lomiri-system-settings - en to mr translation catalogue (7 entries)

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: Sound
mr: आवाज

en: Ringtone
mr: रिंगटोन

en: Automatically
mr: आपोआप

en: Manually
mr: स्वहस्ते

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: Time and Date
mr: वेळ व दिनांक

en: Time zone:
mr: टाइम झोन:

en: Time
mr: वेळ
