lomiri-system-settings - en to csb translation catalogue (5 entries)

en: OK
csb: Òk

en: Today
csb: Dzysô

en: Back
csb: Wrót

en: Delete
csb: Wëmaż

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: clear
csb: jasnô
