poskusa.
sl[3]: Nepravilen PIN. Ostajajo še %1 poskusi.

en: Current PIN:
sl: Trenutni PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
sl[0]: Dovoljenih je %1 poskusov.
sl[1]: Dovoljen je %1 poskus.
sl[2]: Dovoljena sta %1 poskusa.
sl[3]: Dovoljeni so %1 poskusi.

en: Choose new PIN:
sl: Izberite nov PIN:

en: Confirm new PIN:
sl: Potrdite novi PIN:

en: PINs don't match. Try again.
sl: PIN-a se ne ujemata. Poskusite znova.

en: Enter SIM PIN
sl: Vnesite PIN kartice SIM

en: Enter Previous SIM PIN
sl: Vnesite predhodni PIN kartice SIM

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Lock
sl: Zakleni

en: Change PIN…
sl: Spremeni PIN ...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
sl: Vnos večkrat nepravilnega PIN-a lahko trajno zaklene SIM.

en: Passcode
sl: Geslo

en: Passphrase
sl: šifrirnim reklom

en: Sleep locks immediately
sl: Način pripravljenosti zaklene takoj

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
sl: Drugi programi in funkcije vas bodo pozvale k odklepu.

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Set the time zone:
sl: Nastavi časovni pas:

en: Automatically
sl: Samodejno

en: Manually
sl: Ročno

en: Enter your current location.
sl: Vnesite Vaš trenutni kraj.

en: No matching place
sl: Kraja ni mogoče najti

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: Time and Date
sl: Ura in datum

en: Time zone:
sl: Časovni pas:

en: Set the time and date:
sl: Nastavi čas in datum:

en: Set time & date
sl: Nastavi čas in datum

en: Time
sl: Čas

en: Date
sl: Datum

en: Save
sl: Shrani

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: No reason given
sl: Ni podanega razloga

en: Device is now managed
sl: Naprava je zdaj upravljana

en: Device is now unmanaged
sl: Naprava zdaj ni upravljana

en: The device could not be readied for configuration
sl: Naprave ni mogoče pripraviti za nastavitev

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
sl: Nastavitve IP-ja ni mogoče zadržati (naslov ni na voljo, časovna prekoračitev, itn.)

en: The IP configuration is no longer valid
sl: Nastavitev IP-ja ni več veljavna

en: Your authentication details were incorrect
sl: Podrobnosti vaše overitve so bile nepravilne

en: 802.1X supplicant disconnected
sl: Prosilnik 802.1X je odklopljen

en: 802.1X supplicant configuration failed
sl: Nastavitev prosilnika 802.1X je spodletela

en: 802.1X supplicant failed
sl: Prosilnik 802.1X je spodletel

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
sl: Prosilnik 802.1X je potreboval preveč časa za overitev

en: DHCP client failed to start
sl: Začenjanje odjemalca DHCP je spodletelo

en: DHCP client error
sl: Napaka odjemalca DHCP

en: DHCP client failed
sl: Odjemalec DHCP je spodletel

en: Shared connection service failed to start
sl: Začenjanje storitve souporabe povezave je spodletelo.

en: Shared connection service failed
sl: Storitev souporabe povezave je spodletela.

en: Necessary firmware for the device may be missing
sl: Morda manjka zahtevana strojna programska oprema za napravo

en: The device was removed
sl: Naprava je bila odstranjena

en: NetworkManager went to sleep
sl: NetworkManager je prešel v pripravljenost

en: The device's active connection disappeared
sl: Dejavna povezava naprave je izginila

en: Device disconnected by user or client
sl: Uporabnik ali odjemalec je odklopil napravo

en: The device's existing connection was assumed
sl: Predvidena je bila obstoječa povezava naprave

en: The supplicant is now available
sl: Prosilnik je zdaj na voljo

en: The modem could not be found
sl: Modema ni mogoče najti.

en: The Bluetooth connection failed or timed out
sl: Povezava Bluetooth je spodletela ali pa je časovno potekla

en: A dependency of the connection failed
sl: Odvisnost povezave je spodletela

en: ModemManager is unavailable
sl: ModemManager ni na voljo

en: The Wi-Fi network could not be found
sl: Omrežja Wi-Fi ni mogoče najti

en: A secondary connection of the base connection failed
sl: Drugo povezovanje z osnovno povezavo je spodletelo

en: Network details
sl: Podrobnosti omrežja

en: Last connected
sl: Nazadnje povezano

en: Password
sl: Geslo

en: IP address
sl: Naslov IP

en: Connect to Hidden Network
sl: Poveži se s skritim omrežjem

en: Network name
sl: Ime omrežja

en: WPA & WPA2 Personal
sl: Osebni WPA in WPA2

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Connect to hidden network…
sl: Poveži se s skritim omrežjem ...

en: Previous networks
sl: Predhodna omrežja

en: Clear
sl: Počisti

en: Search
sl: Iskanje

en: Personal
sl: Osebno

en: System
sl: Sistem

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: about
sl: o programu

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: device
sl: naprava

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: info
sl: podrobnosti

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: phone
sl: telefon

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: number
sl: število

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: serial
sl: zaporedna številka

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: address
sl: naslov

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: licenses
sl: dovoljenja

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: developer
sl: razvijalec

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: software
sl: programska oprema

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: storage
sl: shramba

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: space
sl: prostor

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: version
sl: različica

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: revision
sl: predelava

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the launcher plugin which is used while searching
en: appearance
sl: izgled

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: wallpaper
sl: ozadje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: art
sl: umetnost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: photo
sl: fotografija

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: picture
sl: slika

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: image
sl: slika

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: battery
sl: baterija

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: power
sl: energija

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: charge
sl: napajanje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: idle
sl: nedejavno

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: lock
sl: zakleni

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: disable
sl: onemogoči

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: enable
sl: omogoči

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: headset
sl: slušalke z mikrofonom

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: pair
sl: par

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: discover
sl: odkrij

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: car
sl: avto

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: handsfree
sl: prostoročno

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: wireless
sl: brezžično

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: connect
sl: poveži

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: disconnect
sl: prekini

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: brightness
sl: svetlost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: display
sl: prikaz

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: screen
sl: zaslon

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: automatic
sl: samodejno

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: adjust
sl: prilagodi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: Example
sl: Primer

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: example
sl: primer

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: test
sl: preizkus

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: sample
sl: primer

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: Flight Mode
sl: Način letenja

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: flight
sl: let

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: plane
sl: letalo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: offline
sl: nepovezan

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: airplane
sl: letalo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the hotspot plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a k
en: network
sl: omrežje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: language
sl: jezik

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: keyboard
sl: tipkovnica

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: spellcheck
sl: črkovanje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: correct
sl: popravi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: suggestions
sl: predlogi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: capitalization
sl: velike začetnice

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: punctuation
sl: ločila

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: layout
sl: postavitev

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: words
sl: besede

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: vibration
sl: vibriranje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: notifications
sl: obvestila

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: apps
sl: programi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: authorize
sl: pooblasti

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: permissions
sl: dovoljenja

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: badges
sl: značke

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: rotation
sl: obračanje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: orientation
sl: usmerjenost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: Reset
sl: Ponastavi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: reset
sl: ponastavi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: erase
sl: izbriši

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: factory
sl: tovarna

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: clear
sl: počisti

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: restore
sl: obnovi

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: security
sl: varnost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: privacy
sl: zasebnost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: code
sl: koda

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: password
sl: geslo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: passphrase
sl: šifrirno reklo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: swipe
sl: poteg

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: allow
sl: dovoli

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: access
sl: dostop

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: sound
sl: zvok

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: silent
sl: tiho

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: ringtone
sl: melodija zvonjenja

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: vibrate
sl: vibriranje

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: dialpad
sl: številčnica

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: message
sl: sporočilo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: volume
sl: glasnost

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: time
sl: čas

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: date
sl: datum

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: timezone
sl: časovni pas

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: hidden
sl: skrito
