lomiri-system-settings - en to sk translation catalogue (552 entries)

en: System Settings
sk: Systémové nastavenia

en: Preferences;Settings;
sk: Predvoľby;Nastavenia;

en: Can't cancel current request (can't contact service)
sk: Nemožno zrušiť aktuálnu požiadavku (služba nedostupná)

en: Can't pause current request (can't contact service)
sk: Nemožno pozastaviť aktuálnu požiadavku (služba nedostupná)

en: Developer Mode
sk: Vývojársky režim

en: In Developer Mode, anyone can access, change or delete anything on this device by connecting it to another device.
sk: Vo vývojárskom režime, ktokoľvek môže zmeniť alebo zmazať čokoľvek na tomto zariadení, ak ho pripojí k inému.

en: You need a passcode or passphrase set to use Developer Mode.
sk: Pre používanie vývojárskeho režimu je nevyhnutné používať číselný kód alebo heslo.

en: Lock security
sk: Bezpečnostný zámok

en: Sorry, this license could not be displayed.
sk: Prepáčte, túto licenciu sa nepodarilo zobraziť.

en: Serial
sk: Sériové číslo

en: None
sk: Žiadne

en: Wi-Fi address
sk: Adresa Wi-Fi

en: Bluetooth address
sk: Adresa Bluetooth

en: Storage
sk: Úložisko

note: TRANSLATORS: that's the free disk space, indicated in the most appropriate storage unit
en: %1 free
sk: %1 voľného miesta

en: Software:
sk: Softvér:

en: OS
sk: Operačný systém

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Never
sk: Nikdy

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: Legal:
sk: Právne informácie:

en: Software licenses
sk: Softvérové licencie

en: Regulatory info
sk: Regulačné informácie

en: Developer mode
sk: Vývojársky režim

en: Scanning
sk: Skenovanie

en: Videos
sk: Videá

en: Pictures
sk: Obrázky

en: Other files
sk: Ostatné súbory

en: Used by apps
sk: Použité aplikáciami

en: Total storage
sk: Celková kapacita

en: Free space
sk: Voľné miesto

en: By name
sk: Podľa názvu

en: By size
sk: Podľa veľkosti

en: OS Build Details
sk: Podrobnosti zostavy OS

en: OS build number
sk: Číslo zostavy OS

en: UBports Image part
sk: Časť Ubports obrazu

en: Ubuntu build description
sk: Popis Ubuntu zostavy

en: Device Image part
sk: Časť pre obraz zariadenia

en: Device build description
sk: Popis zostavy zariadenia

en: Customization Image part
sk: Čast pre obraz pripôsobení

en: Unknown title
sk: Neznámy titul

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: No images selected
sk: Nebol zvolený obraz

en: Remove %1 image | Remove %1 images
sk[0]: Zmazať %1 obraz
sk[1]: Zmazať %1 obrazy
sk[2]: Zmazať %1 obrazov

en: Add an image…
sk: Pridať obraz…

en: Remove images…
sk: Odobrať obrazy…

en: Custom
sk: Vlastné

en: Preview
sk: Náhľad

en: Set
sk: Vybrať

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: Battery
sk: Batéria

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: %1 second ago | %1 seconds ago
sk[0]: Pred %1 sekundou
sk[1]: %1 sekundy dozadu
sk[2]: Pred %1 sekundami

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: %1 minute ago | %1 minutes ago
sk[0]: Pred minútou
sk[1]: Pred %1 minútami
sk[2]: %1 minút dozadu

note: TRANSLATORS: %1 is the number of hours
en: %1 hour ago | %1 hours ago
sk[0]: Pred hodinou
sk[1]: Pred %1 hodinami
sk[2]: %1 hodín dozadu

en: Charge level
sk: Úroveň nabitia

en: Yesterday
sk: Včera

en: Today
sk: Dnes

en: Charging now
sk: Nabíja sa

en: Last full charge
sk: Posledné plné nabitie

en: Fully charged
sk: Plne nabité

en: Ways to reduce battery use:
sk: Možnosti zníženia spotreby batérie:

en: Display brightness
sk: Jas obrazovky

en: Lock when idle
sk: Uzamknúť pri nečinnosti

en: Sleep when idle
sk: Uspať pri nečinnosti

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
sk[0]: Po sekunde
sk[1]: Za %1 sekundy
sk[2]: Po %1 sekundách

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
sk[0]: Po %1 minute
sk[1]: Za %1 minuty
sk[2]: Po %1 minútach

note: TRANSLATORS: “Wi-Fi used for hotspot” is hidden.
en: Wi-Fi used for hotspot
sk: Wi-Fi sa používa pre hotspot

en: Lock the device when it's not in use:
sk: Zamknúť zariadenie po dobu nečinnosti:

en: Put the device to sleep when it is not in use:
sk: Uspať zariadenie po dobu nečinnosti:

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 seconds | After %1 seconds
sk[0]: Po %1 sekunde
sk[1]: Za %1 sekundy
sk[2]: Po %1 sekundách

en: Shorter times are more secure. Device won't lock during calls or video playback.
sk: Kratšie časy sú bezpečnejšie. Zariadenie sa nezamkne počas telefonovania a pozerania videa.

en: Device won’t sleep during calls or video playback.
sk: Zariadenie sa neuspí počas telefonovania a pozerania videa.

en: Bluetooth Pairing Authorization Request
sk: Žiadosť o autorizáciu spárovania bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device which requires authorization
en: The device %1 wants to pair with this device. Do you want to allow this?
sk: Zariadenie %1 sa chce spárovať s týmto zariadením. Chcete to povoliť?

en: Allow
sk: Povoliť

en: Refuse
sk: Odmietnuť

en: Bluetooth Pairing Request
sk: Žiadosť o párovanie bluetooth

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please confirm that the PIN displayed on '%1' matches this one
sk: Potvrďte prosím, že PIN zobrazený na %1 sa zhoduje s týmto

en: Confirm PIN
sk: Potvrdiť PIN

en: Connected
sk: Pripojené

en: Connecting…
sk: Pripájanie…

en: Disconnecting…
sk: Odpájanie…

en: Disconnected
sk: Odpojené

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Computer
sk: Počítač

en: Phone
sk: Telefón

en: Network
sk: Sieť

en: Headphones
sk: Slúchadlá

en: Other Audio
sk: Ďalšie audio

en: Joypad
sk: Herný ovládač

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Mouse
sk: Myš

en: Printer
sk: Tlačiareň

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Watch
sk: Hodiny

en: Other
sk: Ostatné

en: Excellent
sk: Výborný

en: Good
sk: Dobrý

en: Fair
sk: Dostatočný

en: Poor
sk: Slabý

en: Name
sk: Meno

en: Type
sk: Typ

en: Status
sk: Stav

en: Address
sk: Adresa

en: Signal Strength
sk: Sila signálu

en: Connect automatically when detected:
sk: Pripojiť automaticky po detekovaní:

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Forget this device
sk: Zabudnúť na toto zariadenie

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the bluetooth device being paired
en: Please enter the following PIN on %1 and press “Enter” on the keyboard:
sk: Zadajte nasledujúci kód PIN %1 a stlačte "Enter"  na klávesnici:

en: Discoverable
sk: Objaviteľný

en: Not discoverable
sk: Neobjaviteľný

en: Searching…
sk: Vyhľadávanie…

en: None detected
sk: Žiadne detekované

en: PIN for '%1'
sk: PIN pre '%1'

en: Pair
sk: Spárovať

en: Brightness & Display
sk: Jas a obraz

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: Brightness
sk: Jas

en: Adjust automatically
sk: Prispôsobiť automaticky

en: Brightens and dims the display to suit the surroundings.
sk: Upraviť jas displeja podľa okolia.

en: External display
sk: Externá obrazovka

en: Wireless display
sk: Bezdrôtová obrazovka

en: Wi-Fi is off
sk: Wi-Fi je vypnuté

en: Not connected
sk: Nepripojená

en: Wireless Display
sk: Bezdrôtová obrazovka

en: No displays detected
sk: Nenájdená žiadna obrazovka

en: Connected display:
sk: Obrazovka pripojená:

en: Connecting
sk: Pripojovanie

en: Use another display:
sk: Použiť inú obrazovku:

en: Choose a display:
sk: Vyberte obrazovku:

en: This device failed to connect to %1.
sk: Spojenie zariadenia s %1 zlyhalo.

en: There was an unknown error connecting to %1.
sk: Došlo k neznámej chybe pri pripojovaní k %1.

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: Example
sk: Príklad

en: Change Hotspot Setup
sk: Zmeniť nastavenia hotspotu

en: Set Up Hotspot
sk: Nastavenia hotspotu

en: Hotspot name
sk: Názov hotspotu

en: Choose a name
sk: Vyberte názov

en: Show password
sk: Zobraziť heslo

en: Starting the hotspot will turn on Wi-Fi.
sk: Spustenie hotspotu aktivuje Wi-Fi.

en: Change
sk: Zmeniť

en: Start
sk: Štart

en: When hotspot is on, other devices can use your cellular data connection over Wi-Fi. Normal data charges apply.
sk: Keď je aktívny hotspot, iné zariadenia môžu využívať mobilné dáta cez Wi-Fi. Účtované sú bežné tarifné ceny.

en: Other devices can use your cellular data connection over the Wi-Fi network. Normal data charges apply.
sk: Iné zariadenia môžu využívať mobilné dáta cez sieť Wi-Fi. Účtované sú bežné tarifné ceny.

en: Change Password/Setup…
sk: Zmeniť heslo/nastavenia…

en: Set Up Hotspot…
sk: Nastavenia hotspotu…

en: In order to create a hotspot, you need to turn Wi-Fi on.
sk: Pre vytvorenie hotspotu je potrebné zapnúť Wi-Fi.

en: Turn on Wi-Fi
sk: Zapnúť Wi-Fi

en: Display language
sk: Jazyk

en: Back
sk: Späť

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Keyboard layouts
sk: Rozloženia klávesnice

en: Current layouts:
sk: Aktuálne rozloženia:

en: All layouts available:
sk: Všetky dostupné rozloženia:

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: Language & Text
sk: Jazyk a text

en: Display language…
sk: Jazyk zobrazenia…

en: Enable on-screen keyboard
sk: Povoliť klávesnicu na obrazovke

en: On-screen keyboard
sk: Klávesnica na obrazovke

en: External keyboard
sk: Externá klávesnica

en: On-screen keyboard theme
sk: Téma klávesnice na obrazovke

en: Keyboard theme
sk: Téma klávesnice

en: Spell checking
sk: Kontrola pravopisu

en: Auto correction
sk: Automatická oprava

en: Word suggestions
sk: Návrhy slov

en: Auto capitalization
sk: Automatické dopĺňanie veľkých písmen

en: Turns on Shift to capitalize the first letter of each sentence.
sk: Zapína klávesu Shift, pre prvé písmeno vo vete.

en: Auto punctuation
sk: Automatická interpunkcia

en: Inserts a period when you tap Space twice.
sk: Pridá bodku, ak kliknete dvakrát na medzerník.

en: Keyboard sound
sk: Zvuk klávesnice

en: Keyboard vibration
sk: Vibrovanie klávesnice

en: Keyboard opacity
sk: Priehľadnosť klávesnice

en: Hardware keyboard
sk: Hardvérová klávesnica

en: Layouts and other sources
sk: Rozloženia a iné zdroje

en: The device needs to restart for changes to take effect.
sk: Na aktiváciu zmien je potrebný reštart zariadenia.

en: Restart Now
sk: Reštartovať teraz

en: Current spelling languages:
sk: Aktuálny jazyk pre kontrolu pravopisu:

en: All languages available:
sk: Všetky dostupné jazyky:

en: Always show the launcher
sk: Vždy zobrazovať spúšťací panel

en: Videos and full-screen games may hide it temporarily.
sk: Videá a hry na celú obrazovku to môžu dočasne zakryť.

en: Icon size:
sk: Veľkosť ikon:

en: Reset Launcher
sk: Reštartovať spúšťací panel

en: Cursor speed:
sk: Rýchlosť kurzoru:

en: Wheel scrolling speed:
sk: Rýchlosť rolovacieho kolieska:

en: Double-click speed:
sk: Rýchlosť dvojitého kliknutia:

en: Test double-click:
sk: Vyskúšať dvojité kliknutie:

en: Finger scrolling speed:
sk: Rýchlosť rolovania prstom:

en: Tap to click
sk: Kliknite dotykom

en: Scroll with two fingers
sk: Rolovať pomocou dvoch prstov

en: Ignore touchpad when:
sk: Ignorovať touchpad ak:

en: Typing
sk: Písať

en: A mouse is connected
sk: Myš je pripojená

en: Connect a mouse or touchpad via USB, or use a Bluetooth device. If a Bluetooth device isn’t detected, make sure it is turned on and its batteries are charged.
sk: Myš alebo touchpad pripojte cez USB alebo Bluetooth. Ak sa zariadenie Bluetooth nenašlo, presvedčte sa, či je zapnuté a jeho batérie nabité.

en: You need to use a Bluetooth mouse or touchpad with this display. Make sure it is close to the device and its batteries are charged.
sk: S týmto displejom potrebujete použiť Bluetooth myš alebo touchpad. Uistite sa, že je v dosahu zariadenia a jeho batérie sú nabité.

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the mouse plugin which is used while searching
en: Mouse & Touchpad
sk: Myš a Touchpad

en: Primary button:
sk: Hlavné tlačítko:

en: Left
sk: Ľavé

en: Right
sk: Pravé

en: Not fast enough
sk: Nedostatočná rýchlosť

en: Double-clicked
sk: Dva krát kliknuté

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: Notifications
sk: Notifikácie

en: Let this app alert me using:
sk: Táto aplikácia ma môže upozorniť pomocou:

en: Sounds
sk: Zvuk

en: Vibrations
sk: Vibrácie

en: Notification Bubbles
sk: Notifikačné bubliny

en: Notification List
sk: Notifikačný zoznam

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: Sound
sk: Zvuk

en: Apps that notify with sound:
sk: Aplikácie so zvukovou notifikáciou:

en: Vibration
sk: Vibrácie

en: When in Silent mode:
sk: V tichom režime:

en: Vibrate as normal
sk: Vibrovať ako zvyčajne

en: Don't vibrate
sk: Nevibrovať

en: Apps that notify with vibrations:
sk: Aplikácie s vibračným oznámením:

en: Applications:
sk: Aplikácie:

en: Apps can alert you using sounds, vibrations, notification bubbles and the Notification list.
sk: Aplikácie, ktoré Vás môžu upozorňovať použtím zvuku, vibrácii a oznámení.

en: Apps that notify with sound
sk: Aplikácie so zvukovou notifikáciou

en: Apps that notify with vibration
sk: Aplikácie s vibračnou notifikáciou

en: No notifications
sk: Žiadne notifikácie

en: Bubbles
sk: Bubliny

en: Add printer
sk: Pridať tlačiareň

en: Enter URI
sk: Zadajte URI

en: Devices
sk: Zariadenia

en: No devices found.
sk: Žiadne zariadenia nenajdené.

en: Describe printer
sk: Popíšte tlačiareň

en: Connection
sk: Pripojenie

en: Choose a connection
sk: Vybrať pripojenie

en: Printer name
sk: Názov tlačiarne

en: Description
sk: Popis

en: Optional
sk: Voliteľný

en: Location
sk: Poloha

en: Driver
sk: Ovládač

en: Choose driver
sk: Vybrať ovládač

en: Select printer from database
sk: Vybrať tlačiareň z databázy

en: Provide PPD file
sk: Poskytnúť PPD subor

en: Filter drivers
sk: Filtrovať ovládače

en: PPD file
sk: PPD súbor

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: Printing
sk: Tlač

en: Manager Printer Jobs
sk: Správca tlačových úloh

en: Default printer
sk: Predvolená tlačiareň

en: Configured printers
sk: Nakonfigurované tlačiarne

en: Discovered printers
sk: Nájdené tlačiarne

en: Delete
sk: Vymazať

en: Set as Default
sk: Nastaviť ako predvolenú

en: There are no printers configured yet.
sk: Žiadne tlačiarne neboli nakonfigurované.

en: Printer status
sk: Stav tlačiarne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Policies
sk: Pravidlá

en: Copies and pages
sk: Kópie a strany

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Copies
sk: Kópie

en: Paper size
sk: Veľkosť papiera

en: Duplex
sk: Obojstranná tlač

en: Color model
sk: Farebný model

en: Quality
sk: Kvalita

en: Enabled
sk: Povolený

en: Default
sk: Predvolený

en: This is the default printer.
sk: Toto je predvolená tlačiareň.

en: Accepting jobs
sk: Prijímanie úloh

en: Shared
sk: Zdieľaná

en: Idle
sk: Nečinná

en: Aborted
sk: Zrušená

en: Active
sk: Aktívna

en: Stopped
sk: Zastavená

en: No messages
sk: Žiadne správy

en: Jobs
sk: Úlohy

en: Manage Print Jobs
sk: Správa tlačových úloh

en: Local Raw Printer
sk: Miestna základná tlačiareň

en: Print test page
sk: Tlač testovacej stránky

en: All documents, saved games, settings, and other items will be permanently deleted from this device.
sk: Všetky dokumenty, uložené hry, nastavenia a všetky ostatné položky budú zo zariadenia natrvalo odstránené.

en: Erase & Reset Everything
sk: Zmazať a všetko obnoviť

en: Reset device
sk: Reštartovať zariadenie

en: The Launcher will be returned to its original contents.
sk: Spúšťací panel bude vrátený do pôvodného nastavenia.

en: Reset all system settings…
sk: Obnova všetkých systémových nastavení…

en: The contents and layout of the launcher, and the filters in the home screen will be returned to their original settings.
sk: Obsah a nastavenia spúšťača, vrátane filtrov na domácej obrazovke budú vrátené do originálnych nastavení.

en: Erase & Reset All
sk: Zmazať a obnoviť všetko

en: Reset all system settings
sk: Obnoviť všetky systémové nastavenia

en: App permissions
sk: Oprávnenia aplikácií

en: Apps that you have granted access to:
sk: Aplikácie,  ktorým ste pridelili prístup:

en: Apps may also request access to online accounts.
sk: Aplikácie môžu tiež požadovať prístup k online účtom.

en: Online Accounts…
sk: Online účty…

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Let the device detect your location:
sk: Dovoliť zariadeniu zistiť Vašu polohu:

en: Using GPS only (less accurate)
sk: Použit iba GPS (menej presné)

en: Using GPS
sk: Použiť GPS

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
sk: Použiť GPS, anonymné Wi-Fi a info z mobilnej siete. <br> Výberom tejto možnosti prijímate <a href='%1'> podmienky spoločnosti Nokia HERE</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
sk: Použiť GPS a anonymné Wi-Fi. <br> Výberom yejto možnosti prijímate <a href='%1'> podmienky spoločnosti Nokia HERE</a>.

en: Not at all
sk: Vôbec nie

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
sk: Používa GPS pre približné určenie vašej polohy. Ak vypnuté, vypne GPS, aby šetril batériu.

en: Let apps access this location:
sk: Povoliť aplikáciam prístup k tejto polohe:

en: None requested
sk: Žiadna požadovaná

en: Change passcode…
sk: Zmeniť číselný kód…

en: Change passphrase…
sk: Zmeniť heslo…

en: Switch to swipe
sk: Prepnúť na ovládanie posunom

en: Switch to passcode
sk: Prepnúť na číselné heslo

en: Switch to passphrase
sk: Prepnúť na heslo

en: Existing passcode
sk: Aktuálny číselný kód

en: Existing passphrase
sk: Aktuálne heslo

en: Choose passcode
sk: Zvoľte číselný kód

en: Choose passphrase
sk: Zvoľte heslo

en: Confirm passcode
sk: Potvrďte číselný kód

en: Confirm passphrase
sk: Potvrďte heslo

en: Those passcodes don't match. Try again.
sk: Číselné kódy sú rozličné. Skúste ešte raz.

en: Those passphrases don't match. Try again.
sk: Heslá sú rozlišné. Skúste ešte raz.

en: Unset
sk: Nenastavené

en: Unlock the device using:
sk: Odomkmúť zariadenie pomocou:

en: Swipe (no security)
sk: Potiahnutie (žiadne zabezpečenie)

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: Security & Privacy
sk: Bezpečnosť a súkromie

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Locking and unlocking
sk: Zamknutie a odomknutie

en: SIM PIN
sk: PIN karty SIM

en: On
sk: Zapnuté

en: Off
sk: Vypnuté

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Messages on welcome screen
sk: Správy na uvítacej obrazovke

en: Passcode
sk: Číselný kód

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Fingerprint
sk: Snímač otlačku prstu

en: Sleep locks immediately
sk: Okamžité zamknutie pri spánku

en: Stats on welcome screen
sk: Štatistiky na uvítacej obrazovke

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
sk: Zapnúť bezpečnostný zámok na obmedzenie prístupu, keď je zariadenie zamknuté.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
sk: Ostatné aplikácie a funkcie budú povolené po odomknutí.

en: Change SIM PIN
sk: Zmeniť PIN na SIM karte

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
sk[0]: Nesprávny PIN. Zostáva ešte posledný pokus.
sk[1]: Nesprávny PIN. Zostávajú %1 pokusy.
sk[2]: Nesprávny PIN. Zostáva %1 pokusov.

en: No more attempts allowed
sk: Žiadne ďalšie pokusy nie sú dovolené

en: Current PIN:
sk: Aktuálny PIN:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
sk[0]: Jeden dovolený pokus.
sk[1]: %1 dovolené pokusy.
sk[2]: %1 dovolených pokusov.

en: Choose new PIN:
sk: Zvoľte nový PIN:

en: Confirm new PIN:
sk: Potvrďte nový PIN:

en: PINs don't match. Try again.
sk: PIN kódy sú rozličné. Skúste znova.

en: Enter SIM PIN
sk: Zadajte PIN pre SIM kartu

en: Enter Previous SIM PIN
sk: Vložte predchádzajúci PIN SIM karty

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Lock
sk: Zamknúť

en: Unlocked
sk: Odomknuté

en: Change PIN…
sk: Zmeniť PIN…

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Unlock…
sk: Odomknúť…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
sk: Ak je PIN na karte SIM nastavený, je nevyhnutné ho zadať pre prístup k mobilnej sieť po reštarte zariadenia alebo výmene SIM karty.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
sk: Opakované zadanie nesprávneho PIN kódu môže SIM kartu zamknúť natrvalo.

en: Incorrect passcode. Try again.
sk: Nesprávny číselný kód. Skúste to znova.

en: Incorrect passphrase. Try again.
sk: Nesprávne prístupové heslo. Skúste to znova.

en: Could not set security mode
sk: Nemožno nastaviť režim zabezpečenia

en: Could not set security display hint
sk: Nemožno nastaviť nápovedu

en: Authentication token manipulation error
sk: Chyba pri overovaní

en: Silent Mode
sk: Tichý režim

en: High volume can damage your hearing.
sk: Vysoká hlasitosť môže poškodiť váš sluch.

en: Phone calls:
sk: Telefónne hovory:

en: Ringtone
sk: Zvonenie

en: Vibrate on ring
sk: Vibrovať počas zvonenia

en: Vibrate in Silent Mode
sk: Vibrovať v tichom režime

en: Dialpad tones
sk: Tóny číselniku

en: Messages:
sk: Správy:

en: Vibrate with message sound
sk: Vibrovať so zvukom správy

en: Other sounds:
sk: Ostatné zvuky:

en: Lock sound
sk: Zvuk uzamknutia

en: Other vibrations
sk: Ostatné vibrácie

en: Choose from
sk: Vyber z

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Set the time zone:
sk: Nastaviť časové pásmo:

en: Automatically
sk: Automaticky

en: Manually
sk: Ručne

en: Enter your current location.
sk: Zadajte svoju súčasnú polohu.

en: No matching place
sk: Žiadne zodpovedajúce miesto

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: Time and Date
sk: Dátum a čas

en: Time zone:
sk: Časové pásmo:

en: Set the time and date:
sk: Nastaviť dátum a čas:

en: Set time & date
sk: Nastaviť dátum a čas

en: Time
sk: Čas

en: Date
sk: Dátum

en: To add a VPN configuration, download its config file or configure it manually.
sk: Pre pridanie konfigurácie VPN, stiahnite jej nastavenia alebo nastavte ručne.

en: Add Manual Configuration…
sk: Zadať nastavenie ručne…

en: VPN reconnection required.
sk: Je potrebné znovu pripojiť VPN.

en: You need to reconnect for changes to have an effect.
sk: Aby sa zmeny prejavili, je potrebné sa znovu pripojiť.

en: Add certificate?
sk: Pridať certifikát?

en: Add key?
sk: Pridať kód?

en: Add pac file?
sk: Pridať pac súbor?

en: Content:
sk: Obsah:

en: No data available.
sk: Žiadne dáta dostupné.

en: Save
sk: Uložiť

en: No reason given
sk: Nebol udaný žiaden dôvod

en: Device is now managed
sk: Zariadenie je teraz aktívne

en: Device is now unmanaged
sk: Správca zariadenia už nie je aktívny

en: The device could not be readied for configuration
sk: Zariadenie sa nepodarilo pripraviť pre konfiguráciu

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
sk: Nastavenie IP sa nepodarilo (nepridelená adresa, časový limit, a.i.)

en: The IP configuration is no longer valid
sk: Nastavenie IP už nie je platné

en: Your authentication details were incorrect
sk: Vaše prihlasovacie údaje boli nesprávne

en: 802.1X supplicant disconnected
sk: Zariadenie 802.1X odpojené

en: 802.1X supplicant configuration failed
sk: Nastavenie zariadenia 802.1X zlyhalo

en: 802.1X supplicant failed
sk: Zariadenie 802.1X zlyhalo

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
sk: Pokus o prihlásenie sa zariadenia 802.1X trval pridlho

en: DHCP client failed to start
sk: Spustenie DHCP klienta zlyhalo

en: DHCP client error
sk: Chyba DHCP klienta

en: DHCP client failed
sk: DHCP klient zlyhal

en: Shared connection service failed to start
sk: Službu zdieľaného pripojenia sa nepodarilo spustiť

en: Shared connection service failed
sk: Služba zdieľaného pripojenia zlyhala

en: Necessary firmware for the device may be missing
sk: Nevyhnutné ovládače pre zariadenie môžu chýbať

en: The device was removed
sk: Zariadenie bolo odstránené

en: NetworkManager went to sleep
sk: NetworkManager deaktivovaný

en: The device's active connection disappeared
sk: Aktívne pripojenie zariadenia sa stratilo

en: Device disconnected by user or client
sk: Zariadenie odpojené užívateľom alebo klientom

en: The device's existing connection was assumed
sk: Existujúce pripojenie zariadenia bolo prevzaté

en: The supplicant is now available
sk: Zariadenie pre Wi-Fi je teraz dostupné

en: The modem could not be found
sk: Modem nenájdený

en: The Bluetooth connection failed or timed out
sk: Pripojenie Bluetooth zlyhalo alebo vypršalo

en: A dependency of the connection failed
sk: Závislé pripojenie zlyhalo

en: ModemManager is unavailable
sk: ModemManager nie je dostupný

en: The Wi-Fi network could not be found
sk: Sieť Wi-Fi nenájdená

en: A secondary connection of the base connection failed
sk: Druhotné pripojenie základného pripojenia zlyhalo

en: Network details
sk: Údaje o sieti

en: Last connected
sk: Naposledy pripojené

en: Password
sk: Heslo

en: Forget this network
sk: Zabudnúť nastavenie siete

en: IP address
sk: IP adresa

en: Connect to Hidden Network
sk: Pripojiť k skrytej Wi-Fi sieti

en: Network name
sk: Názov siete

en: Authentication
sk: Overenie

en: Inner authentication
sk: Vnútorné osvetlenie

en: CA certificate
sk: CA certifikát

en: Choose…
sk: Zvoliť…

en: Using certificates is recommended as it increases security.
sk: Používanie certifikátov doporučené, lebo zvyšuje bezpečnosť.

en: Client certificate
sk: Certifikát klienta

en: User private key
sk: Osobný kód používateľa

en: Pac file
sk: Pac súbor

en: Pac provisioning
sk: Pac zaistenie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Anonymous
sk: Anonymné

en: Authenticated
sk: Overený

en: Both
sk: Obaja

en: PEAP version
sk: PEAP verzia

en: Version 0
sk: Verzia 0

en: Version 1
sk: Verzia 1

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Anonymous identity
sk: Anonymná identita

en: Identity
sk: Identita

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Private key password
sk: Heslo k osobnému kódu

en: Remember password
sk: Pamätať si heslo

en: Connect to hidden network…
sk: Pripojiť sa k skrytej sieti…

en: Previous networks
sk: Predchádzajúce siete

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Opaque
sk: Matný

en: Search
sk: Hľadať

en: Personal
sk: Osobné

en: System
sk: Systém

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: about
sk: O systéme

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: device
sk: zariadenie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: info
sk: Info

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: phone
sk: Telefón

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: number
sk: číslo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: serial
sk: sériové číslo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: address
sk: adresa

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: licenses
sk: licencia

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: developer
sk: vývojár

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: storage
sk: úložisko

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: space
sk: miesto

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: version
sk: verzia

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the about plugin which is used while searching
en: revision
sk: revízia

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the launcher plugin which is used while searching
en: appearance
sk: vzhľad

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: wallpaper
sk: tapeta

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: photo
sk: fotografia

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: picture
sk: obrázok

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the background plugin which is used while searching
en: image
sk: obraz

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: battery
sk: batéria

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: power
sk: napájanie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: charge
sk: nabiť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: idle
sk: nečinná

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: lock
sk: zámok

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: disable
sk: zakázať

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the battery plugin which is used while searching
en: enable
sk: povoliť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: headset
sk: slúchadlá

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: pair
sk: spárovať

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: discover
sk: objaviť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching
en: car
sk: auto

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: wireless
sk: bezdrôtové

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: connect
sk: pripojiť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the bluetooth plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: disconnect
sk: odpojiť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: brightness
sk: jas

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: display
sk: displej

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: screen
sk: obrazovka

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: automatic
sk: automaticky

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the brightness plugin which is used while searching
en: adjust
sk: prispôsobiť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: example
sk: príklad

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the example plugin which is used while searching
en: sample
sk: vzor

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: Flight Mode
sk: Režim Lietadlo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: flight
sk: letecký

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: plane
sk: lietadlo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching
en: airplane
sk: lietadlo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the flight-mode plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the hotspot plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the vpn plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a k
en: network
sk: sieť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the hotspot plugin which is used while searching
en: hotspot
sk: Hotspot

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the hotspot plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the usb plugin which is used while searching
en: tethering
sk: pripájanie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: language
sk: jazyk

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: keyboard
sk: klávesnica

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: spellcheck
sk: kontrola pravopisu

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: correct
sk: opraviť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: suggestions
sk: návrhy

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: capitalization
sk: veľké písmená

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: punctuation
sk: interpunkcia

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: layout
sk: usporiadanie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: words
sk: slová

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the language plugin which is used while searching
en: vibration
sk: vibrácie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the launcher plugin which is used while searching
en: launcher
sk: spúšťací panel

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the mouse plugin which is used while searching
en: mouse
sk: myš

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the mouse plugin which is used while searching
en: tap
sk: kliknúť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the mouse plugin which is used while searching
en: touch
sk: dotyk

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the mouse plugin which is used while searching
en: click
sk: klik

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: notifications
sk: notifikácie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: apps
sk: aplikácie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: authorize
sk: autorizovať

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: permissions
sk: oprávnenia

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: badges
sk: značky

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: facebook
sk: Facebook

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: twitter
sk: Twitter

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: flickr
sk: Flickr

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the notifications plugin which is used while searching
en: gmail
sk: Gmail

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: Rotation Lock
sk: zámok otáčania

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: rotation
sk: otáčanie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the orientation-lock plugin which is used while searching
en: orientation
sk: orientácia

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: printer
sk: tlačiareň

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: printers
sk: tlačiarne

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: printing
sk: tlač

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: collate
sk: zjednotiť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: copies
sk: kópie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: colormodel
sk: farebný model

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: greyscale
sk: odtieň sivej

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the printing plugin which is used while searching
en: color
sk: farba

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: Reset
sk: Obnoviť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: reset
sk: obnoviť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: erase
sk: vymazať

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: factory
sk: továrne

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: clear
sk: vyčistiť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the reset plugin which is used while searching
en: restore
sk: obnoviť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: security
sk: zabezpečenie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: privacy
sk: súkromie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: sim
sk: SIM

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: pin
sk: PIN

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: code
sk: kód

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: password
sk: heslo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: passphrase
sk: Heslo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: swipe
sk: posunúť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: allow
sk: povoliť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the security-privacy plugin which is used while searching
en: access
sk: prístup

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: sound
sk: zvuk

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: silent
sk: Stlmiť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: ringtone
sk: zvonenie

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: vibrate
sk: vibrovať

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: dialpad
sk: číselník

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: message
sk: správa

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the sound plugin which is used while searching
en: volume
sk: hlasitosť

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: time
sk: čas

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: date
sk: dátum

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the time-date plugin which is used while searching
en: timezone
sk: časové pásmo

note: TRANSLATORS: This is a keyword or name for the wifi plugin which is used while searching
en: hidden
sk: skrytý
