lomiri-system-settings - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Today
ast: Güei

en: Phone
ast: Teléfonu

en: Back
ast: Atrás

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Save
ast: Guardar
